Entourage (2015) ☆ 👁

(Doug Ellin)

amerikai vígjáték

3,2

2015-12-14 09:08:29 schankox (4) #10

Én sem ismertem a sorozatot (hehe). Akit irritál, hogy lusta léhűtők ember feletti luxusban múlatják az időd, az ne nézze meg! Mindazonáltal a filmkészítés kulisszái mögé bepillantani mindig érdekes, még akkor is, ha ez a film inkább a finanszírozás pokoli bugyrairól szól.
Érdekesség, hogy a film vége felé a "vörös szőnyeg" mellett a háttérben feltűnik Návai Anikó ("Szeretettel Hollywoodból").

2015-12-01 22:12:29 zetor (1) #9

Én nem ismerem a sorozatot, de hogy egy filmben ennyire arra korlátozódjon a humor, hogy fasz meg pina, az baszdmeg elképesztő.

2015-12-01 15:04:16 Leo_Stotch (4) #8

A sorozatot nem ismerem, éppen ezért nehezen tudtam ráhangolódni az első 10 percben..de aztán kialakult. Igazán jó kis vígjáték lett és ezt remélem nem csak azért gondolom így, mert előtte néztem a Keményítőkúrát, ami borzasztó langyos volt.

2015-07-05 01:18:59 bruce (5) #7

Minden elvárásomnak megfelelt a film, pont olyan volt mint maga a sorozat.Átjött az életérzés amit a fiúk képviselnek és végén pont úgy voltam mint a sorozat epizódjai után, várom a következő részt remélem lesz még vagy film vagy újra csinálnak belőle sorozatot mert én életem végéig el bírnám nézni őket :) Ámbár ha Drama díjat kap akkor ott már nem nagyon van mit fokozni :D

2015-06-27 21:04:28 purplerain (5) #6

Óóóóóó nagyon finom kis film volt ez, hibátlanul jött át a sorozat egész estében :) De a teremben nálunk is 10-12 ember ült :)

Azért a Schindleres poénnál dőltem :)))))))))

2015-06-20 17:42:41 Adam Taylor (4) #5

Bostonban neztem meg, nagy sajnalatomra keso delutani eloadason csak lezengtek az emberek.

előzmény: Adam Taylor (#1)

2015-06-17 22:37:53 Mifi (4) #4

Kicsit félve várom, mert nagyon csíptem a sorozatot, pont az emlegetett karakterek (Ari, Drama) no meg a jópofa cameok miatt. De a sorozatból készült filmeknél mindig bajos, hogy ne csak egy háromrésznyi időben bemutatott átlagos epizód legyen... Ettől függetlenül nézős számomra, de igyekszem nem nagy elvárásokat támasztani. Maga a sorozat folytatása jobb lett volna, hiszen anyag lett volna/van még a témában.

2015-06-16 16:24:07 gringo (3) #3

korrekt cucc, de nagyjából annyi hogy még egy kicsi pénzt keressenek, ha már lejárt a sorozat, de semmi újdonság nincs benne az égvilágán. simán maradhatott volna kis képernyőn, nem moziba való az ilyesmi.

2015-06-12 17:29:52 [: Azuroo andrew :] (2) #2

Örülök, hogy írtál róla. Én most a 4. évadnál járok, és nagyon megkedveltem ezt a "csapatot" Dramaval az élen no meg Ari Gold-al ;) Jeremy Piven alakítása torony magasan mindenkit ver, persze a sorozat/film többi karaktere közel se enged ekkora mozgásteret, játékot.

Cameok a sorozatban is szép számmal vannak, gondolom a nagyobb projekt kapcsán még több ismert név ment forgatni velük.

A film kampányához készült videók nagyon eltaláltak, hirtelen nem is tudnék olyan filmet mondani ami ilyen felvezető klip anyaggal érkezett volna...persze ez a sorozat/film sajátosságából is következik, ezek például nagyon bejöttek:

Hol láttad, hogy lehet már most megnézni? Megy már valahol premier előtt?

előzmény: Adam Taylor (#1)

2015-06-12 16:38:53 Adam Taylor (4) #1

Rajongokent hibai ellenere is tetszett - aki pedig nem rajongo, valoszinuleg ugyis messzirol elkeruli. Jol is teszi, ugyanis nem hiszem hogy sok embernek meghozna a kedvet az eredeti szeriahoz.
Mindenki visszater es a film tomve van otletes cameokkal, Piven Arijat, vagy peldaul Johnny Dramat en barmeddig el tudnam nezegeti. Erre epitettek a keszitok is, csak sajnos minden karakter kisse takareklangon eg - ott van a vasznon minden ismertetojegyuk, Ari duhong es karomkodik, Turtle probal csajozni stb, mindez viszont nem olyan metszo es vicces mint a sorozatban.
Igazi tortenet valodi konfiktusokkal nincsen, a karaktereket es a milliot, amiert beulunk a moziba, rahuztak egy hosszura nyujtot sorozatos dramaturgiara. A film vegen tunt csak fel hogy aha, szoval ez lett volna ennek a szalnak a dramai konfliktusa, hm... viszont minden mas annyira lektott hogy mindez nem is erdekelt.