The Taking (2014) ☆ 👁

(Adam Robitel)

amerikai horror, thriller

2,8

2020-10-12 10:33:12 slawter (4) #4

Ez a magyar cím... Több létjogosultsága van, mint egy tucadik péntek 13 vagy Piranha folytatásnak. Az ember nem akarja kinyomni, vagy beletekerni, a főszereplő remekül teljesít, a mellékszereplők még épp nem túlságosan zavaróak. És a kamerakezelés is legalább rendben volt minden jelenetnél.

2016-12-14 13:49:51 necksprain (3) #3

egész jó volt ez, főleg az első fele, az öreglánytól néha rázott a félsz.

2016-03-10 21:33:29 noresz02 (2) #2

flake Szerintem csak olyan hangulatodban láttad, amikor bármilyen hasonló film hatni tudott volna rád. Nekem semmi adrenalinfröccsöt nem adott, pedig nagy thriller-horror zabáló vagyok. Az ázsiai riporternőt játszó színész annyira gyenge volt hogy néhány jelenetben olyan érzésem volt, mintha kinézne a stábra instrukcióért. A helyszínek iszonyat jól voltak kiválasztva, de agyonnyomta a sztorit és a rettegést a klisécunami.

2015-06-11 09:14:07 flake (4) #1

Semmi újat nem ad. Messze nem olyan komplex, mint a The Babadook. Nem olyan zsigeri, invenciózus és még csak többlettartalommal sem bír, mint az It Follows. A Starry Eyes-hoz sem lehet hasonlítani. Egyszerű kis tucathorror, foundfootages baromság, ami tipikusan jump scares jelenetekkel operál... de halál para volt.. lehet az én hibám.. öregszem vagy valami hasonló hülyeség, de ütött... Én csak utólag láttam, nem tudom számít-e de Bryan Singer a producer. Azért kíváncsi volnék, másra is ilyen vagy közelítő hatással bír-e, vagy csak jó időben láttam.