Furious 7 (2015) ☆ 👁

Halálos iramban 7.

(James Wan)

amerikai-egyesült arab emírségekbeli-japán-kanadai-kínai akciófilm, krimi, thriller

3,0

2017-04-19 20:20:29 ryood (?) #58

nekem nagyon bejön ahogy nyomják :)
természetes és (valóban) humoros.

előzmény: necksprain (#57)

2017-04-19 20:19:24 necksprain (1) #57

jajj, ezt én is néztem, iszonyúan modorosak ezek a srácok. ettől persze nem lesz jobb a film.

előzmény: ryood (#56)

2017-04-19 20:13:42 ryood (?) #56
2016-11-22 11:49:47 Dezsmant (5) #55

Nagyon jó rész lett, szorosan ott van az 5 mögött, Statham jól feldobja a hangulatot, a verekedések kurva jók lettek, az akciók és üldözések is.

2016-02-21 10:36:13 asda (1) #54

Igazából azért adtam rá egyest mert nem felelt meg az elvárásaimnak.
Az elején még tudtam jókat nevetni. Nem szuperhős filmet akartam látni. Olyan volt az egész mint, ha önmaga paródiája lenne. De ez még paródiának is rossz. Rettenetesen kínos. Az akciókoreográfiák teljesen életszerűtlenek.
A dialógusok... "Család, a család na meg a család" ez már egy KDNP nagygyűlésen is vállalhatatlan.

2016-01-18 01:26:42 Mizi (3) #53

Nem igazán ismerem a szériát, csupán az első részből láttam valamennyit, de ez az epizód két dolog miatt is érdekelt (viszonylag pozitív fogadtatás + Paul Walker elbúcsúztatása), így kicsit előre szaladtam... Tehát én teljesen pozitívan álltam hozzá. De!
Az oké, amikor egy szuperhőscsapat amortizálja le a fél várost, azzal nincs gond, de Toretto bandája elviekben hús-vér emberekből áll, ennek ellenére eme film láttán azt kell, hogy írjam: simán kenterbe verik a Bosszúállókat! Ennyi irreális hülyeséggel az agyam már nem tudott mit kezdeni. Emiatt nem igazán élveztem. És Statham is csak önmaga paródiája volt.
Két pozitívum volt azért benne, amelyek miatt nem kap egyest. Az egyik Nathalie Emmanuel, a másik pedig az utolsó jelenet... Az szép volt.

2015-09-01 09:22:22 tomside (2) #52

Márpedig nem kell mindig többnek, nagyobbnak lennie ahhoz, hogy jobb legyen. Bőven el tudnék képzelni egy sötét nyolcadik részt, ahol alig is kapna helyet az akció, cserébe viszont fele ennyi karakterrel nyomnának egy bosszúdrámát, mert a storyline szerint, pl. - tehát csak ötletelek - a köcsög kijutott a börtönből és kihentelte Briant. Ez csak egy gyors gondolat a lenti kérdésre, hogy miért nézzünk meg valamit, ha nem nagyobb/több/godzillább az előzőnél?

2015-08-16 21:15:00 Corso666 (2) #51

Már régen elfáradt :)

előzmény: Leo_Stotch (#50)

2015-08-16 11:23:20 Leo_Stotch (4) #50

Hova,hova, hova fog ez még fajulni? Blőd, keménykedő, néhol unalmas is, de nem értem mi van velem. Még ez is tetszett. Mert behoztak egy Kurt Russelt, Stathamot és megtartották a Sziklát. A hegyes,erdős jelenet óriási.
Nincs még egy ilyen sorozat a mozikban, ami ennyire tartaná a színvonalat, annak ellenére, hogy telis tele van hülyeséggel. Mert a Transformers is elfáradt. vajon ennek a nyolcadik része el fog?

2015-08-15 23:45:31 Corso666 (2) #49

Úgy álltam hozzá, hogy szombat este, kikapcsolom az agyam és megnézem, mivel ezt így kell. De itt tényleg fullban nyomták a kretént. Az eddigi célközönséget 10 évesről, 6 évesre lőtték át. Én köszönöm befejeztem, ha lenne még további rész. :S

2015-08-14 15:45:36 Rorschach (1) #48

Nyilván tudni kell "észnélkülködni" is, de sose nyomd fullba a kretént.

