Vattatyúk (1990) ☆ 👁

(Dobos Mária - Ferenczi Gábor - Szőke András)

magyar krimi, szatíra, vígjáték

3,2

2012-05-08 14:14:04 Tenebra (2) #3

Ezmiez? Ez egy XD. Röhögtem rajta, nem azt mondom, de kínomban inkább. Ez a Szőke tudtam, hogy nem százas, e filmje már jól bizonyítja ezt. :D Ez persze elmegy, ha élőben ökörködik az ember, sőt, az ilyen vidéki ökörködések, bizton állíthatom, mindennél jobbak! Ezért is adtam rá 2-est, mert eszembe jutottak élmények, meg orromban éreztem a bográcsgulyás füstös illatát. :D De amúgy meg egy nézhetetlen szar az egész, tényleg csak a vidéki hangulat menti meg. Ha ugyanez mondjuk egy urbánus környezetben zajlana, lehet, nem lennék ilyen elnéző.

2010-05-12 10:07:00 ronin07 (?) #2

Mulattató népies komédia a non-professional korszakát élő Szőke kapitánytól. A kádárista reflexiók és ösztönös, mindenre fittyet hányó elbeszélői stílus ötvözete hamar elnyerheti a jótékony baromságokra vágyók kegyeit.

2009-07-20 20:05:22 mzsofi (5) #1

az anti filmek anti filmje...benne van minden, amit az operatőrök, a rendezők és a színészek szabályzata tilt, minden, amit normál esetben nem csinál az ember ha filmet készít. Még csak története sincs. Mégis zseniális és nagyon szórakoztató.