1 GByte film - Néger vagyok nem dolgozom, dolgozzon a fehér (2002) ☆ 👁

(Ács Miklós)

magyar film

?,?

Ez egy real movie, nem olyan gagyi tevés, mint a többi. Ennek a műfajnak az alapjait immár 20 éve letettem, ugyi? 2002. május elsején "White power" nevű Wartburgommal, ami épp akkor töltötte be 30. születésnapját, elindultunk az Őrségbe, egy cool Pajta-bulira. Egy 7-es tivornya a rulez csávókkal! Szegedről aznap xintén elindultak 4-en; egy szolárium-szép szőke fiú és csinos kanadai felesége, a feleség barátja, és a film zeneszerzője Ontario-s rendszámú szecskájukkal, hogy együtt ünnepeljük meg a Munka Ünnepét. Lösz sör, bor, pálinka. Bográcskaja. Lajcsibá. Police. De főképp mjuzikell, mivel zenés partyról esik xó. Röpködnek a fuck, suhognak a bokrok. Mert "nem is ember az, aki nem utálja a feleségét", és "Osama Bin Laden is rule dud", + ha nem figyelsz, "mingyá kapsz egy marha nagy maflát!" Megmutatjuk, amink van, mi szabjuk meg a béreket! Közben forog? Ajjaj! A bulinak hamarosan országos híre kerekedik, és csapatunk egyre bővül, egy trouble guy-al, egy ximpatikus diákpárral, és 6 Amiga funnal. Bömböl a "paraszt-metál", amiből 1 hangot sem fox hallani, mivel jogdíjas és erre nem fussa for me. A rendőrség, az idő, és a falu ellenünk dolgozik, miközben a ximpatikus résztvevők egyikében megfogalmazódik a magvas question; "Nem azért, de most van egy őszinte kérdésem, ebből milyen film lesz?" - Ács Miklós -

Bemutató

Szavazatok összes > összes v

• 0 zseniális
  • 0 jó
  • 0 oké/elmegy
  • 1 rossz
  • 0 nézhetetlen

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

Film Átlag
Final Cut: Hölgyeim és uraim (2012)
Final Cut: Ladies and Gentlemen
4,4
Vad Magyarország - A vizek birodalma (2011)

4,5
Bibó Breviárium (2002)

4,6
Játssz, Félix, játssz... (1997)

4,6
Kontroll (2003)