Friends with Benefits (2011) ☆ 👁

(Will Gluck)

amerikai szerelmi történet, vígjáték

3,2

2014-02-02 22:45:21 Pedro (3) #25

Romkomon rég nem nevettem ennyit.

2013-09-02 09:38:02 Leppard (2) #24

Nagyon rossz - két tenyérbemászó főszereplővel.

2013-05-11 21:32:11 Bbazsa (4) #23

Én már éltem át ilyet, szóval ez oktató film :D

2012-12-19 12:17:50 Tibcsaninja (4) #22

Valóban klisés - már az alapsztori is -, de ettől függetlenül nekem határozottan tetszett. Timberlake mondjuk elég gagyi, de amúgy az egész film nagyon jó volt. Nagy poénok voltak a párbeszédekben! Szerintem érezhetően jobb volt a klasszikus hollywoodi popcorn-mozinál.

2012-12-11 23:13:11 dorothygale (3) #21

Kissé klisés....de csípem a két főszereplőt.

2012-06-03 00:14:17 trb (4) #20

Úgy ültem le megnézni, hogy egy szar film lesz és valahogy végigülöm de kellemeset csalódtam. A történetetben semmi új nincs, teljesen kiszámítható, ennek ellenére folyamatosan jöttek a poénok amiken tényleg lehetett nevetni. A film témája már önmagában egy klisé, de ezt sikerült úgy leforgatni, hogy az ember nem ezt érzi az egész film alatt maximum egy-két részénél, de azt a poénok bőven feledtetik. Eddig én se nagyon szerettem Timberlaket sőt utáltam amiért egy nyálgép, de kellemeset csalódtam, mert ebben a filmben szerintem jól játszik és hozza amit kell. Mila Kunis is hozza a szerepét és jól áll neki a káromkodás(az egyetlen zavaró tényező az volt hogy ő Meg Griffin szinkronhangja és ez néha eszembejutott a film közben). Összességében ez a film több mint aminek látszik és érdemes megnézni mert a sok nézhetetlen vígjáték után amit a színészek nevével adnak el ez tényleg egy jó film amiben csak kellemeset lehet csalódni.

2012-03-29 16:05:11 Karesz84 (4) #19

Nem az a szokásos hollywood-i hülyeseg. Végig lekötött a sztori,
kifejezetten humorosak a párbeszédek, sok szájkaratéval.
Nem vettem túl komolyan, bőven megfelel annak,
ami: másfél óra szórakozás.

2012-03-26 06:47:17 ChrisAdam (3) #18

Nagyon azt hittem, hogy megint egy unalmas, giccses, romantikázást kapok, de nagyon kellemesen csalódtam! Az első óra egyszerűen megkapná a gyenge 5-öst, azonban az utolsó 40 perc csak egy hármast, így lett négyes. A Crazy, Stupid Love se lett nagyságrendekkel jobb.
Nos, Mila Kunis nagyon jó. Timberlake... A seggének Oscart! De a történet is sablonos, de jól van kihasználva, a két színész meg úgy egymáshoz illőek, így jó páros alakul ki. Az első órában többször is volt, amikor szétröhögtem a belemet, a másodikban talán csak egyszer... Na mindegy, a tavalyi év egyik legjobb vígátéka. Én így könyvelem el.
65% Egy gyenge négyes.

2012-02-11 05:10:08 csirke (1) #17

ez komolyan valami iszonyat. ha valamit nem bírok, az az _erőltetettség_, ami minden kockájában visszaköszön.

már az első 15 percet négyszer tekertem vissza, de nem bírtam. rettenet

2011-12-18 11:34:16 budaik (3) #16

Én Timberlake-t elkönyveltem ficsurnak, unom az arcát, a semmilyen játékát....

előzmény: korig (#15)

2011-12-18 10:35:49 korig (3) #15

Timberlake lassan a seggéről is csinálhatna egy egész estés filmet, annyit mutogatja.

Egyébként sablonos film, szép helyszínekkel, "szexi Kunissal", egy rakás buzis poénnal, irritálóan sok reklámmal (a magyarok kedvéért szar szinkronnal).

Ha az idei év romantikus vígjátékaiból válogatnál, akkor választ inkább a Crazy, Stupid Love-ot.