2015-08-14 13:39:17 tomside (2) #47

Észnélkülködni. :) Ez jó. És jogos is, tényleg tudni kell. Csak ettől függetlenül ez a film rossz.

előzmény: ifj. Ó. Posszum (#46)

2015-08-14 11:27:16 ifj. Ó. Posszum (4) #46

"Veretés ész nélkül" Pontosan, ennyi is a célja, nem több. És bizony észnélkülködni is tudni kell...

2015-08-11 00:34:11 tomside (2) #45

Szabtak volna bele egy feszesebb és értelmesebb forgatókönyvet, élezték volna ki a motivációkat rendesen, és írtak volna rendes párbeszédeket nem Coelho stílusában. Akkor talán jó lenne, ettől talán jó lenne. De semmi ilyen. Csak a veretés ész nélkül.

2015-08-10 17:00:41 purplerain (5) #44

Ha egy film pont annyira jó mint az előző része, akkor mi okom lenne kifizetni az asszony és a saját mozijegyem árát, mellé még egy kis zabálnivalóval is esetleg? Azért egy FF sorozatról beszélünk, itt túl nagy csodára nem számíthatunk, ha nem nagyobb, látványosabb, akkor felesleges megcsinálni. Szerintem amúgy is, jellemző az akciófilmekre, hogy nagyobb szabású mindig a következő rész mint a megelőző...

2015-08-10 16:54:09 BonnyJohnny (3) #43

Ha egy jó film kevés ok a megnézéshez, akkor valóban marad a több-nagyobb...

előzmény: purplerain (#41)

2015-08-10 16:33:33 BonnyJohnny (3) #40

Mert jó film?

előzmény: purplerain (#39)

2015-08-10 16:07:00 purplerain (5) #39

Minek nézzem meg egy film folytatását ha nem nagyobb/több/godzillább mint az előző rész(ek)?

2015-08-10 15:33:36 Rorschach (1) #38

Ez az utolsó szóig jogos és igaz észrevétel, amit kiegészítenék a pofátlanul lusta "telibe szarjuk, mit adunk ki a kezeink közül, mert úgyis megveszitek" attitűd felhánytorgatásával, és rákérdeznék, hogy mindezek fényében hogyhogy hármas?

2015-08-10 01:02:55 tomside (2) #37

Kliséhalmaz, és túlzásorgia. Mindig a megalomán szarságok, miért hiszi azt mindenki, hogy minden akciófilm-folytatásban nagyobbat/többet/godzillábbat kell mutatni, mint az előzményekben? Rossz helyre kerültek a hangsúlyok. Az egész sokkal élvezhetőbb lenne realitásközeli kivitelezésben.

2015-08-05 10:47:15 random117 (3) #36

A story nekem sem jött be és akkor finoman fogalmaztam. Tudom, hogy az ilyen típusú filmekben a látványon van a hangsúly, abból volt bőven. Paul Walker és Jason Stathem elvitte a hátán a filmet, na meg a zene a végén:)

2015-07-29 12:28:03 Calavera (?) #35

"és senki sem hitte, hogy újra bekövetkezik...még...háromszor"

2015-07-26 21:50:41 greenfog (5) #34

Zseniális pont egy életműre. Isten nyugosztalja Paul Walkert. De mivel ő nem szerepelt a a második világháborús túlélő showban ezért nem is lehet ez a film a mainstream csúcson. Önmagában a műfajon belül szerintem az egyik legjobb akció film amit eddig csináltak, a klisékkel együtt, és végre jó volt látni Jason Stathemet a gonosz szerepében is:)))

2015-07-10 22:33:29 erahurka (3) #33

Ki kellene venni az akció jeleneteket és egymás után vágni. Így kapnánk egy korrekt órát ebből a több mint két órás moslékból. Irtó gagyi amikor épp nincs zúzás.

2015-07-01 21:08:59 BonnyJohnny (3) #32

Én magáról a filmről már írtam lentebb. Azóta nem változott a véleményem. Pénzügyi téren viszont nagyot szakított a film (aztán a Jurrasic World még nagyobbat) arról is lehet beszélni, mivel az is hozzátartozik egy mozifilmhez.

előzmény: Klein András (#30)

2015-07-01 21:03:35 Mizi (3) #31

E film kapcsán valószínűleg nem is lehet nagyon másról beszélni. :)

előzmény: Klein András (#30)

2015-07-01 20:19:05 Klein András (1) #30

Csak arról tudtod "vitázni", hogy melyik film mennyi PÉNZT hoz? Kit érdekel?! Unalmas már, hogy magáról a filmről szinte semmit sem írtok (nagyjából ez vonatkozik az összes hollywoodi produkcióra).

