Trainwreck (2015) ☆ 👁

(Judd Apatow)

amerikai-japán szerelmi történet, vígjáték

3,0

2018-11-25 06:43:35 tomasso (1) #10

Szokásos otrombaság fordított felállásban, de a vége gyakorlatilag ugyanaz. Amy Schumer sosem volt még ennyire ciki.

2016-08-01 15:01:00 VVega (2) #9

Unalmas, csak a trágárságért trágár, humortalan vígjáték utálni való szereplőkkel. Egyedül John Cena és LeBron James jelenetei érnek valamit, csak ezek miatt nem nézhetetlen, mert amúgy 45 percig bírtam nézni.

2015-12-24 14:45:36 schankox (2) #8

Öncélú trágársággal teli film. Az oké, hogy így szeretnék elhelyezni a főszereplőt az univerzumban, de néha sajnos túltolják és inkább taszítóvá válik. Néhány poén és párbeszéd viszont tényleg üt, ezért megszavazok egy erős kettest.

2015-12-16 23:25:19 gregibroki (2) #7

Nem értem miért kell mostanában ilyen hosszú filmeket csinálni, mint pl. ez is. Mit nem lehetett kihagyni a kedves rendezőúrnak? Melyik zseniális részt?
Amyt leütném, amúgy jobb, mint vártam. A film legeleje nagyon kiszámítható, ami némileg feljavul, de a vége nagyon unalmas-ki is kellett bontanom egy chipset.
A legjobb szereplő LeBron James: vagy nagyon tehetséges kitűnni a színészek közül.

2015-12-10 00:13:56 ifj. Ó. Posszum (4) #6

Amy zseniális, egy fintorral padlóra, az ilyen figurákra mondják, hogy színész... A karakterek pont úgy és annyit, amennyit kell, a humora vérbeli Apatow, viszont most a dráma még erősebb, még mélyebb, bassza meg, megint meg volt a két sírás: egy a traumánál, egy pedig a boldogvégnél. Kiütéssel győzött, Amyt nézném még párszor.

2015-12-06 16:51:53 szakmunkás (2) #5

Imádom az NBA-t. Csak ezért nem nézhetetlen. Hosszú, idegesítő, rendkívül gyenge film.

2015-09-19 21:14:57 terika (2) #4

Végig utáltam Amy-t, iszonyúan ellenszenves az egész nő. A pasija meg ráduplázott erre.

2015-09-05 19:11:26 BonnyJohnny (3) #3

Szerintem (sok Apatow filmhez hasonlóan) hosszabb a kelleténél. Azon kívül sokszor leül, humortalanná válik. A film legjobb része az eleje, John Cena lelépéséig. Aztán kicsit lejjebb ad, a vége pedig a leggyengébb része. Összességében nálam lecsúszik a négyesről.

2015-09-03 00:37:37 Adam Taylor (5) #2

Dramaturgiailag igen gyenge lábon álló film - talán a vágóasztalnak, talán annak esett áldozatul, hogy nem Apatow írta a szkriptet. Minden más tekintetben viszont csillagos ötös, zseniális mellékszereplők, beszólások, nálam az év vígjátéka eddig.

2015-07-23 22:13:18 gringo (3) #1

ez bizony roppant unalmas, patetikus, tradicionálisan családközpontú csalódás, még a szexes poénok is hitványak benne