2011-12-17 01:28:44 BlasiusBlay (4) #14

A mai vígjáték felhozatalok közül, szerintem ez egy üdítő kivétel. Aki másfél órán át szeretne hangosan röhögni, az nem ezt a filmet keresi, bár vannak benne poénok.
Ez a film teljesen megfelel a kikapcsolódásra, aki pedig értékeket keres ilyen filmekben...

2011-11-12 14:04:18 Denice (3) #13

Hát pfff...amennyire meg akartam nézni ezt a filmet, lehet a nagy várakozás miatt, de kicsit csalódtam...nem is olyan nagy szám :/ Mondjuk hozzáteszem, hogy szinkronnal néztem, lehet ott van a bibi :) A szereplők közül nekem is mindenki szimpatikus volt egyébként. Ami az érdekes, hogy sráccal néztem, és neki kifejezetten bejött :D

2011-10-18 14:28:06 BonnyJohnny (3) #12

Ez a film nagyságrendekkel jobb, mint idei tematikus testvére a Csak szexre kellesz. Ebben a filmben a főcím alatt több humor és ötlet pereg le a néző előtt, mint a másikban az egész film alatt. Valamint az első negyed órájában elér annyi romantikát, mint amaz teljes terjedelmében.
Bár a film természetesen egy átlagos, közepes film, a mai romantikus vígjáték kínálatban szerintem megállja a helyét.
Mila Kunis szerintem kifejezetten jó, és hát Justin Timberlake is elmegy. A mellékszereplők is élvezetesek Woody Harrelson és Patricia Clarkson nem idegesítőek, ellenben viccesek, ellentétben a Csak szexre kellesz mellékszereplő brigádjával.
Bár természetesen az utolsó negyedben nem maradhatnak el a kötelező csavarok és eszközök, ott sem vetik el a sulykot.

2011-09-24 07:18:07 borosta (3) #11

egy fokkal azért ez jobb (itt tényleg vígjáték a vígjáték). Atson Kutcher szájon rúgtam volna egy nagy valóságshow szereplő szavaival élve...XD

előzmény: Ivan/ (#10)

2011-09-22 12:53:21 Ivan/ (2) #10

Végül is tökmindegy. Hidd el ettől függetlenül mindkét alkotás a kínosan gyenge kategória.

2011-09-21 21:22:15 Hannibal Lecter (?) #9

A legkevésbé sem remake. Ezen a projekten jóval előbb kezdtek el dolgozni, mint Reitmanék a sajátjukon. Az, hogy amazt előbb mutatták be, más kérdés.

Vincent Vega: Ugyanazt, amit Kevin Kline a No Stringsben. :-)

előzmény: Ivan/ (#7)

2011-09-21 14:40:14 vincent vega (2) #8

Richard Jenkins és Woody Harrelson mit keres ebben a filmben?

2011-09-21 10:18:55 Ivan/ (2) #7

Akár a Csak szexre kellesz remakeje is lehetne. Tökre hasonló történet és bántóan ugyanolyan karakterek. Ezzel önmagában még nem volna gáz - ha csak azt nem vesszük az milyen gyenge egy film volt - de azt figyelembe véve, hogy a másik film kb. fél éves produktum úgy már kezd a dolog kínosabb lenni. Na ennek fényében azért az legalább megnyugtató, hogy a ’remake” nem lett rosszabb az eredetinél. Képes végig fenntartani ugyanazt a kínosan gyenge színvonalat és érdektelenséget, mint elődje. Az csakis Natalie Portman miatt kapott tőlem egy kettest, ez meg annyit szintén megérdemel csak Mila Kunis miatt, aki örülnék (ez vonatkozik Natalire is) ha továbbiakban inkább Fekete hattyú féle filmekben kamatoztatná tehetségét és szépségét, nem pedig ilyen bóvli szemetekben.