2015-05-23 01:59:14 BonnyJohnny (3) #29

Ezt a kettőt hoztam példának. De nem csak ez a két lehetőség létezik.
Gyorsan megjegyzem, bár arra közelít, szerintem még messze jobb a Transformersnél. De ezt már korábban is írtam.

előzmény: Leo_Stotch (#28)

2015-05-23 00:42:00 Leo_Stotch (4) #28

Igen, de Te Mad Maxet és Transformerst hoztad példának. Nekem egyikkel sincs bajom, mindben megtalálom számomra "szépet" ...

2015-05-22 20:58:37 BonnyJohnny (3) #27

Nem csak a Transformers hoz 1 milliárdot. Az Avengers, Dark Knight, LotR, Star Wars... lehet minőséggel is pénzt keresni.

előzmény: Leo_Stotch (#26)

2015-05-22 15:11:48 Leo_Stotch (4) #26

Mi érdekli a producert? A pénz. Mad Max hoz egymilliárdot, vagy Transformers?

2015-05-22 14:03:45 BonnyJohnny (3) #25

Mintha nem létezne semmi a tárgyalt opusz és az említett urak művészete között...
Az a baj, hogy tényleg agyatlan. Van egy csomó akció film, amitől a néző eldobja az agyát. De az csak olyan lehet, aminek készítése közben az alkotók nem dobták el a magukét, hanem használták. Ez a sorozat az ötödik résszel elindulhatott volna egy irányba, hogy Mad Max legyen belőle... de a producerek a Transformers felé közelítenek.

2015-05-22 08:39:38 dikalosz (?) #24

Vagy Antonioni-n :D

előzmény: Korben (#23)

2015-05-21 20:25:13 Korben (?) #23

Sztem nagyszerű adrenalinbomba a film! Egy agyatlan akciófilm! Igen, ésakkor mi van? (Nem annak készült aki Fellinin nőtt fel)

2015-05-16 10:27:34 goromba (3) #22

Borzasztóan sajnálom, hogy sosem leszek már olyan fiatal, hogy ne vigyorogjak facepalmborításban, folyamatosan a párbeszédek, akarom mondani, óvodás beszólások vindiesel-i(stallone-i) modorosságán, viszont összességében jó kis akció, szomorú hype-pal megtámogatva.

2015-04-16 09:18:26 carmine (3) #21

Nehéz mit mondani a filmről, mert ennyi baromság, életszerűtlenség és kellemetlen egymondatos beszólás, az elmúlt 6 részben együtt nem volt, mint itt. Szinte 5 percenként jött valami bődületes baromság, mintha valami gagyi Asylum filmet néztem volna, csak éppen a költségvetés a sokszorosa. Sorolni nem is kezdeném, mert az egész oldalt beterítené. Viszont vannak benne látványos és néhol izgalmas akciójelenetek (már amelyik nem volt ellőve az előzetesben...), szép nők és Gibson karaktere és dumái. Én bírom a sorozat filmjeit és a Tokyo Drift-nek köszönhetően, nem is ez a leggyengébb rész, de több mint 2 órában ez a film teljesen komolyan vehetetlen és szerintem ennyire blődnek biztos nem szánták a filmet.
Viszont a film legvége és Paul Walker búcsúja nagyon szépre sikeredett. Amiatt le a kalappal a készítők előtt, kár hogy el kellett készíteni...

2015-04-15 19:10:26 koponyányi monyók (3) #20

Annak ellenére, hogy nem szeretem az ilyen jellegű filmeket (realista vagyok, szeretem, ha a filmekben olyan történetekkel találkozom, amelyek a valóságban is megtörténhetnek, illetve szeretem, ha a filmekbe szorul némi logika is), egészen jól szórakoztam. Nem láttam a korábbi részeket (most is csak a páromat kísértem el, aki óriási rajongó), de igen látványosnak találtam. A film végi búcsút pedig nagyon szépen és ízlésesen kivitelezték, számomra is megindító volt, aki nem is követte a sorozatot.

2015-04-15 19:01:55 Mannishboy (4) #19

Harmad magammal a moziban, en jol szórakoztam, megkaptam amit elvartam, vagyis egy agykipapcsolo adrenalin bombat. Biztos, hogy nem ez a legjobb resz, de meg mindig kepes utos beszolasokkal, es autokkal amik nem tudnak repulni (vagy megis :) elszorakoztatni.

