The Vow (2012) ☆ 👁

(Michael Sucsy)

amerikai dráma, szerelmi történet

3,3

2013-01-22 00:41:02 hawaii (5) #12

Rég volt ilyen könnyed, mégis elgondolkodtató romantikus film. Tatum minden lány álmát játssza ezzel a karakterrel, és ki kell mondanom, de nekem ez McAdams első filmje, amiben teljesen hitelesen játszik.
Utóbbi idő egyik legjobbja kategóriájában!:)

2013-01-09 00:13:05 TomPowell (3) #11

Kellemes meglepetés. Az előzetes alapján sokkal giccsesebbre számítottam, de szerencsére - a közhelyek ellenére - sosem lépi át azt a bizonyos határt, noha némileg késélen táncol, pláne, hogy a cselekmény itt-ott túl van nyújtva. Tatum rém szimpatikus, McAdams tündéri (habár a karaktere olykor ellenszenves), Jessica Lange pedig nagyon csúnyán megöregedett, Sam Neill viszont tartja magát, és habár utóbbi kettő sablonos figurájára kezdetben nem értettem minek két ekkora nevet szerződtetni, az a pár pillanat, ami jutott nekik a második félidőben, jó magyarázatként szolgált kezdeti kételyeimre. Erős hármas, gyenge négyes.

2012-12-11 13:31:10 Ágó (3) #10

Teljesen egyetértek!

2012-12-11 12:49:02 ChrisAdam (3) #9

Az alapötlet iszonyú jó. Én is azt sajnáltam, hogy nem használták ki kellőképp. Bár a rengeteg klisé mögül egy-két elejtett mondat és mozzanat nagyon beletalált. Az érzés pedig nem rossz, ezt valószínű a két kiváló karakter váltja ki belőlem. Egyébként a Tatum gyerekről immáron azt mondom, hogy jófej színész.

2012-10-10 22:51:13 Gasz András (3) #8

Fogadom:
Tipikus hollywoodi rom-kom a már százszor megismert klisés hegyekkel a forgatókönyvben. De legalább nem húzza le a nézőt a WC fenekére. Rachel McAdams még mindig tündéri.

2012-09-27 21:24:45 grofjardanhazy (4) #7

A film sokkal jobb volt, mint amire számítottam a főszereplők nevét, illetve a műfajt látva. Teljesen rendben volt a film, a színészekkel semmi gond, Tatum például nagyon jól hozza a figuráját.
Négyest kap, gyenge négyest.

2012-08-31 19:52:01 budaik (4) #6

Engem nagyon bosszant, hogy mekkora lehetőség volt ebben, de nem élt vele a rendező. Viszont rám hatàssal volt. Így kap egy négyest, ceruzásat. :-)

2012-08-20 00:21:32 THE (4) #5

Nem ötlet volt, hanem megtörtént esemény alapján készült.
Vártam, hogy visszanyerje az eszméletét, de sajnos ez a katarzis elmaradt.

előzmény: Viorica (#3)

2012-05-26 14:08:33 Chidori (4) #4

Aranyos film volt. Úgy összességében lehet nem érne 5-ös skálán "csak" 3 pontot, de valamit elindított bennem ez a film, szóval megadom rá a 4 pontot. A színészek jók voltak, a történet ugyan kiszámítható, de azért jó volt.

2012-04-02 21:20:23 Viorica (3) #3

Annyira jó volt az ötlet, az elején még nagyon tetszett a film. Végére nálam nagyot zuhant, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle.

2012-03-20 20:46:57 EstiKornél (3) #2

Egyetértek Daemiaen hozzászólásával. Komoly averziókkal ültem be a filmre, de bevallom kellemeset csalódtam. Tatum és McAdams párosa működik, a sztori átélhető, a vége pedig a szokásos, de drukkol is ezért az ember, az igaz történet fényében. Soha rosszabb szerelmi sztorit, bár az Egy nap egy szinttel biztosan felette áll, de ha legalább ilyen filmek lesznek blockbusterek, már jó az út.

2012-02-09 20:47:23 Daemiaen (3) #1

A klisék - amennyiben a hozzávalók összessége megfelelő arányú - biztonságot, kiszámíthatóságot nyújtanak, a néző mégis várja, szinte vágyja a következő képkockát, hátha nem az történik, mint ami az ő fejében már 5 másodperce lepergett. Aztán rájön, hogy mégis, de ezúttal ez nem olyan rossz.