How I Live Now (2013) ☆ 👁

Majd újra lesz nyár

(Kevin Macdonald)

angol-kanadai akciófilm, dráma, háborús film, thriller

3,3

2019-08-06 10:56:20 ChrisAdam (4) #6

A zene (!), a fényképezés (!!), a hangulat, illetve Saoirse Ronan miatt megérdemli a négyest.

2014-12-03 02:41:26 Vitelotte (4) #5

Valóban kevés dolog történik, de azok nagyon életszagúak és megérintőek. Nekem jól esett. Főleg amikor dugtak :D

2014-02-03 23:26:39 Lil Martin (1) #4

idegesítő. a kecske tetszett.

2013-10-12 16:01:03 gerbence (4) #2

Tinedzserekre hangszerelt apokalipszis szulo-problemakkal, elsoszerelemmel, egy kis emozassal, valahol az Ehezok viadala nyomdokain. Es elkepesztoen szep - bar sokszor tolakodo - fenykepezessel.
A sztori nem tul izgalmas, de a hangulat, az atmoszfera az eredetoseg teljes hianyaban is lebilincselo.

2013-10-12 16:01:03 gerbence (4) #3

2013-10-06 20:00:38 Daemiaen (2) #1

A csudajó keresztnevű Saoirse Ronan burokból vederbe esett, ergo a hírnevét egyre inkább elveszítő Kevin Macdonald a rossz emlékű tavaszi Meyer-könyv megfilmesítés kvázi egyenes ági folytatását készítette el kevésbé és nagyon nevetséges víziókkal, jövőképekkel, utópiákkal, apokalipszis négy lovasával, miegymással.