Vehicle 19 (2013) ☆ 👁

(Mukunda Michael Dewil)

amerikai akciófilm, thriller

2,2

2014-01-25 14:51:26 Busmen (4) #7

Kövezzetek meg , de nekem tetszett. Mégpedig azért , mert nem akart több lenni, mint ami. Kimondottan az is tetszett hogy végig a kocsiból látjuk az egészet.

2013-05-04 13:48:02 Hicks (2) #6

Ebből a filmből sokkal többet is ki lehetett volna hozni, ha többet törődtek volna vele, és pár vérgagyi jelenetet kihagynak (pl. amikor üldözik a rendőrök, az egyik rendőrautó felborul egy útjelző bójában (!), majd elüti egy kamion (!!) )

2013-04-20 03:14:52 Ninety-Four (3) #5

Ebben van valami :)

2013-04-19 09:07:42 Daemiaen (1) #4

Halálos iram után Paul Walker átváltott a halálos parkolásra - avagy miként üssünk el 77 percet egy szinte végig lassan guruló, de leginkább álldogáló minivanben. Azt a kevés akciót, ami akad, a szakmában elképesztően előnyös névvel bíró rendező úr olyan szinten prezentálja szarul, hogy egy kellemes trash-vígjáték kerekedik a rendkívül szövevényes sztoriból.

2013-04-19 08:29:58 limupei (2) #3

Korrekt módon hozta, mert körbe volt bástyázva egy rakás tehetségtelen mellékszereplővel. A környezet felértékel :) Kegyelemkettes.

előzmény: Ninety-Four (#2)

2013-04-19 00:49:03 Ninety-Four (3) #2

Azért jelentős különbség van az átlag száguldozós filmjei és eme csudás darab között: itt még gyors kocsi se jutott neki :D

Egy-két korrekt jelenetet leszámítva egyébként leginkább csak középszerűnek lehet nevezni és a tempója is túl lassú volt a film (bár valamilyen csoda folytán félhulla állapotban is gond nélkül végig tudtam nézni). Viszont Walker tulajdonképpen egészen korrekt módon hozta a nem túl kidolgozott karakterét és az is tetszett, hogy szinte végig az autóból követhetjük az eseményeket.

Egy kegyelemhármast megér.

2013-04-13 09:59:08 BonnyJohnny (2) #1

Úgy tűnik Paul Walker nem tud mást, mint gyors kocsiban száguldozni.
A film totál sablon, igazából az első tíz perc után mindent tudunk (bár a vége engem meglepett). És sajnos a film sem olyan minőségű, hogy érdemes lenne tovább nézni. Igazából megdöbbentő, hogy egy efféle "száguldozós" filmet ilyen unalmasan is el lehet készíteni.