Magic Mike (2012) ☆ 👁

(Steven Soderbergh)

amerikai dráma, vígjáték

3,1

2023-02-03 18:56:41 dittike (5) #18

A férfiak számára is igen kemény a show business és az éjszakai vetkőzések világa, mely sokszor lélekölő és lehangoló is tud lenni. Ez a film pont ezt a semmibe fulladást jeleníti meg és az ebből való kitörést is talán.

2014-11-01 19:04:08 dorothygale (3) #17

Jó pasik pucéran , csak ennyi. Kiszámítható sztori,lapos, es sablonos. Jók a helyszinek, szépek a színészek, ez viszi a filmet. Semmi több. Őszintén, én többre számítottam....

2013-01-09 20:57:19 marcilu (3) #16

Nekem ez tipikusan hármas. Nem igazán tudom megfogalmazni, hogy milyen hibák voltak benne, csak azt érzem, hogy a történet hiányos volt. Mike és Brooke karaktere, a köztük lévő dinamika jó és érdekes volt, de Adam vagy túl súlytalan volt, vagy csak nagyon rosszul játszotta a színész. A lényeg, hogy valahol az ő karakterénél/történeténél romlott el számomra a film. Túl langyos talán. Vagy lett volna könnyedebb, vagy komolyabb. Meg aztán a befejezés is kidolgozatlan volt szerintem...

Channing Tatum nagyon jól mozog, McConaughey pedig tökéletes. De ennyi nem elég. :(

2012-12-30 14:26:00 Adam Taylor (4) #15

Nincs olyan részlete, amit ne láttunk volna, vagy ne lenne előre megjósolható, de olyan profin, ötletesen és stílusosan van összerakva, hogy szórakoztató, és - bár ez furán hangzik egy férfi sztriptíztáncosokról szóló filmmel kapcsolatban, és persze nem is ÚGY értem, de - jó nézni. Persze ehhez nem csak Soderbergh kellett, hanem az ezúttal remek színészi játék is.

2012-12-28 13:13:28 timcsiy (3) #14

a történet nagyon gyenge, de a srácok jók. elég undorítónak tartom a kéjelgő sztriptíz táncos fiúkat, de ezek mégis csináltak néhány jó műsort. nem tudom... most megkapja a 3-ast, de lehet idővel kettes lesz belőle.

2012-12-09 19:56:57 ChrisAdam (1) #13

A lányoknak ez olyan, mint nekünk lesz a Spring Breakers?
BULLSHIT...

2012-11-28 08:05:29 Sántha Orsolya (3) #12

Már 2.97, kúszik felfelé :)

előzmény: McCl@ne (#6)

2012-11-23 00:08:49 pertwillaby (4) #11

Az idei év eddigi legkellemesebb meglepetése.

2012-11-15 12:47:06 BonnyJohnny (3) #10

Az első fele nekem is kifejezetten tetszett (férfi sztriptíz ellenére, sőt, tök ötletes előadások is voltak :)). De a második fele sablonos, lapos és teljesen felesleges. Egyébként sem vagyok biztos benne, hogy ennek a filmnek feltétlenül két órásnak kellett lennie. Amúgy a vége megint tetszett.

2012-11-11 11:30:04 Zalaba Ferenc (3) #9

A jó stílusú - habár némileg már ellaposodó - rendezés sem tud eltakarni egy közpépszerű sztorit.

2012-08-29 15:18:34 McCl@ne (4) #8

Engem érdekelnének ezek a hibák :) Komolyan! Írhatnál párat, csak hogy jobban értsem, mit nem szeretnek az emberek ebben a moziban!

előzmény: imhouse (#7)

2012-08-29 15:16:16 imhouse (3) #7

Nem tudom, mi nektek ebben a profi, szerintem a táncokon kívül semmi sem kidolgozott ebben a filmben. Értem az ívet, felfogom a fejlődést, de a hibák sora nagyon hosszú.

2012-08-12 20:12:14 McCl@ne (4) #6

Azért arra kíváncsi lennék, mi erőltetett, hiteltelen vagy akár gagyi a film második felében... A sablonosságot nem vitatom, bár belemehetnénk abba is. A befejezése eléggé kétélű, semmiképp sem lehetne ráfogni egyik végletet sem!
Amúgy én pasi létemre kiválóan szórakoztam, persze a tangás férfisegg nem tartozik a kedvenc látványaim közé, de tudni kell helyén kezelni a dolgot!
Az viszont SZÁNALMAS, hogy egy ilyen friss, fiatalos és profin, igényesen összerakott film 2.5-ös átlaggal figyeljen itt.

2012-08-12 19:17:24 Sántha Orsolya (3) #5

Az első felén remekül szórakoztunk a barátnőimmel :) A második fele inkább ne lett volna, erőltetett, hiteltelen, sablonos, gagyi.

2012-08-11 00:22:54 unfamous (3) #4

A kozepe unalmas, a mondanivaloja szamomra rejtely, a vege meg olyan amilyen,megkoronazza a semmitmondosagat a produkcionak.

2012-08-11 00:21:17 TomPowell (4) #3

Magic Mike

Kellemes kis film, a megszokottan jó Soderbergh-i minőségben. Nem mond semmi újat, de azt legalább jól teszi. A színészek maximálisan hozzák a gyakorlatilag rájuk írt szerepeket – McConaughey indokoltan vetkőzhetett, de legalább megint brillírozik. Tatum pedig ismét bizonyítja, hogy van keresnivalója az álomgyárban, ha ilyen jól választ szerepeket. A történet néha túl van beszélve, de végig hiteles, és nem ostoba. És a soundtrack is egész jó. Akik viszont ódzkodnak a csupasz, tangában riszáló pasiktól, messze kerüljék el.

Szinkron: érdekes, mert annak ellenére, hogy itt is javarészt jellegtelenek voltak a hangok, egyáltalán nem zavart. Tatum most nem a már megszokott hangjának számító Dévai Balázst, hanem Papp Dánielt kapta, de vele nem volt bajom, ahogy a Pettyfert megszólaltató Fehér Tiborral sem. Nagy Ervin pedig már rutinosan hozza McConaugheyt, Nemes Takách Kata is illik a bájos Cody Horn-hoz, míg pár mondat erejéig olyan színészeket is hallhatunk, mint Orosz Ákos, Moser Károly, vagy Zsigmond Tamara.

2012-08-10 09:21:01 Daemiaen (3) #2

Mert noha nem a kedvencem, de Soderbergh talán a jelenkor legsokoldalúbb és leghatékonyabb amerikai rendezője, amit az elmúlt tíz hónapban az asztalra letett három filmje is bizonyít. A Magic Mike-ban is pont úgy nyúl a témához, hogy az előítélektől már az első percben megszabadítsa a nézőt (ráadásul a hetero férfiaknak is nyújtson azért némi eye candyt :)), és egy korrektül összerakott, élvezetes, jó színészek által eljátszott karriertörténetet mutasson be.

előzmény: Umberto (#1)

2012-08-09 22:32:55 Umberto (3) #1