Tada, kimi wo aishiteru (2006) ☆ 👁

(Shinjo Takehiko)

japán dráma, szerelmi történet

?,?

2024-07-10 09:28:47 bumbayo (5) #1

„Biztos vagyok benne, hogy leesik az állad, ha meglátsz. Mert ahogy mondtam, gyönyörű nő lett belőlem. […] Látni akarlak, és ha lehet, szeretném, ha megdicsérnél.“

Átböngészed a „Mikor fogok ennyi filmet megnézni?“ listádat. (Anno nagy bölcsen imdb pontszámot is illesztettél a filmekhez. Ezért nem tudsz eléggé hálás lenni akkori énednek.) A listán lelsz rá a filmre, de nem is sejted, honnan került ide, melyik fórum melyik elborult ítészének az ajánlására, de a leírás (meg a pontok) alapján ez lesz a mai néznivalód. Betérsz a torrentplázába, majd a fizetés után távozol. [hosszan kacagós hangulatjel]

Aztán meg úgy van vége mindennek, hogy nézel magad elé, és semmit nem tudsz. Mindenhez kicsi vagy. Paffá lettél.

Lesz majd egy fehér fürdőruhás lány [Mijuki]. Nem vagy ilyesmire felkészítve. Ott majd kapaszkodnod kell a karfába, mert hát a látvány az olyan, hogy kihagysz pár szekundumot a ki- és belégzésnél. De nem ez a lány a hősnőnk, ellenpontként van ő itt. [Mijuki majd még az esküvőiruha fotózáson! Az se lesz mindennapos kinézet.] De akinek mi drukkolunk [Sizuru], itt még a kivirágzása előtti Hamupipőke, és hogy az ő átalakulását láthassuk, egészen New Yorkig el kell majd mennünk. Na az az ottani egészalakos kép a hozzá tartozó történettel konkrétan majd maga alá temet. Csak romok maradhatnak utánad. A kármentés még most is folyamatban.

„Nincs pénzem. Kész vagyok a testemmel fizetni.“

Nagyon tiszta. Nagyon kedves. Lehet, hogy forgatókönyv se kellett, annyira tökéletes. Sose lesz rajta a nagy filmek listáján. És ez nem is baj.