Episode 50 (2011) ☆ 👁

(Joe Smalley - Tess Smalley)

amerikai horror, thriller

?,?

2023-05-28 22:20:19 jackbau33 (2) #3

Mondjuk a 4/10-el akkor túl is értékeltem :D Na igen,sokat számít,hogy mikor és mennyi hasonlóval a háta mögött lát az ember egy adott filmet,máshogy jöhet le...

2023-05-25 08:05:44 Ubul (?) #2

3.1-es imdb átlagra nem csoda. Bár én szeretem azért úgy értékelni sokszor az adott filmet, hogy vajon 2011-ben is ugyanezek a gondolataim lettek volna -e az adott filmről, hisz azóta rengeteg hasonszőrű film jött ki jobb-kevesebb minőségben.
De ettől még egy több ezer szavazattal rendelkező filmet, ami imdb-n 3.1-en áll, nem hiszem, hogy sokan megtekintenek ezek után :D

előzmény: jackbau33 (#1)

2023-05-25 08:02:46 jackbau33 (2) #1

Szellemvadászós/elmegyogyóban kézikamerázós horror.Színészi fronton és játékot tekintve letisztultabb és egyáltalán nem annyira túljátszott mint pl az Akasztófa és társai ,kamerakezelés is tűrhető viszont a sablonmérő ugyanúgy kiakad...A szokásos panelek /hírtelen ajtóbecsapódás/arrébcsúszó tárgyak/CGI szellemekkel teli sztoriba annyi ötletmorzsát azért sikerült préselni,hogy a célhelyen ezúttal két különböző nézetű parakutató csapat rivalizál a természetfeletti megközelítéséről és bizonyításának módjáról.Mondjuk ez kimerül 1-2 karakter közötti csörtében de legalább a törekvés megvolt rá.Sajnos ami a film horror része nem igazán működik,az ijesztések hanghatások kíséretében történnek és(egyet leszámítva) nem is jól vannak időzítve.Van egy kisebb filmbéli fordulat,de székről leforduló megdöbbenést aligha fog okozni.A főszereplő múltjához kapcsolódó tragédia kifejtetlensége szinte zavaró,mert 1-2 infót leszámítva semmi nem hangzik el róla és a sztorit tekintve is fölöslegesnek éreztem a behozását.A vége a zsánerbéli darabokhoz képest is összecsapottabb és hírtelen lezavart,mintha azt se tudták volna hogy zárják le,ezért bedobtak egy random dolgot....Kihagyható darab,bár ahogy látom nem is kapkodnak érte :D 4/10