Transformers: Dark of the Moon (2011) ☆ 👁

(Michael Bay)

amerikai akciófilm, sci-fi

2,6

2012-11-10 11:23:30 lizardking (3) #73

Na, azért akárki akármit mond, az uccsó kb 1 óra az szemet gyönyörködtető, meg nem álló zúzás. Viszont a sok "jópofáskodás", zászlólengetés, meg ömlengés, lassítás, na meg a forgatókönyv hiányosságai eléggé elkúrják. Így összességében egy hármast azért kap, az akciójelenetek miatt.

2012-08-20 00:37:21 Oscee (2) #72

Talán egy kicsit jobb, mint a második rész, de igazából csak azért mert elképesztő jól néz ki, ahogy lerombolják egyik kedvenc városomat, Chicagot. Kár, hogy az előzőhöz hasonlóan a gyermeteg ökörködésbe mentek át az első rész kellemes poénjai helyett.

2012-03-29 16:46:44 Umberto (2) #71

Én viszont svili azon véleményét osztom, miszerint ez egy gyerekfilm. Kinőttem már belőle, s csak azért szenvedtem végig valahogy, mert olvastam róla, hogy micsoda rombolásszimfónia az utolsó 3/4 óra.

2012-01-27 10:45:42 Ágó (3) #70

Daemiaen és k3pl3r véleményét osztom.

2011-11-16 12:10:03 tomside (2) #69

Az első résznél - ha nem is könnyen -, de ki tudtam mondani a szót, film. A második meg a harmadik esetében is ki tudnám, de szerintem &äÄ]Ł{÷í×÷#&@-ul nagy lelkiismeret-furdalásom lenne! Pedig olyan szép a szemnek. Bárcsak festmény lenne! Akkor lehetne ugyanilyen szép, és még a sztori sem sérülne!

2011-11-08 20:00:41 Gasz András (1) #68

Transformers 3.:

Ajjaj ez a rész sajnos maradt a 2. rész szintjén. Picit szebb robbanások talán amivel feljebb került annál.

Az új modell lány jól hozza a reklámot a legtisztább csodaszép ruháknak kb ennyit tud de egyébként, meg nem is valami szép számomra a 30 kg-jával és tátogó, meglepődő arckifejezéseivel. Mondjuk ki egy nagy null, Megan Fox néni is elverte még az első részben színészi téren s ez nagy szó az ő esetében.
A szöveg és a forgatókönyv továbbra is gagyi, nagyon gagyi. Lehetne elemezni a legtöbb hülyeséget és elővenni ki lát ebben a filmben több baromságot. Külön öröm hogy továbbra is a főbb szereplők a jó oldalon minden fizikailag lehetelten helyzetben is karcolással maximum megússzák, pedig az életveszélyes jelentek a 8 évesek szintjén álló Witwicky és csaja számára a köbön vannak a filmben.
A rendező Bay úr továbbra is a pusztulásban él mást sajnos nem tud felmutatni, szánalom hogy nemrég még James Cameron támogatta ezerrel a filmet hogy mekkora a 3D-je stb. Persze pénz az úr értem én, de ez a szemét a 3D-től, se lesz finom sütemény.
Tényleg az első rész volt a 'legjobb' a sorozatban ott legalább úgy-ahogy volt íve a filmnek és voltak történések ez a 3. rész pl dögunalom és izgalommentes (Azt hiszem egy akciófilmnél ez a legrosszabb jelző nem?) főleg az első 90-100 perce. A színészek továbbra is nullák, Malkovich jó sokat kaphatott zsebre ha ezt így elvállalta.
Remélem a 4. rész sosem fog elkészülni, de ha igen ha Bay csinálja, akkor már legalább nem is kell megtekintenem....

2011-10-16 12:07:02 opposition (3) #67

Valóban uncsi. Még az előzőnél is rosszabb.

2011-10-14 18:33:36 VVega (1) #66

A feléig (ami mondjuk 80 perc!!!) sem jutottam el. Nem is találom rá a megfelelő jelzőket, annyira unalmas érdektelen minekvan rettenet az egész.

2011-10-08 22:38:28 hellasverona (3) #65

A főszereplő csajt térd-könyök kombóval kellene elintézni.Amúgy szerepel benne Aldrin aki állítólag járt a Holdon!Nekem tetszett,van húzása.