2015-04-15 16:39:39 szakmunkás (5) #18

ha csak azt nézzük, hogy képes volt a 6. részhez képest megújulni a film már az pozitívum és teljesíti a minimális elvárást, másrészről ahogyan Paul Walkert elbúcsúztatják benne szerintem egy nagyon nagylelkű és kedves gesztus. ez így együtt összességében 5 nálam.

2015-04-11 18:59:04 flake (2) #17

Kicsit úgy érzem magam, mint Annie Wilkes, mikor megkapta a Tortúra visszatér első vázlatát :(

De az tuti, hogy amint megjelenik bd/dvd-n, vadászni fogom, azt a gif-et, amikor Hobbs "leszedi" magáról a gipszet. Bármikor jól jöhet majd... :)

2015-04-07 12:37:58 opposition (3) #16

Egyetértek.
Az ötödik a legjobb, ez csupán egy újabb bőr, ami mégis az emel más szintre, ahogy a végén elbúcsúztak Walker-től. Szép volt.

Plusz külön felhívnám a figyelmet Johnson "Terminátor 2" koppintására...jól sikerült.

2015-04-03 20:09:09 BonnyJohnny (3) #15

A sorozat az ötödik résszel megugorta a cápát, a hatodikkal megugorta a cápát megugró vízisíélőt, a hetedikkel pedig felült egy interkontinentális rakétára, és átrepült az óceán felett, amin a cápa ugrás történt. Tyrese Gibson ki is fakad a filmben, hogy "most már űrhajóval lőnek rájuk".
De őszintén szólva, én pont ezt is vártam tőle. 6000. osztályozott filmnek valami moziélményt szerettem volna, és ez maradéktalanul megfelelt annak. Mikor Rock és Statham egymásnak estek, mint King Kong és Godzilla, vigyorogva tömtem magamba a popcornt. :D Ez kellett! :)

Amúgy a széria az ötödik résszel érte el a csúcsát. Már a hatodik is gyengébb volt annál, de ez még annál is gyengébb. Néhol már elveszíti a film jellegét, és inkább tűnik videoklippek lazán összefüggő sorozatának, ahol felváltva mutatnak szép lányokat, szép kocsikat és nevetséges akciókat. (Attól, hogy éppen az tetszik benne, hogy nevetséges, még nevetséges marad.)

Ami kiemeli a filmet, az a végén látható búcsú. Vin Diesel szövege minden általam elképzelhető körülmények között giccsenek hatna, de jelen film (és valóság) kontextusában megható. És amikor a két kocsi útja külön vált, összeszorult a torkom. Figyeltem, többen (férfiak is) megtörölték a szemüket a lámpák felkapcsolása előtt.

És kicsit el is gondolkodtatott a film, mint olyan egyik jellegzetességéről, miszerint szereplőik örökké velünk maradnak. Hogy a film nem csak saját történetének krónikása, hanem szereplőinek egy mementója is. Valahol ez is hozzá tartozik a filmművészet szépségéhez.

2015-04-03 18:55:14 lesik20 (4) #14

Ember, a film csak ma jelent meg amerikában, az IMDB szavazóinak nagy része amcsi és naná hogy a rajongók fogják megnézni.

Hidd ell lejebb fog menni a következő hetekben. Szerintem olyan 7-7.4 között lesz a szám, bár ki tudja.

Az RT-t kell ilyenkor nézni. Nem csak hogy 80%+ fresh (ami csak annyit jelent hogy a kiritikusok 80 százalékának testszett a film, nem azt hogy 80/100)

Szerintem jó film volt, még mindig az 5. a kedvencem de ez ott van a top 3-ban.

előzmény: Gergely Gergő (#13)

2015-04-03 14:39:15 Gergely Gergő (3) #13

Eddig is kétkedve nézegettem az ImDb-n a filmek pontszámának átlagát, de mi sem bizonyítja jobban, hogy nem mérvadó az ott kialakult átlag pontszáma a filmeknek, ugyanis azt hiszem 8,5-ön állt mikor legutóbb az oldalt látogattam. Ami nagyban "köszönhető" a film utolsó pár percének, ami egy elég korrekt búcsú volt Paul Walkertől, és szép gesztus. Csak sajnálatos, hogy ennek a szomorú eseménynek köszönheti a film részben a sikereit. Mind e mellett valószínűleg 8 pont alá fog bőven csúszni a végeredmény véleményem szerint, de akkor is furcsa... Valamiért a TDK-ra emlékeztet .... annak a filmnek sincs ott a helye a Top 250-ben, annak ellenére, hogy mindkét mozi szórakoztató, és utóbbi átlagon felüli a képregényfilmek világában !

