Blitz (2011) ☆ 👁

3,1

2020-11-21 20:25:43 dorothygale (3) #10

Tucatáru...

2019-10-12 22:30:52 dittike (4) #9

Jason Statham hozza a brutál formáját ahogy mindig szóval ez így egy jó kis film.

2013-01-08 17:47:06 Ubul (4) #8

most hogy mondod, teljesen igazad van, csak már fel se tűnik :) annyi brit sorozatot, filmet néztem mostanság, hogy hozzászokott a szemem :D

előzmény: Lil Martin (#7)

2013-01-08 17:43:54 Lil Martin (2) #7

nekem az, hogy brit kb a 2. percben feltűnt, hiszen leginkább a brit filmek szoktak Londonban játszódni jobb kormányos autókkal. (odatettem a leginkábbat, nem kell fölhozni 2000 ellenpéldát rá:D)

2012-12-18 22:23:48 Ubul (4) #6

visszatérve a filmre, nem volt ez rossz, bár kisebb megszakításokkal néztem, lehet azért volt tűrhetőbb :D Jól áll Stathamnek az ilyen krimis filmek is, ahol nem a bunyóé meg a lövöldözésé a főszerep, jobban elnézném az ilyen kategóriájú thillerekben. Az, hogy brit, nem igazán érződött rajta (először fel se tünt, csak mikor David Morrissey feltűnt, ott gyanús volt :D , Red Ridingban kedveltem meg nagyon)

2012-12-18 20:51:42 Ubul (4) #5

hát mondjuk tényleg kilehet találni, hogy ki a gyilkos, ha az arcunkba tolják kb 10 perc után, hogy igen, ő gyilkol :D

előzmény: Victor Vance (#4)

2012-11-01 00:42:43 Victor Vance (3) #4

Átlagos mozi Jason Statham-el, amelyben nélkülözi harci tudását, és a lőfegyverekkel kapcsolatos tapasztalatát. A rajongóinak kicsit fura lehet, itt nem gyak le tizedmásodperc alatt fél tucat rosszarcút, nem tör ripityára egy kocsit sem. Ennek ellenére viszont a film bőven beletartozik a nézhető kategóriába, bár sok meglepetést, és eredetiséget nem hordoz magában.
Egyből kilehet találni ki a gyilkos, és maga cselekményben sincsenek fordulatok, a tipikus angol hangulat megvan, valamint az ottani helyzetet is valósághűen mutatják be, a főhős módszerei pedig a klasszikus Piszkos Harry-beütésű figurákat idézik.
Vannak jó pillanatai az alkotásnak, de nem lehet azon csodálkozni miért nem kapott nagy figyelmet, és miért nem érdekelt szinte senkit odakinn. Statham elviszi a hátán az egészet, nélküle még ennyit sem érne. Viszont az ő karrierjének sem fog túlzottan jól jönni, ha ehhez hasonló produkciókban vállal szerepet.

2012-07-01 02:03:48 spectator (3) #3

Tipikus Statham film, sajnos ne varjon tole senki tobbet, kevesebbet, netan valami meglepit. Sokkal tobbet is ki lehetett volna belole hozni ebben biztos vagyok. Es ha Statham igy folytatja, akkor szepen belesupped a kozepszerusegbe. Ha meg nem lenne igy.
Nagyon joindulatuan pontoztam le...

2011-08-16 15:49:05 opposition (3) #2

Közepes krimi, sok erőszakkal. Statham hozza a kötelezőt.

2011-08-08 22:58:33 Ninety-Four (4) #1

Egyszerű és brutális, leginkább így tudom jellemezni a Blitzet. Hangulatilag nagyon rendben van a film, az operatőri munka remek és a színészi alakítások is korrektek. Viszont a történet lehetett volna némileg összetettebb, illetve volt egy logikai hiba, ami nagyon zavart.

A pénzzel teli borítékról teljesen megfeledkeztek, amikor Blitz az őrsön volt. Felhasználhatták volna ellene. Úgy persze van értelme a dolognak, hogy a rendőrök eleve nem is akartak szabályosan cselekedni, de magyarázat híján ez számomra zavaró volt.