Wicker Park (2004) ☆

(Paul McGuigan)

amerikai dráma, szerelmi történet, thriller

3,4

2018-08-09 13:32:42 Reaper (2) #8

Áh, tököm tele a filmmel... :D

Az 50. percre már abbahagytam, megutáltam.
A csávó enyhén szólva is már a mániákus kategóriát súrolja, de közben egy köcsög. Barátnője van, meg betör egy csajhoz, aki valami fura ok folytán arra készteti, hogy nála maradjon döngetni éjszakára, közben meg mint egy jó kutyuli, liheg a mániája tárgya után.

Szar, abszolút kihagyható...

2012-09-22 09:30:51 Leppard (3) #7

"Azóta új lánnyal (Rose Byrne) új lapot nyitott" - a leírásban ez a félmondat hibás (az új lány Rebecca - akit Jessica Paré alakít.

2011-12-27 19:24:04 Pete (4) #6

Jobb mint az eredeti ( [link] ), főleg a sokkal erősebb színészi alakításokat, a pörgőbb hangulatot és a realistább befejezést emelném ki. Baromi jó kis film!!!

2009-08-20 16:38:45 Ubul (4) #5

én se vagyok odáig a romantikus filmekért,de szerintem ez a jobbik fajtából való,persze olykor idegtépő is,mikor mindig elkerülték egymást :D

2009-01-10 00:33:29 Dió (3) #4

Hülye ötlet volt így összekeverni az idősíkokat, képtelenség száz százalékban összerakni a képet (mondjuk az első tíz percet nem is láttam, de nem hiszem, hogy ezen múlna), és így idegesítő, mintsem pozitív élmény. Vicces amúgy, ahogy imdb-n százféleképpen próbálják magyarázni a sztorit, és nincs két vélemény, ami egyezne.

Legalább van vmi bája, és Rose Byrne (aki miatt tulképpen megnéztem a filmet) megint szenzációs - mint nő és mint színésznő is. Ez utóbbiban némileg ellensúlyozza Hartnettet, akit jónak még nem láttam. A film összességében kihagyható.

2008-02-27 17:52:08 berto (2) #3

Végtelenül unalmas!!!

2008-02-03 13:34:08 budaik (4) #2

Szerintem megfelelő :D
Szórakoztató :D

2007-04-27 19:25:57 Ivan/ (3) #1

Egész szép kis romantikus film, pedig nem is különösebben szeretem a műfajt. Egyszer bármikor nézhető.