2011-09-19 09:59:36 borosta (3) #6

Elismerem, h biztonsági játék, meg nekem még mindig szokatlan Justin Timberlake, mint színész, túlontúl tejfölösszájú kölyök, de nálam már az eredmény, h a Csak szexre kelleszt, kis képernyővel néztem meg, miközben mást csináltam a gépen, sőt többször ki is akartam kapcsolni, mert felb*szta az agyamat, ez meg azért megröhögtetett néha A számolós jelenetek, amikor a kerítés magassságát számolja az is kész. Most olvasok egy könyvet Spengler 1200 oldalas eszmetörténeti könyvét A nyugat Alkonyáról, és ilyenkor ismerem magam, h csak "szemetet nézek", szóval úgy néz rám, mint aki képes volt két nap alatt megnézni a Vitathatatlan mind három epizódját. Tagnap már túljutottam a holtponton és megnéztem egy Juno-t, de A Ne bántsátok a fekete rigót szerintem ma estére marad. Ez a film visszatérve hozzá nekem tipikusan az a kategória, amikor kikiáltok a konyhába anyámnak, h te van egy "jó" vígjáték nem jössz nézni. De utoljára pont a Könnyű nőcske volt az, amit szívből tudtam élvezni ebben a zsánerben (persze a Junot más kategóriába sorolom).

előzmény: Daemiaen (#5)

2011-09-19 08:40:43 Daemiaen (2) #5

A Könnyű nőcske egy kiváló film, összehasonlíthatatlan ezzel. És látod, Te is leírod, hogy egy kaptafára készült film. Pontosan ezért nem értem, hogyan lehet lelkesedni ilyenért, ami remekül beígér egy korhatáros szórakozást, erre mi történik? A készítők kínosan ügyelnek rá, hogy túl sok káromkodás ne legyen, és a dinamikusan változó méretű takaró is főszerephez jusson a szexnél. Ráadásul ott van az égbekiáltóan elcsépelt dramaturgia - erre mondom én azt, hogy totális biztonsági játék, ami pusztán a korhatár-besorolással próbálta eladni magát. Persze Mila Kunis és (kis szerepében) Emma Stone azért vérbeli szemcukrok.

előzmény: borosta (#4)

2011-09-19 08:14:53 borosta (3) #4

Jó nem azt mondom láttam már jobb vígjátékot is. De nekem üdítő volt a csak szexre kellesz után. Nem néztem meg a rendezőt, csak a film után, és Will Glucknak úgy érzem legalább kialakult egy fogjuk rá értékelhető stílusa (nekem a Könnyű nőcske legalább is ott volt - kicsit azt a női karaktert menti el, és mellé pakol egy hasonlóan nagy dumás férfi karaktert, és eljátssza a mi aztán nem leszünk szerelmeset, mi jót röhögünk a romantikán, de végül azok lesszünköt, közben az egész kiszámítható). Kábé ezeknél a filmeknél ugyanaz a helyzet, mint mondjuk annak idején nekem a tini vígjátékok voltak, szóval tucat filmek, csak most egy szingli fiatal felnőtt generációt szólít meg (nagyjából azokat, akiket annak idején a tini vígjátékokkal is megtaláltak). Kábé olyan, mint Jennifer Aniston, aki minden évben egy ilyen filmmel rukkolt elő mostanában.

előzmény: Daemiaen (#3)

2011-09-18 17:27:08 Daemiaen (2) #3

Ha az a pár másodpercnyi életszerűség ennyit dob az élvezhetőségen, akkor elég kevés kell, hogy egy film 'jó' minősítést kapjon, nem igaz? Egyetlen előnye a Csak szexre kelleszhez képest, hogy néha lehet nevetni.

előzmény: borosta (#2)

2011-09-18 11:26:23 borosta (3) #2

hát nekem sokkal jobban tetszett.

Bár a végén jönnek azok a popdalok, amiről Justin T. beszélt a film elején. De voltak nagyon jó pillanatok, főleg a dialógok az első szexnél, hogyan pisálj álló f*rokkal és hasonlók, azok életszerűek. A Csak szexre kelleszt őszintén én végig szenvedtem itt csak a végén fogtam a fejem, meg a szemét lenyúlta tőlünk Mila Kunist, k*rva anyját XD

2011-09-18 07:24:02 Daemiaen (2) #1

Immáron a sokadik biztonsági játék: a fennen hirdetett 'R'-besorolás újfent kimerül némi 'fuck'-ban, de hetyke bimbóudvarra vagy netán némi fordulatra már nem fussa. Csak egy parasztajszálnyival jobb a Csak szexre kellesznél.