The Hangover Part III (2013) ☆ 👁

(Todd Phillips)

amerikai krimi, vígjáték

2,4

2016-01-04 11:46:13 Lorden (3) #20

Újranéztem először a bemutató óta, egy baj van ezzel, hogy Másnaposok 3. a címe.
Amúgy egész élvezhető akcióvígjáték.

2014-10-20 22:12:09 DrSzolon (4) #19

Sokkal jobb volt, mint amire számítottam a sok lehúzó kritikából (itt és barátaim körében is). Igaz, az elején én is húztam a számat, de ahogy beindult, tudta hozni azt a szintet, amit a második részben állítottak fel. Az elsőhöz nyilván felesleges mérni, és ezért is örültem, hogy ennél a résznél már nem a sablont másolták le. Én is úgy gondolom, ahogy előttem már írta valaki, ha nem az első rész zsenialitását várjuk, akkor egy teljesen jó kis vígjátékot kapunk, pár önmagában is erős jelenettel (a rendezést is dícséret illeti) és a trilógiához méltó befejezéssel.

2014-09-24 04:23:59 dorothygale (2) #18

Erőltetett, kicsit sem vicces, es kiszámítható...

2014-08-01 07:10:38 Ubul (1) #17

"Sokan leszólják a filmet, pedig ha nem az első részt várod újra, akkor önmagában egy nagyon ügyesen kitalált, szépen leforgatott minőségi vígjáték, amin végig mosolyogsz és néha még röhögsz is."

semmit se vártam, főleg úgy, hogy az első részre már nem is emlékeztem, úgy néztem meg. Lentebb már leírták a "fanyalgók" , hogy mi a gond a filmmel, nem ismétlem meg, a lényeg, hogy *szar*, ezért kár volt pénzt kiadni.

előzmény: blazserbozso (#15)

2014-01-03 13:34:22 JohnnyJohnny (3) #16

Egyetértek veled, egyébként Todd Phillips simán neki állhatna egy thrillernek is.

előzmény: blazserbozso (#15)

2013-12-29 19:48:46 blazserbozso (4) #15

Sokan leszólják a filmet, pedig ha nem az első részt várod újra, akkor önmagában egy nagyon ügyesen kitalált, szépen leforgatott minőségi vígjáték, amin végig mosolyogsz és néha még röhögsz is. Csodálkozom a fanyalgókon, ennél sokkal ócskább vígjátékok tucatjai jönnek Hollywoodból és azokat érthetetlenül magasra értékelik. Ebben volt eredetiség, ötlet, fordulat, humor, jó karakterek, jó sztori, klassz felvételek. Teljesen jó szórakozás, kétszer is megnéztem és még úgy is élvezetes volt.

2013-10-09 18:10:57 Glasseye (4) #14

Nagyon kiváló alkotás!! Todd Phillips méltó módon fejezte be a Hangover trilogiát. Ügyes módon még kiskaput is hagyott annak hátha tetralógiává nő a filmsorozat ;)

2013-10-02 18:27:27 Jason13 (2) #13

Az a helyzet,hogy a Másnaposok első része a kedvenc vígjátékaim közé tartozik és még a kifejezetten ötlettelen második felvonás is elnyerte tetszésem.Ezért is vártam a trilógia záró epizódját,hiszen a készítők azt nyilatkozták,félredobják a legénybúcsút és más irányokba terelgetik a farkasfalka útját.Aztán jött az előzetes,még azzal se volt bajom,viszont a végeredmény láttán sírni tudnék!
Kezdjük ott,hogy az új koncepció alatt a forgatókönyvírók tényleg nem vicceltek és itt már nincs másnaposság!Csakhogy így a cím válik teljesen értelmetlenné,nem értem miért nem lehetett egy legénybúcsút helyettesíteni valami más típusú bulival.De a legnagyobb hiba még is az,amire lecserélték az alkoholizálást:a maffiózós szál.Ez tele van ordas nagy logikai hibákkal és hamar eltéríti a filmet a vígjáték műfajától,hogy helyet adjon egy totál érdektelen akció-kriminek.Mit ne mondjak,nagyszerű!
De ami a legjobban fájt,az a poénok minősége!Egy jópofa beszólás vagy vicces momentum se szorult a játékidőbe,ezek helyett kapunk erőltetett párbeszédeket és állatgyilkosságokat,melyeken maximum csak szörnyülködni lehet.
Emellett a főszereplők játéka is csapnivaló.Zach Galifianakis szerencsétlenkedései inkább kínosak,mint megmosolyogtatóak,Zach Helms és Bradley Cooper pedig látványosan unatkoznak szürke karaktereikben.Ken Jeong meg már évek óta nem tudott ripacskodás nélkül kibírni egy filmet sem,itt is elképesztően irritáló a jelenléte.John Goodman az,aki nem égeti le magát,bár ő nem is tudná,hiszen zseniális színész,kár,hogy ehhez adta a nevét.
Összességében ez egy elképesztően durva pofára esés.Sehol sincs az előző részekhez képest.Todd Phillips lassan összeszedhetné már magát,jó lenne ismét olyan humorbombákat látni tőle,mint a Cool túra,Sulihuligánok vagy hogy a témánál maradjak,a farkasfalka első másnapossága.

2013-09-29 19:01:41 Joeker (2) #12

Na ezért kár volt.

