Non-Stop (2014) ☆ 👁

2016-12-17 03:46:35 bali113 (3) #18

Ugyanez a véleményem.

előzmény: Nordbright (#17)

2016-03-21 00:05:27 Nordbright (3) #17

Az utolsó 10 perc és az "arcade-landolás" miatt csak 3-as. Egyébként megérdemelte volna még a 4-est is.
Igaz, hogy klisékkel dolgozik javarészt, de még is tud nyújtani 1-2 csavart.

2014-11-05 23:06:23 Leo_Stotch (2) #16

Én egy újabb Légcsavar szintű, jó kis mozit vártam..hát, nem volt az igazi.

2014-11-05 21:00:32 Sántha Orsolya (3) #15

Az elejét alig bírtam ki, nagyon lassú volt, a folyton elhomályosodó képekkel. Aztán egész jól összeszedte magát. Azért ötletesebb befejezést is ki lehetett volna hozni ebből.

2014-07-02 23:19:02 Jason13 (4) #14

Szórakoztató kis thriller ez!
Igaz,története bot egyszerű és a karakterek is igazi sablonfigurák,viszont itt van Liam Neeson,aki kora ellenére megint szétcsapja a gazfickókat és megmenti a napot.
Plusz a film az első 1 órában igencsak ügyesen építi a feszültséget és hiába egy helyszínen zajlanak az események (a repülőgépben)végig pörgős a tempó.Ugyan akciókból nincs sok,de azok legalább tisztességesen lettek megkoreografálva.Egyedül a fináléban látható CGI-landolás lett kissé gagyi,de ennél is nagyobb negatívum a sztori végkifejlete,ahol lehull a lepel a csibészekről.Sajnos elég ad hoc jellegű a fordulat,emiatt súlytalan is,sőt,ekkora már a jól megteremtett atmoszféra is szertefoszlik.
De összességében azért nem rossz a helyzet,úgyhogy egyszer bőven megnézhető matiné ez,amin sokat segít Neeson bácsi jelenléte és az eleinte Hitchcock-ot idéző hangulat.

2014-06-30 09:55:07 reting1111 (3) #13

A film maga nagyon jól indul, leszámítva a halott kislány klisét.
De vannak benn dolgok a végkifejletnél, amiket egyáltalán nem értek:
1a. Honnan tudja a telefonos csörgető programot megíró néger, hogy a társa bedobta a telefont valakinek a belső zsebébe, amikor...
1b. ...Neeson kirángatja a sorból. Honnan tudta a fehér csávó, hogy ki fogja rángatni?
1c. Ha pedig a néger nem tudta, hogy a telefon másnak a zsebében van, akkor mi az szarért ajánlotta föl, hogy megírja a programot? Mondhatta volna, hogy "hülye vagy? - én nem értek az ilyesmihez!".
2. Nem hiszem el, hogy a két főgonosz nem tárgyalta meg előre, hogy most akkor öngyilkosok lesznek vagy a pénzre utaznak. A kettő igen távol áll egymástól és érdemes előre megbeszélni.
3. Mi a jó fasz köze van az egészhez Neesonnek?! Amikor megkérdezi, hogy miért pont ő, akkor kap valami sablon választ, hogy "a te fajtád miatt haltak meg ennyien meg ennyien" (Legalábbis így emlékszem. Mire ide eljutottunk már szartam a fologra). Különben is,ők mentek el katonának. Senki nem kényszerítette őket. Választhattak a McDonald's meg a hadsereg között és ők így döntöttek. Ehhez mi köze megint Neesonnek?

2014-06-18 17:59:09 tristram (2) #12

Nagy marhaság, de sokkal nézhetőbb, mint a Taken széria.

2014-05-15 21:43:49 jackbau33 (4) #11

4 es..mivel majdnem a végéig fennt tudja tartani a feszültséget...tény hogy utána átmegy agyatlan akciózásba de az első óra zseniális...Bourne rejtély feeling addig megvan...utána mintha gyorsan le akarták volna zárni aa történetet és nem a legjobb lett a lezárása...az tény.

2014-04-04 13:23:47 tomside (3) #10

Még Neesonnal és Moore-ral együtt is langyi...
Nélkülük meg menne a klotyóba.

2014-03-18 23:04:18 BonnyJohnny (3) #9

Nem rossz film. Az első fele kifejezetten jò, aztán kissé esik a szìnvonal, de nem annyira, hogy egy jò finálé ne kerekìthetné jòra. Sajnos a finálé siralmas, ìgy még csak nem is erős hármas. De azért bőven nézhető. Akárcsak anno Neeson Unknown cìmű filmje.

2014-03-04 01:11:15 sefii (4) #8

Szerintem egy izgalmas film, viszont a vége katasztrófa. Klisék sora, semmi váratlan. A csattanó sem volt olyan nagy erejű, ráadásul ki sem fejtették normálisan. Nem értettem honnan tudták, hogy pl. a wcben dohányzik. (mondjuk mindent meglehet magyarázni) nálam 7/10, itt nagyon nagy jóindulattal 4, mert a maga műfajában az első 50-60 perc érdekes és izgalmas volt. 1szer azért meg kell nézni.

2014-03-03 23:54:13 GeryFlash (3) #7

Egy nagyon erős 3-as, jó film, ajánlom bárkinek, sajnos a 4-esről nálam egy hajszállal lemaradt, sajnos nincs akkor átütőerő és izgalom mind mondjuk a taken vagy a fülke esetében.
Ettől függetlenül egy jó iparos munka jó színészi játékkal.
A vége egy kicsit összecsapott lett.
10/6,5

2014-02-28 08:56:58 gerbence (3) #6

Az eleje jó, a vége rettenetesen blőd (vagyis szar), a kettő között gyors átmeneti résszel. A feszült, izgalmas, formailag és narratívájában is érdekfeszítő, akcióval csak ritkán és röviden, de akkor húsbavágóan operáló első játékidő után egy zsé-kategóriás, pusztán paneleket egymásra dobáló, a legkésőbb a nyolcvanas évek óta bejáratott és megunt, legolcsóbb sablonokból dolgozó záró félidő következik.
Sajnos ez nem non-stop, félidőnél kifogy a szufla, mintha átkapcsolnánk a Bourne-sorozat thriller verziójáról a film+ délutáni matiné-sávjának valami olcsójogdíjas straight-to-video tucatfilm ismétlésére.

2014-02-27 19:31:46 Ubul (3) #5

ergo bőven nézhető kategória? ennek örülök :D

előzmény: Daemiaen (#4)

2014-02-27 09:03:48 Daemiaen (4) #4

Az első 40 percre Hitchcock is büszke lenne, a többi 60-ra csak azok (mint én), akik szeretik a tudományosan és rendkívül szórakoztatóan előadott butaságokat, azaz az amerikai thrillerek többségét.

2014-02-22 18:56:22 Ubul (3) #3

ha minimum olyan jó lesz, mint az Ismeretlen férfi, akkor már vevő leszek a filmre.

2014-02-21 08:28:07 Ugor (4) #2

Már rajta is van.

előzmény: useless (#1)

2014-02-21 03:59:30 useless (3) #1

Miért maradt le a stáblistáról Michelle Dockery?