Draft Day (2014) ☆ 👁

(Ivan Reitman)

amerikai dráma, sportfilm

3,6

2015-03-02 22:31:56 Bbazsa (4) #6

CSatlakozom sokáig nem értettem mi van. Viszont a végére magával ragadott és izgultam mi lesz és kicsit krimis is ahogy nyomoznak az emberek után.

2015-02-10 02:56:15 szmark (4) #5

hát a johnny football=bo callahan párhuzam a jelen ismeretében nem kicsit ironikus...pláne hogy a filmben a seahawks szívta meg vele :D

előzmény: carmine (#2)

2014-12-17 22:17:15 carmine (4) #4

Ha érdekel a dolog szívesen válaszolok a kérdéseidre, amennyire tudok. :) De örülök, hogy így is tetszett.

előzmény: erahurka (#3)

2014-12-17 22:10:28 erahurka (4) #3

Egyetértek az előzőekkel, kell némi ismeret hozzá. Engem pl. végig zavart, nem hagyott nyugodni hogy mi a francról is van szó. Mik ezek a körök amikkel seftelnek, egyáltalán mi ez a válogatás?

2014-10-03 21:44:47 carmine (4) #2

Kicsit olyan, mintha a Browns GM-je Ray Farmer álmáról szólna a film. A draft napján végre egy cseles és mázlis húzással jól draftolnak és kihagyják a legjobbnak számító pick-et. Majd felébred és és rájön, hogy a való életben tényleg kiválasztották a pozőr suttyó Manzielt....
De ettől a film még jó, bár tényleg nem árt ha kicsit tisztában vagyunk a dolgokkal, hogy ne legyen akkora katyvasz. A Mopneyball egy fokkal jobban tetszett, talán mert valóságosabb volt a sztori és Brad Pitt is jobb Costnernél, de ez a film is nagyon tetszett. Ráadásul végre a szinkronban sem voltak orbitális baromságok.

2014-08-24 23:02:16 HejjaX (4) #1

Nyilván szeretni kell az amerikai focit ehhez a filmhez és az sem árt, ha némileg tisztában van az ember azzal, hogy mi az a draft és hogyan megy. Ha ezek megvannak, remek filmet kapunk.
Ha ezek hiányoznak, akkor nem tudom, mi van. Azt viszont tudom, hogy én a Moneyball-t szerettem, pedig fogalmam sincs a baseball szabályairól.
Vagyis aki úgy általában szereti a sportot és nem fél betekinteni a kulisszák mögé, annak egy próbát megér.