Serendipity (2001) ☆ 👁

Szerelem a végzeten

(Peter Chelsom)

amerikai fantasy, szerelmi történet, vígjáték

3,4
Serendipity (2001)

1990 telének egy az ünnepi vásárlóktól nyüzsgő napján Jonathant és Sarát összehozza a véletlen, no meg egy pár kötött kesztyű. Két idegen New York forgatagában, akik azonnal a kölcsönös vonzalom áldozatául esnek. Annak ellenére, hogy mindketten járnak valakivel, együtt töltik az estét Manhattanben kószálva úgy, hogy egymás nevét sem tudják. Ám mikor az éj elkerülhetetlenül véget ér, kénytelenek megtenni a következő lépést. A megbabonázott Jonathan azt javasolja, cseréljenek telefonszámot, ám Sara húzódozik, és azzal áll elő, hogy bízzák közös jövőjüket a sorsra. Ha az ég egymásnak teremtette őket, mondja, akkor megtalálják útjukat egymás életébe. Ez lenne a terv. Ám a sors mást akar. Néhány évvel később Jonathan és Sara élete gyökeresen megváltozott, mindketten arra készülnek, hogy összekössék életüket valaki mással. Nincs mese, eljött az idő, engedniük kell kíváncsiságuknak, és fel kell kutatniuk egymást - kerül, amibe kerül. De vajon kicselezhetik-e a végzetet, és saját kezükbe vehetik-e a sorsot?

Bemutató

• 2002. március 7.

Szavazatok összes > összes v

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

Film Átlag
Grosse Pointe Blank (1997)
Otthon, véres otthon
Ara csak egy van
2,9
Shrek (2001)

4,1
Wristcutters: A Love Story (2006)
Csuklónyiszálók
Say Anything... (1989)
Mondhatsz akármit
Groundhog Day (1993)
Idétlen időkig
4,3
(500) Days of Summer (2009)
500 nap (nyár)
4,0