The Necessary Death of Charlie Countryman (2013) ☆ 👁

(Fredrik Bond)

amerikai-román akciófilm, vígjáték

3,1

2015-10-14 14:46:41 blazserbozso (2) #6

Gyenge, kelet-európai hangulatú tévéfilm, enyhe művészfilmes beütéssel. A gengszter nem elég félelmetes, a szerelem nem elég mély, a figurák nem elég súlyosak, a sztori gyengén épül fel, a vége totál hülyeség.

2014-07-21 07:53:22 BonnyJohnny (2) #5

Én viszonylagos rövidsége ellenére is untam. Mindamellett, hogy a kelete európai ízt én is éreztem, és (mint mindig) Mikkelsen is remek (sőt, nekem Schweiger is szimpatikus volt). Csakhogy éppen az a két karakter volt szimpatikus, akinek nem kellett volna, a két főszereplő viszont nem. Külön-külön sem nyerték el a tetszésemet (LeBeouf valóban nem volt rossz, de Wood irtó semmilyen), és a párosuk sem működött. Grint és Buckley idióta párosa nélkül is meglettem volna.

2014-03-05 08:20:19 goromba (3) #4

Érdekes cucc.Nem meglepő módon Mikkelsen nagyon jó szerepében, az viszont nagyon is meglepő, hogy LeBeouf is.

2014-02-13 21:53:53 Mikkey (4) #3

jó kis kelet európai ízekkel bírt ez, itthonról is ilyeneket várnék többet: kontroll, isteni műszak, kaméleon vonalon.. ebben jók lehetnénk csak ugye nem szökő évente kéne kijönni 1-1 vállalható alkotással :/
a Bukarest - Budapest poén már nagyon fárasztó :D

2014-02-03 14:53:37 spoiler (5) #2

Nagyon jó kis feelgood film volt, nekem a Garden State jutott eszembe róla, persze csak a romantikus szál kibontakozása miatt, ebben kicsivel több az akció, de hasonló érzéseket keltett bennem. Csak ajánlani tudom, és remélem az a hír, hogy LaBeouf abbahagyja a filmezést, csak kamu, mert itt azért megmutatta, milyen jó színész is valójában.

2014-02-03 06:19:32 Calavera (?) #1

Nagyon kellemes kis film, vasárnap este az RTLkblubos/TV2-s szarságok helyett igazán remek. Tipikus történet, tipikus karakterek, nagyon pozitív, a forgatási helyszínek és Mads Mikkelsen mi mást lehetne várni, mint hogy zseniális.

Egyszer mindenképp érdemes megnézni.