Dom Hemingway (2013) ☆ 👁

(Richard Shepard)

angol dráma, krimi, vígjáték

3,1

2015-12-23 23:23:39 Karesz84 (3) #8

Langymeleg s agybeteg, kifordított nárcisszusz történet.
Az agresszív egoizmus dinamikájától hajtva
gyorsan végigtolja a játékidőt.
Azért pár helyen felröhögtem, nem mondom,
hogy gyermetegségében nem szórakoztató.

A hepiend odaver rendesen. :D

Rutinos szinészek meg tapasztalt rendező ide vagy oda,
valahol azért erősen guilty-pleasure ez a film.

2014-05-11 22:35:44 popcorno (4) #7

A lelkizős sírjelenet nem illik az egészbe. A nagyon bunkó Dom Hemingway portrét megtöri, holott az egész film erről szól. A poénok fergetegesek.

2013-12-25 18:35:54 kiDDny (3) #6

Szerintem nem volt ez rossz film, de ezzel a kijelentéssel speciel tökéletesen egyetértek.

2013-12-18 02:03:47 Hannibal Lecter (2) #5

Law sajnos jórészt ripacskodik (ahogy Stohl is a szinkronban, sőt még talán rá is tesz egy lapáttal az eredetire).

2013-12-18 01:09:43 critixx (2) #4

A film valódi címe az lehetett volna: "Nézzétek, Jude Law vagyok és színészkedem!" A forgatókönyv egy nulla.

2013-12-17 23:38:37 Hannibal Lecter (2) #3

Ez borzasztó volt. Sehová sem tartó, epizodikusra hangszerelt és saját öncélúságába szerelmes gengszterportré, aminek szinte nincs egyetlen pozitívuma sem - csupán egy-két valóban humoros pillanat.

2013-12-13 11:54:42 Daemiaen (2) #2

Amilyen jól indul, olyannyira kompromisszumkész lesz a végére: a motivációk nem nagyon tiszták, olykor meg légbőlkapottak, az utolsó fél órát pedig kényelmetlen nézni is, annyira nem passzol egy ilyen mocskos fráterhez.

2013-12-06 14:36:06 critixx (2) #1

Harmatos (és sokadik) Guy Ritchie utánérzés, amit a főszereplő ment meg valamennyire. Igazából Jude Law jutalomjátéka a film, ezen kívül nem sok. Az utolsó tíz perc erős, de amúgy meg olyan mintha nem lenne vége. A forgatókönyv iszonyatosan aránytalan, egy alapos fejlesztés, újraírás nem ártott volna neki.