2011-09-30 01:33:08 Ninety-Four (3) #64

Az szerintem nem olyan nagy elvárás, hogy végig tudjam nézni a filmet különösebb szenvedés nélkül. Itt viszont az idióta poénok, a sztorinak nevezett időhúzás, az irritáló karakterek, az óvodás design (hajas/pocakos/szakállas robot) és a pofátlan product placementek szinte teljesen kinyírták az "élményt".

A látvány pedig hiába van ilyen hihetetlen technikai szinten, Bay nem tudott kiemelkedően jó akciójeleneteket összehozni.

előzmény: JustEner (#62)

2011-09-30 01:11:43 BonnyJohnny (2) #63

"Ez egy látványmozi, mint azt előttem páran le is írták. Nem kell olyan elvárásokat táplálni, aminek a film a jellegéből adódóan soha nem is tudna megfelelni."
Christopher Nolan látványmozijai, vagy a Matrix esetében akkor miről van szó?

Michael Bay nagyon ért a látványhoz (különösen a robbantáshoz), de máshoz nem. És most nem viccelek. Komolyan úgy gondolom, hogy ehhez nagyon ért.
De ez csak az egyik része a dolognak. Ha csak ennyit tud, menjen operatőrnek, vagy speciális effektesnek. Hamarabb kerülne Oscar közelbe. (Pláne Bruckheimer hátszelével a vitorlájában.) A rendező ennél több. Ezért van kvalitásbeli különbség a rendezők között. És ezért van ezen a kvalitásbeli toplistán olyan alul Mr. Bay. És ezért olyan rosszak filmjei. Ellenben Nolen mozijaival vagy a Wachowski tesók kultfilmjével. És ezt a különbséget még azok is elismerik, akik amúgy Nolant, vagy Wachowskiékat sem szeretik.

Szóval ez tényleg egy baromi látványos film (with a lot of EXPLOSION :)), de üres. Mint ahogy a főszereplő csaj (nem tudom a nevét) is csinos (bár a fórumon többen ezt is vitatták), de bűn rosszul játszik.

Amúgy szerintem az első rész a legjobb a trilógiából.

2011-09-30 00:44:21 JustEner (5) #62

Engem nagyon megfogott ez a film. És a hosszával sem volt bajom. Sőt, még néztem volna legalább fél órát. A "véleményeket" meg kezdem megszokni ezen az oldalon. Ritkán látni egy jó film esetében, hogy a vélemények is pozitívak lennének. Már-már azon tűnődöm, hogy csak azok írnak véleményt, akiknek nem tetszik az adott film. (Én is csak azért írok, hogy védjem ezt a szerintem remek filmet) Az elemzésekre meg Puzsér 'NemFilmszakértő' Róbert óta nem adok. (Tudom, skatulyázás...)
Kérdem én: egy olyan filmet, ami a mondani valójára helyezi a hangsúlyt (pl.: Út a vadonba, Man from Earth), lehúznátok azért, mert 0-hoz konvergál a látványvilága? Valószínűleg nem. Azért nem, mert a saját stílusán belül rangsoroljátok. Itt is így kell eljárni. Ez egy látványmozi, mint azt előttem páran le is írták. Nem kell olyan elvárásokat táplálni, aminek a film a jellegéből adódóan soha nem is tudna megfelelni.
Ha nem tudod, hogy megnézd-e, ne a vélemények alapján dönts, nézd meg.
Adtam neki egy ötöst. Ritkán köt le egy film ennyire, mint ez. SZVSZ vitte a pálmát a 3 rész közül.

2011-09-27 17:05:50 Rorschach (1) #61

Hogyhogy megnézted? Őszintén csodálkozom.

2011-09-27 08:31:03 Olórin (1) #60

Inkább csak az derült ki számomra ebből a filmből, hogy az első kettő ugyanúgy nézhetetlen lett volna egy kicsit visszafogottabb Labouffal és a tini/szex/komédiás részek majdnem teljes elhagyásával és némileg komolyabb hangvétellel is.
Az, hogy a két és fél óra első másfél órája alatt szinte semmi érdemi nem történik, megbocsáthatatlan. Igazából azért néztem meg, mert az egyórás finálét (ami inkább csak úgy 40 perc) még a film fikázói is sokszor kiemelték, hogy milyen jó, és reménykedtem, hogy legalább egy fasza pusztításmaratont összehozott Bay a végére. De nem, mert ennek a fináléja egy az egyben az első rész fináléja, azzal a kivétellel, hogy
-Chicago van NYC helyett
-háromszor olyan hosszú
-van benne mindösszesen két (!) látványelem, ami abban nem volt (hernyó és egy épület rádőlése egy másikra)
-tele van rengeteg töltelékjelenettel, úgymint "katonák mennek A pontból B pontba" és "katonák/robotok pofáznak"
Kurva unalmas.

előzmény: Ivan/ (#59)

2011-09-27 00:25:02 Ivan/ (?) #59

Na, felcsigáztál! Itt már nyomokban van esetleg épkézláb forgatókönyv / színészi játék vagy valami értékelhető dolog?

