Tutta la vita davanti (2008) ☆ 👁

3,8

2013-09-29 20:34:24 bambusz11 (3) #6

jó, jò de a giccs miatt 3

2013-08-26 01:18:16 tasiorsi (5) #5

Olyan vicces, amikor az ember nagyjából saját magáról lát filmet. Tökéletesen el van találva minden karakter, minden árnyalat. Bámulatos.

2013-08-23 17:04:20 zéel (5) #4

Kösz a jó hírt: A nagy szépség előjegyezve!
Ami pedig ezt a filmet illeti, tényleg érthetetlen az (eddigi) három néző/szavazó.
Kapásból tudnék mondani legalább 10-15 embert itt, a KT-en, akinek ez a film nagyon bejönne!

előzmény: wurlitzer (#3)

2013-08-23 12:07:52 wurlitzer (5) #3

Szurkolok én is a filmnek, hogy minél többen nézzék meg. Megérdemelné. Meg a forgalmazónak is, novemberben hozzák Sorrentino legújabb filmjét, A nagy szépséget, azt jó lesz moziban megnézni.

2013-08-23 08:58:30 zéel (5) #2

Akkor, kivételesen, egy kicsit (nagyon!) értetlenkedem:
itt van ez a mai fiatalokhoz szóló nagyon okos, nagyon élvezetes olasz film, és van 3 (azaz három) KT néző/szavazója.
Így aztán hamar csődbe fog menni ez az új magyar vállalkozó (ennek a filmnek is a forgalmazója), aki arra a filozófiára akarja építeni mozis cégét, hogy a magyar mozinézőt nem csak az álomgyári gagyik, hanem az európai filmek mai, rólunk és hozzánk szóló filmjei is érdeklik. Lehet, hogy téved?

2013-08-17 16:36:48 zéel (5) #1

Ebben a szép új világban már csupa móka, kacagás az élet. Pláne, ha még munkát is találsz. Hát még, ha olyan szerencsés vagy, hogy telemarketinges is lehetsz. Itt még a diploma sem hátrány. (Legalábbis a moziban.)
Előtted az élet!
Paolo Virzi a Toszkán szépség után egy újabb, hamisítatlan olasz filmmel örvendeztet meg bennünket.