The Big Year (2011) ☆ 👁

(David Frankel)

amerikai vígjáték

3,1

2013-08-05 23:38:50 dorothygale (2) #4

Ez egy gagyi film. Pròbàlnak valami kis tartalmat , èrtelmet belerakni, de nagyon nehezkesen jön àt a nèzônek....szèp a tàj, a madarak is szèpek, de ettôl mèg nem lesz jò...

2012-09-14 15:00:59 BonnyJohnny (2) #3

Unalmas volt és humortalan ezért a kettes osztályzat. Pedig amúgy kedves kis filmecske három különböző életpályán lévő ember viszonyáról életük és megszállottan követett hobbijuk között. Persze a film ezúton is unalmas és klisés, szóval az osztályzaton ebbéli minősége sem javít.

Ja, és aki szinkronosan nézi: a madarak rajzása angolul fallout, pont mint a radioaktív eső. (Már csak azért, mert talán ez az egyetlen poén a filmben, és a szinkron ezt pont elrontja.)

2012-09-08 18:29:24 PhilipMorris (?) #2

Basszus a film arról szól ,hogy 3 faszi madarat fényképez.Hát ez eredeti ,de förtelmes. Ja még ott vannak a kis drámáik hogy az egyik végig dolgozott egy életet mire el sikerült kezdenie a madárfényképező versenyt nagyon megható bizony. A másik meg nem tud felmutatni semmit 30 éve alatt de el kell mennie a madárfényképező versenyre mert ,ez kell az életének.Legalább vicces lenne ,ebbe a filmbe hogy lehetett pénzt ölni.
1/10.

2012-08-27 08:27:23 B-side (3) #1

egyáltalán nem vígjáték, mindössze néhány poén van benne, úgyhogy aki a színészek alapján (jogosan) nevetésre számít, az lehet csalódni fog. Inkább egy vasárnap délutáni "könnyed" drámának mondanám.

Hibái ellenére engem kellemesen kikapcsolt másfél órára.