2015-04-03 10:53:43 Jason13 (5) #12

Én már azóta vártam a 7. Iram mozit, mióta kijöttem a vetítőteremből a 6. epizódról. Ugyanis már ott megszellőztették az új rossz fiú személyét (Jason Statham) és már miatta azt gondoltam, hogy a hetedik felvonásban aztán kő kövön nem marad majd. Idővel az is kiderült, hogy Justin Lin távozik a rendezői székből és a helyét a horrorguru, James Wan veszi át. Az ő neve még jobban felcsigázott, hiszen kíváncsi voltam, mit kezd egy nagy költségvetésű akciófilmmel a Fűrész első részéért felelős direktor.
A végeredményben nem is kellett csalódnom. Persze, az előző két epizód őrült mutatványait nem sikerült felülmúlni és a történet is meglehetősen primitívre sikerült, de még így is egy kiváló agyatlan adrenalinbomba lett a széria legújabb darabja.
A tempó kellően pörgős és a viszonylag combos játékidő ellenére a cselekmény egy percre sem ül le. Pedig akad itt elég sok csöpögős drámai képsor, de még ezek sem képesek lefullasztani a sztorit, köszönhetően annak, hogy az akciók nagyon ügyesen vannak adagolva. És ahogy már fentebb említettem, ezek nem veszik fel a versenyt a széfes városrombolással és a tankos üldözéssel, de azért bőven van bennük kreativitás és erő. És meg ne feledkezzek a bunyókról, amelyek ha nem is váltják valóra a műfajért rajongók nedves álmait, azért eléggé emlékezetesekre sikerültek, hiszen a nagy vásznon eddig még nem csapott össze Statham és The Rock, de még Diesel-Statham harcot sem láthattunk. Ha már itt járok meg kell említenem az Ong Bak filmekkel népszerűséget szerző Tony Jaa-t, aki Paul Walkerrel méri össze erejét, de a női ketrecharcos Ronda Rousey is feltűnik, hogy leosszon pár pofont Rodriguez asszonyságnak.
Ami számomra kissé csalódást okozott, az maga Statham. A forgatókönyvíró sajnos több helyen is parkolópályára küldi karakterét, csak azért, hogy egy, az előző részek sablonjaiból felépített high-tech kütyü után folyjon a hajsza. Szerintem jobb lett volna, ha a bosszúállós vonal marad meg a fősodorban, de azért így se jártunk rosszul.
A befejezés pedig belőlem is kifacsart néhány könnycseppet. A készítőknek sikerült méltó búcsút venniük Paul Walker-től és a rengeteg giccses képsor után ez tényleg nagyon drámaira és érzelmesre sikerült.
Összesítve a dolgokat, a 7. Toretto kaland hozza azt a szintet, amit az előző részek, sőt, nekem hibái ellenére kicsit jobban is tetszett azoknál. És hiába Walker tragikus sorsa, van esély arra, hogy a készítők újabb aszfaltrepesztő kalandra invitálják a szériát és ha megtartják ezt a szintet, akkor felőlem érkezhet még pár epizód.

2015-04-03 08:33:23 McCl@ne (4) #11

Nem nagyon értem a fanyalgást így, a 7. részre.
Eleve nincs még egy ilyen sorozat, tehát nem lehet rámondani, hogy ez is csak olyan, mint a...
Ráadásul elég jól meg tud újulni részről részre is (bár ötről hatra pont nem tudott), és ezúttal nem csak több és nagyobb lapáttal szórják az akciót, hanem kicsit máshogy is.
Mintha felismerték volna, hogy teljesen felesleges tagadni a "valójában szuperhősök vagyunk" dolgot, így aztán elengedték a maradék logikát/fizikát is, és helyette teret engedtek a fantáziának.
Mindezt egy sajátos tartalommal megtöltve, ami így harmadjára talán már megszokható lenne, de a tragédia új értelmet ad neki. Lehet és valahol érthető, hogy a megkeseredett átlagból cinizmust tud csak kiváltani a család és a férfibarátság ilyen fokú központba helyezése, de ha ez mind csak valami olcsó kamu lenne, nem tudták volna így elbúcsúztatni Walkert.
Persze van, aki ebbe is beleköt, de maradjunk annyiban, hogy talán majd a barátai tudják, mit, hogyan és mennyit, mert ők ismerték. Illetve aki 6 rész után is nekiáll mértéktartást követelni EZEN a sorozaton, annak elképzelhető, hogy vannak azért más problémái is.

