Indecent Proposal (1993) ☆ 👁

(Adrian Lyne)

amerikai dráma, szerelmi történet

3,3

2024-03-16 18:21:34 branton (3) #8

Annyira szerettem volna hogy elkapjon, megfogjon és sose eresszen, akár egy szerelem...
Csupán egy jelenetben hittem el az érzelmeket, a drámát, a csalódást, a mindent. Aukció!
Pedig a téma nagyon jó, isteni a cím, méginkább Robert Redford és Woody Harrelson, Demi Moore egész összeszedett, mégsem fogott meg összességében. Tisztességtelen ajánlat. Fantasztikusan hangzik, de csak hangzik! :)

2020-05-02 08:00:06 Jereváni Rádió (4) #7

Abszolút kellemes csalódás. Remek dialógusokkal (Woody Harrelson mondatai az aukción megérdemlik a csodálatos jelzőt), valódi érzésekkel és konfliktusokkal megpakolt film Adrian Lyne mozija, még Demi Moore is rendben volt, nem csupán Redford és Harrelson hozták a kötelezőt. :)

Egyedül a befejezés, ami sajnos belecsúszott a giccsbe (persze, pont akkor, pont ott a mólónál vannak mind a ketten), de ez legyen a legnagyobb bajom. Erős négyes, a rendező eme ajánlata a nézőkhöz minden csak nem tisztességtelen.

2020-04-29 19:27:08 Ugor (4) #6

Hát igen, Megesett bizony.

előzmény: Lady Ópium (#5)

2020-04-29 17:51:58 Lady Ópium (4) #5

Nem sikerült az idézetekhez betennem, de szerintem hasonló élmény talán néhányunkal megesett mint ez is:

2020-04-27 20:12:34 Lady Ópium (4) #4

Minap újranéztem, akkoriban nagyon tetszett, mára már kissé fénye megkopott, de voltak pillanatok, amikor annyira meghatódtam, elragadott a hév, hogy elbőgtem magam mint a disznó.

2017-07-24 13:20:10 bumbayo (2) #3

a viziló jó volt…

2012-08-06 23:02:02 gomez1000 (3) #2

Rendkívül jó alaptörténet, giccses megvalósítással. Jó kis mozi lenne, csak sok benne az üresjárat. Valami hiányzik a filmből, nem tud teljesen magával ragadni. Olyan, mintha néhány egészen jó jelenetet összefűztek volna unalmas részekkel.

2008-03-13 19:49:09 budaik (4) #1

Nekem tetszett...
Érdekes történet és nagyon megható egy két pillanata...