Pitch Perfect (2012) ☆ 👁

(Jason Moore)

amerikai vígjáték, zenés film

3,3

2015-08-25 13:05:40 Killjoy (4) #13

A csajok jól néznek ki, énekelni is tudnak, az meg, hogy a történet nem túl eredeti, már kit érdekel :D Kellemes szórakozás nagyon sok jó dallal. Ennyi, de ilyen filmtől nem is kell ennél több.

2014-01-07 21:20:06 Ubul (4) #12

majdnem hármas...a hülye hányós jelenetek miatt...minek kellett bele?, sőt, ezek után még lehet lejjebb is viszem, mert nálam az ilyen megbocsáthatatlan, egy amúgy normális(nak tűnő) filmben

de Anna Kendrick megmentette, főleg hogy nem szeretem az éneklős filmeket, de ez tetszett , főleg hogy a post-rockhoz húzó szívem az ilyen számokat eléggé kizárja, de ide illettek ezek :D

2013-09-06 14:27:08 Matyko92 (4) #11

Anna Kendrick miatt (meg mert nem rajongok az ilyen típusú filmekért, ezt mégis végignéztem, és 'lefoglalt') adok rá egy négyest.

2013-08-02 00:35:22 freakin (4) #10

sosem élveztem igazán az ilyen típusú énekelgetős-táncikálós filmeket, ennek mégis adtam egy esélyt. őszintén megvallva nem bántam meg, sőt. végigvigyorogtam, jóformán minden jelenet mosolyt csalt az arcomra. egyszerűen sugárzik belőle a feelgood érzés, egyszer sem pillantottam az órámra, hogy vajh mennyi van még belőle hátra. a mostani szegényes felhozatalban azt hiszem ez jó mércéje egy filmnek.

erősen bennem volt a nézése közben, hogy rányomom a zseniálist, ám sajnos képtelen vagyok rá, mégpedig a hányós jelenetek miatt. abszolút felesleges volt belerakni, hisz a nélkül is bőven megvolt a humorforrás
egy biztos, Anna Kendrick elrabolta a szívem.

2013-07-27 02:18:41 szakmunkás (4) #9

jaja ez a szinkron egy borzasztó, nem vagyok egy angol zseni de tényleg jó pár borzalmas fordítás feltűnt benne, egyébként maga a film így is tetszett nem kizárt, hogy megnézem eredeti hanggal is,
igen erős 4-es

előzmény: Daemiaen (#6)

2013-07-25 12:50:52 flake (4) #8

Ez most mosolyt csalt az arcomra. Lehet ezt jól is csinálni :)

2013-04-21 19:58:41 Lanie (3) #7

Számomra se Kendrick se Wilson nem volt szórakoztató pedig az előre beharangozott mókára és lendületre vártam. Helyette kaptam egy közepesnek mondható tini filmet a semmiről. Ennél több történetet és színészi teljesítményt vártam azért.

2013-03-29 12:25:59 Daemiaen (4) #6

Már nem merek szólni a katasztrofális szinkronokról, de természetesen ez is az volt. Szépen elintézi a butulás a moziélményeket.

előzmény: Zalaba Ferenc (#4)

2013-03-29 11:33:03 ChrisAdam (4) #5

Igen, ezt a filmet eredeti hanggal kell nézni! Anna Kendrick nagyon bájos hanggal bír, őt ezentúl csak ilyen formában fogom nézni. :))

előzmény: Zalaba Ferenc (#4)

2013-03-29 11:21:59 Zalaba Ferenc (4) #4

Szerintem felmászik ez négyre is, ha majd megnézed eredeti hanggal... vagy a MOM-ban láttad? Mert akkor nem szóltam, és nincs se füled, se szíved. :)

előzmény: Daemiaen (#3)

2013-03-29 09:01:44 Daemiaen (4) #3

Akármennyire is hozsannázza John Hughes klasszikusát, képtelen felnőni hozzá, egy pillanatig nem kérdés, mi a vége. És akármennyire is cuki Anna Kendrick, ez is csak egy zenés-koleszos film. De milyen kurva jó, hogy Rebel Wilson benne van!

2013-03-26 00:34:35 ChrisAdam (4) #2

Nem tudom, hogyan működik ez a film, de valami zseniális lendülete van, ereje, ami persze a nagyszerűen megkoreografált zenékben rejlik! Na persze ezek mai zenék, David Guetta, Bruno Mars, Miley Cyrus, Nicki Minaj.... (ezeket amúgy soha az életben nem hallgatnám...!) A szájjal zenélés pedig tartja fenn mindvégig a figyelmet.
Az tetszett, hogy a kettő óra nem volt unalmas, sőt. Nem éreztem azt, hogy vágni kellett volna belőle. A szerelem-szál pedig nincs igazán kiemelve, ez is tetszett!
Vita kizárva: ez a film teljes mértékben a legújabb generáció zenefilmje, aki a mai zenéket, dubstepeket, dübörgős muzsikákat, elektronikus zajokat nem tudja tolerálni, az nehogy belekezdjen!

Anna Kendrick (furcsa szépség ő....) pedig viszi a hátán a filmet, nagyon jól játszik, de nem csak ő, szinte mindenki, látszik, hogy jó a rendező.
Erős négyes.

2013-03-03 00:46:35 Adam Taylor (2) #1

Sokszor kínos, és csak ritkán szórakoztató. Néhány jó zene viszont azért akad.