Breathe In (2013) ☆ 👁

(Drake Doremus)

amerikai dráma

3,5

2020-05-14 22:05:56 Lady Ópium (4) #5

Akár jó is lehetett volna, de nem lett,és úgy érzem ez nem a színészek hibája.
Keith egy rakás csődtömeg, rengeteg ilyen pasi van még a világon, egyszerűen gyávák, tunyák, beletörődnek a sorsukba, akár a lekvár az üvegben.
Már-már mosolyogtam azon, hogy a felesége rászólt a cigi miatt, meg, hogy hány sört mert meginni, és folytathatnám a végtelen sort..
Olyan volt mintha nem is a férje lett volna, hanem a gyereke,akit rángat azon a bizonyos madzagon.
Az efféle "Keith típus" a bólogatós János, úszik a saját szarában, igen ez kemény de ez van.
Ha nem lett volna ennyire tunya, akkor nem ilyen lett volna a házassága.
Ez nem is igen volt az, mert ebben a frigyben csak a feleség szerepelt, EGYEDÜL!
Sophie felkavarta az állóvizet azzal, hogy merte szembesíteni a gyengeségével, csak sajnos nem sokra ment vele.
Tulajdonképpen ha azt vesszük semmi nem történt köztük Keith-el, mert ez ugye két emberen múlott volna.
A film vége ott ért véget, ahol elkezdődött.
Kár érte, mert ha már ennyit szenvelegtek, akkor legalább megérte volna változtatni és a feleség szemét is felnyitni, hogy nem csak körülötte forog a világ.
Az emberek nem mozgó droidok érzelem és szív nélkül, akik távirányítóval működnek, nagyon nem.

2018-02-18 12:53:13 Reaper (3) #4

Teljesen egyet kell, hogy értsek.

előzmény: Daemiaen (#1)

2014-03-30 03:31:01 ChYga (4) #3

Bár nem olyan erős, mint Drake Doremus előző munkája, a Like Crazy, azért a Breathe In sem okoz csalódást. Sőt, rá kellett jöjjek, hogy a rendező keserédesen életszerű világa nagyon bejön, mivel ezúttal is le vett a lábamról. Kevés rendező képes így elkapni az apró rezdüléseket és mozzanatokat, amik sokszor ezer szónál többet mondanak.
A makulátlan zenei aláfestés pedig, ahogy emőke is említette, csak hab a tortán. Persze nem tökéletes, akadnak hiányosságai, de eddig így is az év legjobbjai közt van nálam.

2014-02-14 14:01:06 emőke (4) #2

Szerintem nagyon rendben volt, szép film. Dustin O'Halloran meg A Winged Victory For The Sullen zenéi egyszerűen gyönyörűek, rég volt ilyen kellemes filmzenei meglepetésben részem.

2014-02-07 10:08:08 Daemiaen (3) #1

Ha több fülledt bujaság (vagy egyáltalán) lett volna benne, akkor akár még holnap is emlékeznék erre a filmre, mert így csak egy péntek esti tévéfilm átlagon felüli szereplőgárdával.