Justice League: Doom (2012) ☆ 👁

(Lauren Montgomery)

amerikai akciófilm, animáció, sci-fi

3,3

2015-02-11 13:41:23 elmouse (2) #5

Olyan izgi volt, hogy elbólintottam rajta. :(

2013-06-29 00:39:12 Victor Vance (4) #4

Talán a legjobb JL-rajzfilm az utóbbi idők terméséből. A történetet remekül sikerül kibontani az elején, egyenként láthatjuk hogy kényszerítik térdre a csapat tagjait, drámai, brutális képsorokon keresztül, a zene még sosem volt ilyen jó a DC-alkotásoknál, mint itt.
Viszont itt is a legnagyobb baj a játékidővel van, egy ilyen sztori, egy ilyen produkció megérdemelt még volna minimum egy fél órát, sokkal jobban végig lehetett volna ezt vezetni, bár elvétve tényleg emlékeztetett a 10 évvel ezelőtti, máig favorit sorozatra.
Ami a szinkront illeti, megint dicséret jár a stábnak, de a vállveregetés nagy részét a karakterek kapják, és a különböző felvetések a csapattal kapcsolatban, Batman elmélete, tervei, a készítők jó alapra építettek fel egy erős, de mégsem tökéletes házat, ami szerencsére nem dőlt össze – de lehetett volna sokkal jobb is. Bár így sincs szégyenkeznivalója.

2013-03-17 15:00:42 JohnnyJohnny (4) #3

Hatalmas meglepetés volt, rosszabbra számítottam, egészen nézhető és szórakoztató alkotás.

2012-08-12 15:43:10 ChYga (3) #2

A három eddigi egészestés Justice League animációk közül valóban ez nyújtaná a legjobb alapanyagot egy élőszereplős filmhez, viszont a a Crisis On Two Earths valahogy sokkal jobban tetszett.

2012-08-02 22:34:50 Dynast Grausherra (3) #1

Olvastam, hogy terveznek egy Igazásg Ligájáról szóló filmet (hasonlóan a Bosszúállókhoz). Ez a történet, gondolva itt főleg Batman terveire, egészen jó alap lehetne hozzá.