Who Framed Roger Rabbit (1988) ☆ 👁

Roger nyúl a pácban

(Robert Zemeckis)

amerikai animáció, fantasy, krimi, vígjáték

3,8

2013-12-24 20:57:36 grofjardanhazy (5) #5

Gyermekkoromban Tom & Jerry-n és Kengyelfutó Gyalogkaukkon kívül sosem néztem mást, szóval most, huszonkét éves fejjel néztem meg először a filmet.
Azt kell mondanom, hogy ez bizony tényleg elképesztően ötletes, szép, megérdemelte azt a három Oscar-t.

2010-01-25 15:21:10 zsolti09 (5) #4

uhhh...nagyon rég láttam ezt a filmet(gyerekkorom kedvence volt), mostanság bele néztem tube-on. is nagyon élvezhető. Valamikor megnézem teljesen egészében, mondjuk egy holland mellé:P

2008-07-27 19:42:48 Rea (5) #3

Egyik kedvencem olt régen, bár már évek óta nem láttam, talán valamikor előveszem újra a kazit. A legjobb alakítást benne - talán mondanom sem kell - Roger nyúl nyújtotta. :) NAgyon jól megcsinálták a rajzolók, hogy pont oda rakták őket, ahova és amikor azok kellettek. Zseinális.

2008-03-15 20:32:55 Gasz András (4) #2

Roger nyúl a pácban:

Ötletes!!! Ötletesség ez a fontos benne. Emellett a kikarikatúrázása a rajzfilmeknek és detektív filmeknek emellett egy krimi szál is folyi ka filmben és az animációs technika akkor pazar volt és még ma is érdekes és látványos ahogy megoldották.
Bob Hopkinsra pedig nagyon illik a Colombo figura. :) A főgonosz pedig egyszerre parodisztikus és félelmetes is kicsit.

Összegezve még ma is egész kellemes, vidám, vicces régi és új módi anim. film egyszerre.

2008-03-14 20:08:27 Manocska (?) #1

Gyerekkorom egyik nagy kedvence Xd Imádtam Xd