2011-09-26 21:07:39 Olórin (1) #58

Istenem, dehogy!

előzmény: JeszKar (#57)

2011-09-26 21:07:05 JeszKar (?) #57

Miért? Ez már majdnem kettes?

2011-09-26 21:01:41 Olórin (1) #56

A legjobb a háromból.

2011-09-26 19:40:59 Magnificat (2) #55

mást keresünk a filmekben...

előzmény: Xaxofon (#21)

2011-09-26 19:39:44 Magnificat (2) #54

egyre jobban idegesít a film, a "patriotizmus" mikor az autobotok az amcsiknak intézik a piszkos ügyeiket, csernobil, de a legidegesítőbbek a robotok formái... kezdetekben csak az idegesítő ugribugri kémrobot volt idegesítő, a több elment, de itt ez betetőzik az afrikai megatronnal (csuklyástól), a keselyű-robottal, a mini hajas robottal, stb... átkozott gáz...

2011-09-07 20:42:21 remington827 (4) #53

Nagyszerű film, pont megfelelő sztori, kellő fordulatok, elképesztő látvány. Pech, hogy harmadjára sikerült mindent tökéletesen összehozni.

2011-07-30 16:21:52 a1fakher (3) #52

Borzasztó volt végigszenvedni. A 3d és a segg az elején menti kicsit, de amúgy rossz volt, és hosszú.

2011-07-27 13:12:11 SoZi (2) #51

2 dolgot leszögeznék: ez a film nem jó. Viszont a 3D szó szerint lélegzetelállító. Csak az a baj, hogy mire eljut odáig a sztori, nagyon sok idő telik el. Végig érzed ugyan, hogy lesz itt eye candy bőven, mert azért a film közben is meg-megvilllantják a technikát, hogy ne hagyd el a termet idő előtt. Amikor végre odaér a sztori, hogy akkor most kezdődik a haddelhad, akkor a szereplők még mindig percekig durrogtatják a hazafias és bátorító bölcsességeket, majd elindulnak zúzni, és mikor odaérnek, akkor a forgatókönyvíró megint unatkozni kezd, ezért megállnak az események még egy 5-10 perces hősies buzdítás és expozicíós párbeszéd erejéig (pedig ekkor már rég mindent tudsz, hogy mit miért kell tenniük - és amúgy meg kit érdekel?), majd ugyanez még párszor megismétlődik. És te már ott tartasz, hogy legszívesebben bekiabálnál, hogy "TÖRTÉNJEN MÁR VALAMI!!!"
Innentől viszont leesik az állad. Együtt zuhansz a base jumping csapattal Chicago felhőkarcolói között, és a menekülés a ledőlő felhőkarcolóból is lepipálja az eddigi Bay filmekben látott (már meglehetősen unalmassá vált) autópályás zúzdákat. De említhetném az űrbéli jeleneteket is vagy a vadászgépes támadást a Föld légkörének peremén... Hogy mindez miért történik az teljesen mindegy, itt tényleg minden a látványnak van alárendelve.

2011-07-22 12:43:29 banana (2) #50

A világ legdrágább és legostobább képernyővédője. Nekem elsőre is sikerült unnom. Azt, hogy miért csupa ostoba és kretén karakterekkel adható el egy ilyen sorozat, azt nem fogom megérteni. Még soha nem gondoltam ezt, de jelen sorozat esetében várok egy olyan rebootot, ami minden tekintetben távol áll ettől a Bay érzéstől. A látványról pedig az a véleményem, hogy nálam még akár a True Lies is kenterbe veri.

