Bad Teacher (2011) ☆ 👁

(Jake Kasdan)

amerikai vígjáték

2,8

2023-08-07 20:55:16 csabaga (3) #20

A film alapötlete jó, de tele van felesleges jelenetekkel és szereplőkkel.
Nincsen rendesen összerakva.

2014-09-09 07:45:45 BonnyJohnny (3) #19

Jót tett neki, hogy valamiért csak az idei Diaz-Segel film után néztem meg. A Szexvieóhoz képest ugyanis kifejezetten kellemes kis semmiség. Különösen tetszik benne, hogy főszereplője egy gátlástalan picsa, és a végéig az marad, mégha közben természetesen egy csomó jó dolgot is tesz.

2014-09-08 10:37:00 betti (?) #18

Ezt most nem értem, mindennek PC-nek kell lennie, és minden filmnek egy trendre kellene reagálnia? Nekem ebben pont az tetszik, hogy nem igazán karikatúra, hiszen nem EGY jól felismerhető figurát karikíroz ki, hanem egy olyat, amelyik több különböző közhelyet is megvalósít, de nagyon jópofán, ötletesen ötvözve (a piás, a pénzéhes, a szókimondó, a szexi, a pasivadász stb).

előzmény: [: Azuroo andrew :] (#5)

2014-05-30 13:08:46 schankox (1) #17

Végtelenül erőltetett film, igen kínos poénokkal, teljesen logikátlan és idétlen szereplőkkel. A mellettem ülők sorra hagyták el a vetítés helyszínét. Én azért végigültem, de kár volt.

2013-09-09 10:13:21 Marla Singer (3) #16

Egy közepes, egyszernézős, vasaláshoz háttérfilm kategóriás filmet vártam, de ahhozképest nem volt rossz. Kimondottan tetszett, hogy a végén sem lett belőle jókislány és volt benne néhány jó poén.

2012-11-04 00:32:20 Victor Vance (3) #15

Eddig kétszer láttam (egyszer barátnővel, egyszer suliban), de hogy őszintén megmondjam, másodszorra azért már jobban bejött. Vannak vicces pillanatai valóban, ellehet rajta nevetni, de úgy önmagában a történet nem nagy szám, a szereplők sem, hosszabb távon pedig már senki sem fog rá emlékezni, mert rengeteg jobb vígjáték van ennél, még ha a tavalyi, vagy az idei mezőnyt nézzük is. Bár egy ilyen filmben nem feltétlenül számít a történet, de azért némi árnyalás ráfért volna a karakterekre.
Cameron Diaz-t régebben szerettem, de a ráncai, és a kora egyre jobban zavar, valahogy nem tudták nekem eladni ilyen tálalásban a vagány csaj szerepét, ugyanúgy mint ahogy a Kéjjel-nappalban sem illett rá a figura, hiába van még mindig jó teste. Jason Segel-t viszont mindig jó látni, már az Így jártam anyátokkal óta kedvelem a pasast, itt is jól hozza a szerepét, még ha lényegében ugyanazt a karaktert hozza.
Justin Timberlake viszont jobban tenné ha inkább visszakanyarodna az énekléshez, színésznek kevésbé tehetséges, látszik hogy próbálkozik a srác, és ajánlatok miatt sem kell szűkölködnie, azért van ott még mit csiszolni.

2012-07-22 15:22:27 Umberto (1) #14

Hát ez borzasztó volt. Valszeg tizenévesen sem tudtam volna élvezni, de így - immár közelebb a 30-hoz, mint a 20-hoz - fárasztónak és bugyutának találtam. A legnagyobb gond az, hogy a főszereplő egy idegesítő, ki.aszott ellenszenves személyiség, akit egyszerűen rossz nézni. Akárcsak a filmet.

2012-05-17 12:39:41 arylacee (4) #13

Kifejezetten jó a trágárkodás, meg a cicik is. Aki meg elmélkedős filmet akar amiből csepeg a bölcsesség az még véletlenül se nézzen ilyeneket még akkor se ha ebből több is átjön mint amabból. Nagyon jó film, főleg, h még szét is röhögtem az agyam. Jó ez a film irány.

