Hostel: Part III (2011) ☆ 👁

(Scott Spiegel)

amerikai horror, thriller

2,4

2022-12-17 13:15:44 Danesz99 (2) #3

Baromi lassan indul be, aztán meg totál túlcsavarják. Nem mondom hogy kár érte, de egy gyengébb bűnös élvezetet ki lehetett volna hozni ebből (is).

2015-08-16 11:23:41 Nordbright (3) #2

Annyira azért nem volt rossz, mint amire számítottam.Olyan nagy feszültség mondjuk azért nem volt benne, de legalább valami újat próbáltak belevinni ezzel a "kirakatos", közönséges megoldással. Így némi eredetiség azért volt benne. A végéért kicsit kár.
Már azt hittem nem lesz happy end, ami nem biztos, hogy baj lenne. Na de az, hogy kb. 1-2 nappal a robbanás után a csákó harmad fokú égési sebekkel simán otthon van és lecsapja a gonosz havert? Na az kicsit ... És a mészárláshoz asszisztál a barátnője?!? WTF? Hidegvérű hentes válik belőle, attól, hogy a barátja elmesél egy történetet amit nem is látott a saját szemével? Szóval ezt megoldhatták volna kicsit másképp is.

2014-05-08 17:53:40 lizardking (3) #1

Az összes Motel-filmmel az a bajom, hogy intenzívvé csak az utolsó fél órában válnak. Ami addig történik, az meg nem igazán feszült, izgalmas, vagy hangulatos. Egyébként ez exploitation is, nem? Hentelés, meztelen csajok, faék történet...