Ai no mukidashi (2008) ☆ 👁

Love Exposure

(Sono Sion)

japán akciófilm, dráma, szerelmi történet, vígjáték

4,3

: Minden perverz egyenlőnek teremtetett!

MÉG 365 NAP A CSODÁIG

Yôko:"A szeretet nem szűnik meg soha. Gyermekkoromba úgy beszéltem, mint a gyermek, úgy gondolkoztam, mint a gyermek, úgy ítéltem, mint a gyermek. De amikor elértem a férfikort, elhagytam a gyermek szokásait. Ma még csak tükörben, homályosan látunk, akkor majd színről színre. Most még csak töredékes a tudásom, akkor majd úgy ismerek meg mindent, ahogy most engem ismernek. Most még megmarad a hit, a remény és a szeretet, ez a három, de közülük a legnagyobb a szeretet."

: Teljes lelki erekció...

Yû: Rájöttem, hogy muszáj az apámnak bűnöket elkövetnem. Elhatároztam, hogy minden tőlem telhetőt megteszek azért, hogy vétkezzek.

Yôko: Láthatatlan golyók röpködnek mindenütt ebben a békés városban. Ám azoknak, akik látják ezeket, a halál nem véletlen esemény.

Yôko: Jézus, elismerem, hogy Te vagy az egyetlen klassz férfi Kurt Cobain-en kívül.

Yû: Maguk papok, pásztoroknak mondják magukat! Nem kellene elmenni az elveszett juhért?
Pap: Mi nagyon elfoglaltak vagyunk. Csak azért beszélsz ilyen könnyen, mert egyet akarsz megmenteni. Nekünk ezreket kell mentenünk, nincs időnk elmenni az egyért.