2013-09-24 13:15:28 manamana (3) #11

Szerintem ez már régen, nem vígjáték! 3 részt Alan (Zach Galifianakis) esküvőt csináltam volna amiben most ő szívta volna meg mindig. 1-2 részben valahogy csak minimális részese volt annak amit Doug, Stu Vagy éppen Phil élt át!

2013-08-16 21:32:44 PhilipMorris (?) #10

Nagyon vártam a filmet mivel az első rész kedvenceim között van, hát nem lett egy nagy durranás de még azért elviselhető ,akad pár poén is itt ott .
Szerintem ebből egyébként sem lehetett volna sokkal többet kihozni sztori szempontból, már kétszer leadták ugyanazt. Kellett volna harmadszor is?
Ehelyett kaptunk inkább valami akció vígjáték félét meg sikerült összekötni a sztorit még ha picit erőltetetten is. Még így is minden szempontból veri az előzőt . Nem is értem hogy lehet azt a filmet egy rossznál feljebb osztályozni mikor olyan pofátlanul vászonra hányták az eredetit egy az egyben.
Itt legalább próbálkoztak valami kis eredetiséget belevinni .
Azt meg nem értem hogy Phillips milyen határt lépett át a zsiráffal :)
Az "elegánsabb" poén ha segbekúrnak valakit?
Egyébként poénnak szánva embert is fejeztek le filmben nem csak állatot.
A stáblista utáni jelent tényleg jó, nem lennék meglepve ha pár év múlva megint feltűnne a farkasfalka.

2013-07-05 20:33:28 asda (1) #9

A stáblista utáni jelenettel együtt: 10/2

2013-06-28 11:10:08 Grofia (3) #8

Valamivel jobb mint a második rész, de az elsőt ez is messze alulmúlja. A történet kissé elcsépelt, a színészek Zach Galifianakist kivéve nem igazán brillíroztak, a poénok nagy része felejthető. Ebben a formában a második, és ezt a harmadik részt is kár volt leforgatni.
Nem mondom, hogy nézhetetlen de egy gyenge középkategóriánál nem jobb.

2013-06-24 00:48:07 Victor Vance (2) #7

Ilyen unalmat színészek arcán rég láttam, mint amilyet a farkasfalka tagjain, a film egész játékideje alatt. Az első rész a maga nemében iszonyat nagy durranás volt, és egy remek komédia, a másodikat is tudtam hellyel-közzel röhögni, mert voltak valóban vicces pillanatok, szórakoztató volt, a remake-szag ellenére is. Az igazság viszont az hogy már a második felvonás sem kellett volna, erre a koncepcióra egyszerűen nem lehet mindjárt egy trilógiát építeni, ez az utolsó epizódra ki is derült, de még milyen csúnyán.
A történet csavarossága eddig sem volt elsődleges szempont ebben a franchiseban, de amit itt forgatókönyv néven összetákoltak, az valami borzalmas, és nem lehet eltekinteni afelett hogy ott van a címben a „Másnaposok”, főszereplőink pedig a film 98 százalékában józanok, de ez a legkisebb hibája az alkotásnak. Egy kezemen megtudnám számolni hányszor mosolyodtam el, nevetni maximum a stáblista utáni jeleneten lehet, de ezért kár volt leforgatni egy egész filmet. Az egyetlen pozitívum, hogy hamar vége – de ennek ellenére nagyon lapos, semmitmondó, erőltetett hülyeség, gyenge színészi játékkal, láthatóan mindenki unja már, nem is próbálnak életet lehelni a karakterbe, mondjuk ilyen alappal nem is lehet.
Az első két rész is tobzódott a trágár, alpári poénokban, de más volt az, és más itt állatokkal viccelődni. Itt egy leszakadt fejű zsiráf, ott néhány megfojtott csirke, a két elkábított kutyáról már nem is beszélve, Philips átlépett egy bizonyos határt, amitől fogva az ilyenek már egyáltalán nem viccesek, inkább szánalmas próbálkozások, hogy sikerüljön még valahogy eladni a filmet, egyértelműen az alkotók is érezhették a zsákutcát.

2013-06-06 21:31:48 Sántha Orsolya (2) #6

Minden előttem szólóval egyet kell értenem. Nem érte meg a mozijegy árát. Lapos, unalmas, néhol gusztustalan, erőltetett.

2013-06-06 07:40:59 goromba (2) #5

Hát ez nem jött be.
Néhány poén(nagy része a trailerben benne volt), és ordítóan unatkozó színészek.
Különösen Cooper-en látszott, hogy ez esetben már rohadtul nem szórakozott olyan jól, mint az első kettőben.Még Galifianakis-en sem.
Nem baj, hogy vége.
Már, ha tényleg...

2013-06-05 08:35:51 opposition (2) #4

Egyszerűen unalmas.

2013-06-01 19:43:46 Ptrskay (1) #3

Jaj, te jó ég. Nem volt elég kettő, muszáj volt még egy..

2013-05-31 09:04:48 Daemiaen (3) #2

Hazudnék, ha azt írnám, nem valami mérhetetlen gagyit vártam, ehhez képest kellemes csalódás ért. Megvannak a maga momentumai, de hiú ábrándokat azért ne kergessen senki: minden percéről lerí, hogy egy kényszerből, valódi ötlet híján csinált filmet látunk.

2013-05-30 15:32:02 TomPowell (1) #1

Egy két perces, az első részt idéző vicces jelenetért leforgattak másik 98-at, se íze, se bűze, humortalan és idegesítő tálalásban, amiben még a színészek is érezhetően feszengenek (már akit annak lehet nevezni).