Arthur (2011) ☆ 👁

3,0

2012-06-29 08:43:39 gaga (?) #4

Hobson nő? oO

2011-11-24 11:58:49 Adam Taylor (4) #3

Kellemes kis szösszenet az egyébként remek, de itt nem kiemelkedő Russel Brand-del, egy csuklóból kirázott Helen Mirren alakítással (nekem ő tetszett a legjobban) és egy bájos Greta Gerwinggel. Akad néhány nagyon jó ötlet, pár poén is, de talán a habkönnyű hangulat a legnagyobb erénye az Arthur-nak.

2011-09-08 10:42:03 "L" (3) #2

Az Arthur nem titkoltan Russell Brand egyszemelyes show-ja. Ez elsore igeretesnek tunik, foleg ha valaki hozzam hasonloan a "muvesz ur" nagy rajongoja. Sajnos esetunkben mindez kevesnek bizonyult, mert egy vegtelen bugyuta es naiv tortenettel nem lehet mit kezdeni. Van par remek jelenet, mondanom sem kell, hogy mind Russel, akarommondani Arthur szemelyehez kotodik es 1-2 remekul eltalalt filmes utalas is (Batmobil), melyek nelkul egy nagy nulla lenne az egesz. Az eredetit nem lattam, igy osszehasonlitasi alapom nincs. Joindulattal es Russell Brand iranti rajongasom miatt a kesernyes szajiz ellenere megmarad nezhetonek, de "kezdoknek" inkabb ajanlom a Get him to the Greeket, vagy a Sarah Marshallt.

2011-07-16 13:19:16 djhopihe (4) #1

Imádom... a legjobb amerikai vígjáték idén (ahhoz képest, hogy mindkét főszereplő Essex-i)