2011-10-02 10:35:22 terika (1) #12

Tegnap este ezt meg a Förtelmes főnököket. Annyit szeretnék elmondani a két filmről, hogy mindkettő kritikán aluli. Nem nevezem minőségi szórakozásnak azt, ha a film első két percében a trágár szótár fele elhangzik. De ezt figyelmen kívül tudnám hagyni, ha lenne a filmnek normális cselekménye, többé-kevésbé lenne rendes történet. De, ha mindezek hiányoznának és esetlegesen jóhumorú filmet kapnánk cserébe a hiányoságokért akkor is elnézném a fent említett hiányokat. De egyik részről sincs telejsítve a dolog. Ez egy pocsék alkotás. Ha félpucér nőket akarok nézni akkor találok jobb helyet is, mint egy ilyen film. Szánalmas, hogy a mai filmek erre a meztelenkedésre épíenek meg az ocsmány, pocsék szövegekre és hogy így mindent el lehet adni. A Gran Torinot néztem most reggel, abban kérdezi Walt, hogy mi lett a mai fiatalokkal? Hát én is ezt kérdezem: mi lett a mai filmekkel?

2011-09-13 23:19:55 budaik (3) #11

Az elején a férj jelölt jelenet az zseniális... a többi , futottak még :)

2011-09-11 21:53:18 bedecs.hu (2) #10

Rossz tanár = rossz film! Sajnálom hogy kidobtam rá a mozijegy árát. Erőltetett, unalmas poénok, a sztori gyenge. Ami miatt kettes nálam az az, hogy a vége meglepő, nem a rossz nyerte el méltó büntetését és mert egyik kedvencem Cameron Diaz. Sz#rból ő sem tudott várat építeni.

2011-08-25 07:50:09 Zalaba Ferenc (4) #9

Ennyi lehúzás után mindennek a legalját vártam, erre mennyeien bűnös szórakozásban volt részem.

2011-08-23 18:37:34 Rorschach (4) #8

Ez egy meglepően jó film volt.

2011-08-17 13:07:53 elmouse (?) #7

Ez alapján a Bad Santa is szar, pedig... :)

előzmény: slawter (#6)

2011-08-17 11:45:08 slawter (3) #6

Ahogy hallom, elég béna alkotás lett. Már a címe is elég sejtetős :P.

2011-08-15 10:16:46 [: Azuroo andrew :] (3) #5

Miután dobja pénzes vőlegénye... a csóró, szabadszájú ...nő egy ugyancsak gazdag .... szemel ki magának.

A film cselekménye minden alapot nélkülöz, gusztustalan non PC általánosítás és csúsztatás, nincs és nem is voltak ilyen trendek amelyekre reflektálhatna a történet.

2011-08-15 09:59:41 Zalaba Ferenc (4) #4

Szerintem nyugodtan megnyithatjátok, lévén volt belőle egy csomó premier előtti előadás a hétvégén.

2011-08-13 07:16:07 Daemiaen (4) #3

Mérsékelten vicces, de legalább szókimondóbb, és a hasonszőrű társaihoz képest merészebb is a Rossz tanár. Cameron Diaz álomszerepe ez, pláne jól áll neki a másik nő szilikonmelleinek alapos tapintásos elemzése.

2011-08-12 22:38:22 ööe (2) #2

eléég botrányos hogy a film cselekménye annyi, hogy megnagyobbítja a mellét vagy sem a toppos hölgyemény...

2011-08-01 09:21:56 "L" (4) #1

a tanarneni szexi, vicces es jo. csodalom, hogy ekkora siker lett, mert nagy blodli, de szukseg van az ilyen blodlikre. en szerettem, mert kulonosen fogekony vagyok az ilyesmikre. talan ha helyen kezelitek nalatok is uthet. CD mar erosen MILF kategoria, de jol all neki ez a szerep, ha nem tudnam, hogy filmenkent 20 millio $ uti a markat meg el is hinnem, hogy az eletben is hasonloan valaszt part. :) a HIS-HERS rendszam pedig all time best kategoria. :) (pedig nem is oly reg a NT-GUILTY is utott)