2011-07-20 19:58:31 Rorschach (1) #49

Green Hornet, Sucker Punch, Priest, Thor - ezek így egy kalap alá vehetőek számomra, mint idióta ötletek elfajzott megvalósításai, ez a film kivétel nélkül mindnél jobb volt.
Nem történt előrelépés? Csak az történt. Elvégre van a filmnek sztorija, tétje, egy csöpp kis agya, a humora sem olyan tűrhetetlen, mint a Bukotté. Valamint ez már csak szubjektív dolog, de szerintem a nő és a látvány is jobb.

előzmény: Corey (#48)

2011-07-20 14:34:13 Corey (2) #48

"Az év popcornjaihoz képest ez a film esküszöm, jó volt"
Az év eddigi popcornjai nem is voltak annyira rosszak, pláne ehhez viszonyítva, nagyobb baj viszont, hogy a Transformers 3ban semmi előrelépés nincs az előző részhez képest.

2011-07-17 15:40:42 Rorschach (1) #47

Az év popcornjaihoz képest ez a film esküszöm, jó volt. Mint Transformers, önmagához képest is jó volt. Viszont még így is maximum hármas. Természetesen hihetetlen nagy baromságok vannak benne (dramaturgia egyes, Cybertront a Föld mellé!), viszont a humor nem rossz, a látvány pedig eszméletlen. Hogy Whiteley volt-é a gyönyörködtetőbb, vagy a zúzás, azon még filozofálok. Összességében, rosszabbat vártam, szerintem, aki - már csak divatból is - utálni akarja, az utálni is fogja, viszont az éven láthattunk már sokkal-sokkal rosszabb filmet, saját kategóriájában is.

2011-07-13 00:20:47 Zolafish (3) #46

Ezzel csak az baj, hogy ha a rendező és a forgatókönyvíró is tudja, hogy a filmjére csak a látvány miatt ülnek be az emberek, akkor mi a tökömnek kell a történetet 2 óra 40 percre nyújtani és erőltetni a felesleges új szereplőket, a sok töltelék párbeszédet és miért kell a végletekig fokozni a baromságot, amivel azt érik el, hogy unalmassá válik végére. Egyszerűen Michael Bay nem olyan szintű rendező, mint Chritopher Nolan, aki tud úgy 2,5 órás mozit csinálni (Eredet, A sötét lovag), hogy végig lekösse az ember figyelmét. Szóval látvány, ízléses 3D ide vagy oda, ez csak egy gyenge hármasra futotta nálam.

előzmény: bedecs.hu (#43)

2011-07-12 01:14:29 djhopihe (1) #45

Én nem vártam semmi jót, és szar is volt... nagyon szar. Annyira, hogy még a DieHardot, meg Terminátort imádó haverjaim is azt mondták, hogy nagyon szar volt.
Nem is értem, hogy miért dicséritek a látványt? Borzasztóan giccses, és a látvány nagy része funkciótlan volt.
No mindegy... Bay gagyi.

2011-07-10 17:10:57 yesname (4) #44

Eljutottam a moziba én is, hogy megtekintsem Bay újabb "remekművét". Nem volt ez olyan rossz azért véleményem szerint. Úgyü ltem be, hogy látványfilm, túl mély történetet nem vártam és nem is csalódtam benne. A látvány nagyon odab.szós és kiemelkedően jó lett.
A poénok is feküdtek, nem azok a gyermeteg, hülye fapoénok voltak, mint a 2. részben. (Igaz a két kis robot azért már közelített hozzá, de jópofák voltak.) Történet sem volt olyan vészes (már ami volt benne), viszont tőlságosan elnyújtottnak éreztem. Színészi játékot meg elég volt ehhez :)
Szóval összességében nekem jó kikapcsolódást és álleejtős 3D látványt nyújtott és így a kategóriájának megfelelő 4-essel jutalmazom.

2011-07-10 16:07:45 bedecs.hu (5) #43

Akárki akármit is mondd odab@szós film lett ez is. A látvány vitt mindent, nem értem sokak hőbörgését. Aki komoly történetet akar az ne ilyen jellegű filmet nézzen aminél egyértelmű hogy mire van kiélezve.

2011-07-07 11:25:20 elmouse (?) #42

Miért kiabálsz??!!!!! Azt gondolod, hogy a sok felkiáltójel jobban hangsúlyozza a mondanivalódat??!!!!!!
Ja és rosszat írsz a filmről,de azért 5-öst adsz rá. Hopp elfelejtettem: !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

előzmény: Bodnanszky (#41)

2011-07-06 22:53:12 Bodnanszky (5) #41

A csaj a világ legrosszabb szinésznője!!!!!!!!
Egy idő után már iritált Rosie Huntington-Whiteley nem úgy mint Megan Fox!!!! Ez a nő elrontotta a filmélményt.Dekoratív csaj, de ide nem "ilyen" kellet volna. Szerepelhetett volna valami erotikus thrillerben, de ne a Transformers 3-ba! Ide tökéletes volt Megan Fox!!!!!!

