He Never Died (2015) ☆ 👁

(Jason Krawczyk)

amerikai-kanadai dráma, horror, thriller, vígjáték

3,3

2020-09-15 14:28:57 Benny Bug (3) #6

Jó dolog, hogy új oldaláról mutat be egy unalom ismert témát, de engem személy szerint eléggé lefárasztott. Totálisan kiismerhetetlen, fura film, talán a hangulata volt inkább kiemelkedő. Viszont ha ezt kivesszük, nem sok minden marad. Meg lehet nézni, de második alkalom biztosan nem lesz belőle. :D

2016-05-25 13:47:14 kovi1970 (4) #5

Víg-já-ték???

2016-03-15 10:03:55 BonnyJohnny (4) #4

Ha Jack (Káin) New Yorkban taxizott volna (hasonlóan unottan), lehet ötöst is adok. :D - Vampire: Masquerade poén.
Kicsit olyan, mintha a Man from Earth - Taken (Rollins se mai gyerek) kereszteződése, ami annyira abszurd ötlet, hogy csak akkor működhet, ha abszurdan tálalják. Ezt garantálja Rollins konstans leszarom arckifejezése mindenre (csevegéstől kezdve addig, hogy jégvágót szúrnak a hátába).
Ami nekem, személy szerint nem tetszett, az az, hogy próbáltak drámát is beleerőszakolni a filmbe (főleg a végén), és úgy általában véve is egyre jobban leült a végére a film.

2016-03-14 20:27:12 tomside (4) #3

Nagyon izgi alkotás, bár vannak benne kicsit vontatottabb részek. Sajátos szájízt érlel, ami sokaknak tetszhet. Szerencsére nem a büfögős-fingós vígjátéki vonalat viszi, de vannak pillanatok, amikor érzed, hogy az egész egy fél semmire van attól, hogy ne kezdjen el röhögni saját magán. Nagyon élveztem.

2016-03-14 03:29:25 Xuja (4) #2

Bizarr egyveleg, aminek esszenciája Rollins eszköztelen játéka és egyfajta kiszámíthatatlanság. Számomra főleg azért volt érdekes, mert sose tudtam, hogy mit kapok a következő jelenetben.

2016-01-25 06:53:22 ifj. Ó. Posszum (4) #1

Vicces, laza, kissé túl írt, de nagyon szórakoztató kis trash. Henry Rollins pedig zseniális, eszköztárában az egész B-kategóriás brancs felcsillan, nem kell feláldozni senkit, viszi ő egy személyben az egész bandát.