Közel tökéletes blockbuster, maximális kikapcsolódás, teljes nyugalomban be lehet rá ülni reális elvárásokkal, és akkor az a fura helyzet adódhat, hogy az ember még többet is kap.
Amúgy is, ennyi TESZTOSZTERON több éves hollywoodi filmgyártásba nem szorul, hiába egy PG-13 esti mese az egész.

2015-04-02 22:52:10 TheDriver (4) #10

Nálam még mindig az 5. rész a csúcs, de ez is teljesen rendben volt! Rock viszont szerepelhetett volna többet. Ha az előzőek tetszettek, ez is tetszeni fog!

2015-04-01 15:20:02 grofjardanhazy (3) #9

Ma reggel láttam egy sajtóvetítésen IMAX 2D-ben, és azt kell mondanom, hogy összeségében kár volt ezért korábban kimászni az ágyból.

A 137 perc első fele tiszta dráma volt, ez valószínűleg túl sok lesz a sorozat rajongóinak, (nekem meg pláne, ki is akartam szaladni valami kajáért) bár a moziba véletlenül elhurcolt Oravecz Nóra-rajongó barátnők egész biztosan jól fognak szórakozni!

A film második fele vegytiszta akciófilm, még mindig korrekt operatőri munkával és CGI-vel, high-tech cuccokkal, a végén pedig egy tényleg korrekt Paul Walker-megemlékezéssel, de egészen biztos nem lesz többször újranézős, mint a szép (szebb) emlékű első vagy második rész.

Vin Diesel a múlt héten azt nyilatkozta a Variety-nek, hogy simán elviheti a Furious 7 a legjobb filmért járó Oscar-szobrocskát, de ezt nyilván már akkor is teljességgel kizártnak tartottam. :(

A pénztáraknál viszont legalább nagyot fognak kaszálni.

2014-11-03 01:52:35 lesik20 (4) #8

"Halálos Iramban 7"

Most komolyan. a Fast Five-ra legalább adtak valami másodcímet. Miért ne lehetne ez

"Halálos Hetes"

2014-07-08 00:05:21 robbiemarko (?) #7

mondasz valamit.

előzmény: Eglaronion (#5)

2013-12-02 10:07:31 ChYga (2) #6

"Úgy hírlik, hogy a Halálos iramban 7 nagy része már leforgott, de mától újra forgatott volna a stáb, ám ezt gyorsan törölték. Most épp válságmegbeszélések folynak a Universalnál, hiszen januárban még lett volna egy Abu Dhabi plusz forgatás is. A film mindenképp elkészül, de azt még nem tudni, a premier időpontja csúszik-e majd. Az biztos, hogy a forgatókönyvet majd át kell írni valamennyire." - forrás: VOX.

R.I.P. Paul Walker. Szimpatikus arc volt. :(

2013-12-01 20:03:40 Eglaronion (1) #5

Szerintem ezek után elhinthetnének majd a filmben egy szemernyi tanulságot, mint példáulNE SZÁGULDOZZ MERT MEGHALSZ B*ZDMEG
Nyugodjék békében.

2013-12-01 19:07:24 McCl@ne (4) #4

Imdb-n lehetett olvasni olyat a kommentek között, hogy Walker jeleneteit felvették már. Persze tudom, hogy ez a forrás így a semmivel egyenlő, de ott több helyen is írták ezt. Gondolom a Universal nyilatkozik majd valamit, de nyilván nem ma.

előzmény: Ubul (#2)

2013-12-01 18:29:56 limupei (?) #3

A kellős közepén. Csúszás lesz.

előzmény: Ubul (#2)

2013-12-01 18:24:37 Ubul (?) #2

így Paul Walker halála után vajon mennyire fogják most kiírni a filmből...lehet tudni, hol/hogy áll a forgatás?

2013-09-06 12:16:54 sztacska (?) #1

Wan miatt el kezdett érdekelni a széria, mondjuk azt sem gondoltam volna, hogy valaha egyszer ennek is neki kell esni.