Along Came a Spider (2001) ☆ 👁

(Lee Tamahori)

amerikai-kanadai-német dráma, krimi, thriller

3,1

2020-06-09 20:23:15 GothMan (3) #5

Nem tartom jó filmnek egyáltalán, de a hangulatát nagyon szeretem. Tipikusan az a kategória, hogy ha leadja valamelyik tv csatorna, megnézem.

2020-06-09 13:39:18 Benny Bug (3) #4

Igazából nem rossz, csak éppen minden klisét belepakoltak, amit a műfaj elbír. A második fele izgalmasabbra sikerült, pár érdekesebb ötlet van benne, így a hármas megvan. Viszont ha valaki nagyon krimi/thriller + Morgan Freeman párosításra vágyna - és esetleg még nem látta volna - nézze meg Fincher kultfilmjét, A hetediket. Aki meg már látta, úgyis érti, miért mondom. :)
Amúgy mikor belekezdtem, nem is tudtam h Freeman egy másik filmben már eljátszotta itteni karakterét. Nagy gond azért nem történt, mert az alapjául szolgáló könyvek közül viszont ennek a változata jött ki időrendben előbb. :D

2016-02-02 12:01:28 Yuriko-chan (3) #3

Szerintem a Váltságdíj (1996) jobb ennél, és annak nem koppintás a zenéje sem...

2009-08-04 14:34:05 "L" (3) #2

Gyüjtő 2.0, nem rossz, de a Gyüjtő egy fokkal jobb, de egyszeri nézésre ez is bátran vállalható.

2009-02-13 14:52:13 Rea (5) #1

Igazán jó film volt.
A csajra egy percig se gyanakodtam, pedig rengeteg krimivel volt már dolgom. Amikor Cross lelőtte a Soneji-t, azt gondoltam, h talán valahogy rájött, hol a gyerek. Tévedtem. Midenestre le a kalappal, igazán jól szórakoztam rajta.