Ted 2 (2015) ☆ 👁

(Seth MacFarlane)

amerikai vígjáték

2,9

2017-11-26 14:18:27 Reaper (3) #15

Az elején nem tetszett. Ott túl sok volt a kínos pillanat. De utána (miután Ted felesége eltűnik) már jobb. A végére már imádtam a filmet. Vannak benne eszméletlen jó poénok, és sajnos pocsék színészek. Illetve csak egy, Ted felesége. Színésznek teljesen alkalmatlan. De mindent összevetve szokásos Seth MacFarlane humor, ami a Family Guy-ból ismerős lehet. :D

Azért külön kiemelném Liam Neeson-t, és a Comic Conos bunyót. Nagyon kemények! :D

Kihagyható, de egy könnyed délutáni mozinak megteszi. :)

2016-03-03 03:44:35 budaik (3) #14

Köszönöm :-)

előzmény: HG (#13)

2016-03-02 22:06:14 HG (3) #13

Röviden összefoglalva: hírhedt a bulikról és könnyű bekerülni :D

A film első pár perce lassan indult be, de utána hozta a szokásos alpári vígjáték szintet, amit előzetesen vártam tőle, azt bőven teljesítette.

előzmény: budaik (#10)

2016-01-26 22:25:56 Leo_Stotch (3) #12

Semmivel sem jobb, rosszabb mint az első rész.
Pár jobb poén, több semmilyen, sztoriban még el is megy, b@zdmegekből több van mint kéne, Kunis-ból meg kevesebb. Ez baj.
De Seyfried karaktere bejött....

2015-12-27 02:57:50 ifj. Ó. Posszum (2) #11

Lagymatag, kár, hogy megint mindent Tedre pakoltak, ez a poén csak egyszer működik, többedszerre már faszverés csalánnal. De nem bűn rossz, cél nélküli zombitévézésre épp pont jó.

2015-12-26 12:47:43 budaik (3) #10

Az Arizonai egyetemes zrikának mi az alapja? :-)

2015-09-18 18:51:33 tomasso (2) #9

Én is hasonlóképp éreztem, a film vége már egyszerűen nézhetetlen, igencsak rászolgál az alacsony osztályzatra. Arról nem is beszélve, hogy ugyanazokat a nemiszerves, marihuánás poénokat pufogtatják végig, teljes unalomba fullasztva az amúgy sem túl érdekfeszítő sztorit.

2015-09-15 13:29:25 vincent vega (3) #8

ígéretes a kezdés, de 30-40 perc után jön a mélyrepülés....

2015-08-17 22:34:12 carmine (5) #7

Én azt kaptam tőle amit vártam, kicsit talán több drámával, mint amennyire szükség lett volna. Kissé önismétlő voltak a szituációk, de ez már a Reszkessetek betörők 2-ben sem zavart annyira. Viszont a poénok és a rengeteg utalás nagyon ott volt és én rengeteget nevettem. Liam Neeson cameo meg több, mint zseniális benne.
Az már az első résznél is rejtély volt, hogy elviekben felelős szülők miért viszik el a 8-10 éves gyerekeiket egy ilyen filmre. Ezúttal ráadásul talán még több a káromkodás, a drog és a szexuális utalás.

2015-07-23 04:04:35 Vitelotte (4) #6

Totál azonosulni tudtam Tami-Lynnel :DD
Érdekes gondolat amit az ügyvédcsaj a drogpolitikával kapcsolatban mond...
Volt bőven nevetés, bár talán nem annyi mint az első részben, de szerintem all in all méltó folytatása volt :)

2015-07-19 15:24:34 domanutd (3) #5

Nem némi, az egész arra ment ki. A másság elfogadásáról szólt a film, gyengén kivitelezve. A poénok viszont megint jók voltak.

előzmény: dabo (#4)

2015-07-14 20:08:41 dabo (2) #4

Éreztem némi pro gay-marriage áthallást észrevétlenül átsuhanni a játékidő alig több, mint 90%-án. A készítők ugyanakkor, nem bízva a nézők éberségében, hogy képesek észlelni a lezser sűrűséggel elhelyezett homi-vicceket, a mókás meleg párt, a tűzforró 80-as évekbeli szintipop muzsikát többek közt a könyvtári jelenet alatt... biztos ami fix alapon beiktattak az 54. perc körül egy coming-out-ot TED-től a film propagandafunkcióját illetően.

2015-07-08 08:47:17 ChrisAdam (?) #3

Muszáj újranéznem az elsőt, csak a Villámbratyókra emlékszem, meg hogy az elején meghúzta Ted a kocsit a parkolóban. :)

előzmény: James Watherbee (#2)

2015-07-08 04:31:17 James Watherbee (3) #2

Elváltak :)

2015-06-22 15:52:51 ChrisAdam (?) #1

Mi történt Mila Kunissal??? :o Szakítottak az előző részben vagy meghalt? Vagy mi volt? :D