Once Upon a Christmas (2000) ☆ 👁

(Takács Tibor)

kanadai dráma, vígjáték

?,?

Once Upon a Christmas (2000)

Jön a Karácsony, és a Mikulás egész háznépe lázasan sürög-forog, de az idén valahogy az öregfiú szíve nincs a helyén... A világ kapzsiságától és önzésétől kiábrándultan be akarja dobni a törülközőt, de a lánya, Kristin rábeszéli, hogy adjon egy utolsó esélyt a halandóknak. Ha a lány be tudja bizonyítani, hogy akár csak egy család képes megváltozni, és újból jószívűvé és figyelmessé válni, akkor a Mikulás elhalasztja a vakációját Hawaiiban, és visszatér a szánjához. A baj csak az, hogy Kristin pont Morgan-ékat fogja ki - egy olyan családot, ahol az apa munkamániás, a gyerekek szerint meg az a legjobb móka, ha mogyoróvajat tesznek a bébi-csősz alsóneműjébe, és gyorsragasztót a tornatanár sípjába. És mindennek tetejébe ott van még a nővér, akihez képest Szörnyella De Frász olyan, mint a legédesebb kiskutya a százegyből, és aki keresztül akarja húzni a lány minden számítását. Vajon sikerül így Kristin-nek megtanítania a családot arra, hogy amit adnak, azt kapják vissza, és vajon meg tudja-e akadályozni, hogy a Karácsony szelleme eltűnjön - örökre?

Film Év Átlag
Once Upon a Christmas
2000 ?
Twice Upon a Christmas
Volt egyszer egy karácsony 2.
2001 ?

Bemutató

Szavazatok összes > összes v

Ki akarja megnézni?

Ajánlott filmek

Film Átlag
Catch Me If You Can (2002)
Kapj el, ha tudsz

4,0
Marley & Me (2008)
Marley meg én
3,5
Bridge to Terabithia (2007)
Híd Terabithia földjére
3,7
Les triplettes de Belleville (2003)
Belleville randevú - Francia rémes
4,1