Goon (2011) ☆ 👁

(Michael Dowse)

amerikai-kanadai sportfilm, vígjáték

3,4

2015-02-18 14:05:20 carmine (2) #6

Tegnap késő este néztem meg és ma meglepett, hogy mennyi jó értékelést kapott. Nálam 1/5-ös értékelés határát súrolja a film. lehet, hogy a szinkron zavart be, de borzalmas főkarakterek, teljesen hiteltelen történet (hiába próbálják eladni, hogy igaz történet) és kritikán aluli vágások. A szinkron is passzol mindehhez, mert vélhetően rengeteg félrefordítás is volt benne. Először szidtam a megint a magyar filmcím adást, de a filmhez így utólag azt gondolom, hogy illik: pont ennyire értelmes az is. Néha ugyan elmosolyodtam, ezért kap egy kegyelem kettest.

2012-12-08 09:45:50 Jawad.Zairi (1) #5

Fél óráig bírtam, odáig egy darab humoros jelenet sem volt benne, a vágás pocsék, az addig prezentált karakterek pedig borzasztóak (különösen Baruchel figurája akasztott ki).

2012-05-07 04:07:51 w.e.g.a. (2) #4

Ekkora egy retardált baromságot!

2012-05-06 00:18:31 Corleone01 (4) #3

Nagyon szórakoztató! Tele van jó karakterrel és brutális jelenetekkel az adrenalin és jókedv garantált!
Még több ilyet a jó öreg Stifflertől! :)

2012-04-12 20:18:20 aka100 (4) #2

Meg Liev Schreiber is kiváló a mindenkit letaroló erőgép szerepében.

2012-03-09 00:47:31 VVega (4) #1

Meglepően jó, tipikusan több van benne, mint ami elsőre látszik film. Utálom a jégkorongot, de itt el tudták érni, hogy úgy szorítsak a főszereplő csapatáért, mintha a saját kedvenceimnek drukkolnék. A meccsek brutálisak, a poénok ülnek, a szerepeikre hibátlanul kiválasztott színészgárda tagjai végig fenntartják az érdeklődést. Sean William Scott fantasztikusat alakít, valamint a tanulság is még fogyasztható formában érkezik ebben a csupa szív, ütős vígjátékban.