Hellraiser: Hellseeker (2002) ☆ 👁

Hellraiser: Pokolról pokolra

(Rick Bota)

amerikai-kanadai fantasy, horror, krimi, thriller

2,5

2020-07-24 21:34:26 GothMan (4) #7

Az előző rész stílusát hozza egy az egyben, ami sajnos azzal is jár, hogy Pinhead nem sokat szerepel a filmben. Ettől függetlenül nekem ez az egyik kedvencem a sorozatból, egy baromi jó okkult krimi tulajdonképpen. Egy viszonylag gyenge kezdés után nagyon szépen elmélyülünk a pokoli víziókban, ami a végére nagyon nagy ívben futja ki magát. Az a film, amit másodjára is érdemes majd megnézni, ismerve a megoldást.

2018-02-10 19:43:34 BonnyJohnny (2) #6

Lizardking véleményével értek egyet, csak épp nálam ez kettest ér (ahogy az előző rész is csak hármast az ő négyesével szemben).

előzmény: lizardking (#2)

2014-07-10 13:58:44 tomside (3) #5

Ez sajnos nem tudott szervesülni, nem értek össze az ízei, nem is beszélve a hihetetlenül Ph-semleges "főszereplőről". Kirstyt és a kufárt viszont jó látni.

2011-02-04 13:19:36 lizardking (3) #4

Simán:) Én kedvelem a Hellraisert, Szögfej úrral együtt és a hetedik részt leszámítva eddig nem ért fájdalom. Már csak az uccsó van hátra, de még mindig kíváncsi vagyok:)

előzmény: simijohnny (#3)

2011-02-04 13:11:14 simijohnny (2) #3

Uh, te most végigtolod az összeset? :D Nekem már kirohadt volna az agyam.

előzmény: lizardking (#2)

2011-02-04 13:07:22 lizardking (3) #2

Az előző epizód nyomdokain jár ez is, csak kevesebb sikerrel. Az alapstory itt is ok, és a végén még meg is lepődünk, de a közjáték az elég eseménytelen, leszámítva 1-2 jobb és ijesztőbb jelenetet. Első megnézésre szabályosan tetszett, de mai szemmel kissé lassú és helyenként uncsi. De még mindig élvezhető szerintem. 10/6, erős az a hármas.

2009-02-24 08:07:50 deathcode (3) #1

ez volt talán az első, amin izgultam.. mondjuk hentelés meg alig volt, de végre volt egy kis cidri. (megjegyzem: a korrekt cidri még a kultikus első részben sem volt valami vastag)