Last Knights (2015) ☆ 👁

(Kazuaki Kiriya)

angol-cseh-dél-koreai akciófilm, kalandfilm

2,7

2017-11-26 18:08:58 bambusz11 (2) #6

Borzalmas párbeszédek, szövegek. Ez a film értelmetlen és rossz.

2015-11-06 21:03:08 Zoliz (5) #5

OFF
Örülök, hogy őszinte vagy magaddal szemben, csak kevésbé hiteles.
A lovagod csak akkor jön el és marad meg ha érdemes vagy rá.
Lehet rajta dolgozni egy életen át, szeretnivaló nőként nem fogod magad "féreg lelkű"-nek érezni.
ON

Mondjuk nem minden "nagy" nyugati amerikai nevet fertőzött meg a feminizmus keleten.. :O

előzmény: zetor (#4)

2015-10-31 16:26:25 zetor (1) #4

Féreg lelkű nő vagyok :(
szerkesztve: beleolvasgattam a véleményeidbe, mégsem (csak) velem van baj :)

Hogy ne csak off legyen: egy cseh és dél-koreai filmben hogyhogy ilyen "nagy" amerikai nevek vannak?

előzmény: Zoliz (#3)

2015-10-31 16:23:09 Zoliz (5) #3

Nem érthető a lehúzós vélemények sokasága noha a film magán viseli a B kategória jelleget, tehát nem várható Gladiátor szintű megvalósítás.
A film a klasszikus becsületről szól ami egyre kevesebbeknek maradt meg mert eladják a lelküket, mivel gyengék. Nem férfiak már.
A legvége annyira megválaszolatlan és nem tudni, hogy a mártírságról szól -e, hogy engem teljesen ledöbbentett, emiatt és a film témája okán nem tudom másképp értékelni mint zseniális. 100 %-ig becsületes embereknek javaslom csak a megnézését, a többiek fanyaloghatnak mert nem értik a lényegét, pedig durva csavarok is vannak a filmben.

2015-06-25 10:59:14 zetor (1) #2

Nagyon rossz film, kb 5 perc után tudtam, hogy csak azért fogom végignézni, mert már késő van és ilyenkor teljesen megfelelnek az arcot tenyérbe temetős filmek is. Na ez pont olyan. Nem is tudok konkrétan kiemelni egy jelenetet sem, az egész egybevéve egy mosolyhervasztó alkotás.

2015-05-06 10:05:58 Ninety-Four (3) #1

A lovagi téma, illetve Morgan Freeman, Clive Owen és Cliff Curtis neve miatt előzetesen megadtam magamban egy "FUCK YEAH" osztályzatot, azonban a megtekintés után már nem voltam ennyire boldog. Már megint egy túlbeszélt szűrőpornó, amit feszesebbre kellett volna venni. A 47 ronin története ugyan jó alap volt, de sajnos csak a végefelé éreztem, hogy igazából beindul a film. Legalább a befejezés szép lett.