2011-07-06 22:47:13 Bodnanszky (5) #40

Nekem tetszett a bevezető része nagyon!!(Ez volt a legjobb a filmben,és én ehhez mértem a filmet, így nem hozta a tőle elvárt szintet, de azért egy nézhető kis mozi volt!!!)
Meglehetett ezt nézni és többet érdemelne mint 2,67!!!!!

2011-07-06 21:31:08 simijohnny (1) #39

Tényleg ritka szar lett ez is. A trailer-t elég megnézni és már láttad is a filmet, bár az sokkal jobb.

2011-07-06 21:02:17 Sántha Orsolya (1) #38

2 és fél óra kínzás.

2011-07-05 20:47:19 slozi (3) #37

Még mindig nem jó, de a háromból nekem ez a harmadik tetszett a legjobban. Isten tudja, valahogy most sikerült ráhangolódnom a film hullámhosszára, és, azzal együtt, hogy a végtelen ostobasága még a legszívbőljövőbb jóindulattal is irritáló itt-ott (minimum), be kell valljam, tulajdonképp egész kellemes élmény volt ez a két és fél óra. Az külön meglepett, hogy Bay milyen visszafogottan kezeli a 3D-t. Szó sincs róla, hogy félpercenként tolna valami fémhengert az ember arcába, inkább csak a térérzetet növeli, amolyan avataros módra, e mellett valami árnyalat-féleséget is felfedezni véltem néha (a gonosz pölö nem maga az ördög, hanem csak szimplán egy beszari alak), és a minden egyéb mellett akció szinten is tök debil második rész után végre látni normális, hatásos akciójelenetet. Szóval nekem alacsony elvárásokkal kellemes meglepetés, és egy erős közepes.

2011-07-04 21:31:44 Toguro (4) #36

Sajnos a robotok jellemfejlődése nagyon kicsi volt a három rész alatt, pedig szerintem nagyon jó lett volna jobban belelátni Megatron gépzsíros lelkivilágába … maradt a látvány, de az legalább jó volt!

2011-07-04 20:20:56 k3pl3r (?) #35

A bevezetés baromira tetszett. Valahogy így kellett volna kezdeni az első részt. A látvány szép, de sajnos nem elég. A második részben azért volt jó pár akció jelenet ami tetszett, és ami miatt érdemes újranézni, de itt sajnos nem nagyon (talán az autópályás rész...). Nem gondoltam volna, hogy valaha is fogok unni egy Transformers filmet, de itt még ezt is sikerült elérni. Ráadásul még a fejem is megfájdult.:) (szerintem a 3D szemüveg miatt) Azért nem volt annyira rossz, de én többet vártam.
Michael Baynek pedig jól fog jönni egy kis pihenő, és remélem a következő filmje jobban sikerül.

2011-07-04 18:36:22 slawter (3) #34

EZek szerint ez nem is film, hanem videó. Ha így nézed, akkor a látvány miatt jó, de ha filmként akarod kezelni, akkor egy nagy nulla, bár talán nem annyira kerek, mitn a második förmedvény.

előzmény: David (#29)

2011-07-04 14:43:20 sleepingdancer (1) #33

"Ha valamire azt mondom, hogy érdekes, az negyed óra elteltével is az marad." Neked lehet, nekem nem biztos. Egyébként megfontolva a dolgot, igazad van, mert tulajdonképpen 15 percig sem volt igazán érdekes. Hogy jobban értsétek, valaki elcipelt erre a mozira, én pedig hagytam magam, pedig magamtól nem ültem volna be rá. Nekem kínzás volt, ha valakinek tetszik, azzal semmi baj,a teremben közel telt ház volt, és úgy tűnt, sokaknak tetszett, mások vetítés után elejtett megjegyzéseiből azt vettem ki, hogy nagyon hosszúnak találták a filmet, ahogy én is. A tanulságokat levonom, egy "élménnyel" gazdagabb lettem.

előzmény: David (#32)

2011-07-04 12:05:45 David (4) #32

Tényleg ugyanazt a látványt kaptuk két és félórán keresztül ezért két és fél órán keresztül csak ámultam az acélmonstrumokon. Ha valamire azt mondom, hogy érdekes az negyed óra elteltével is az marad.

előzmény: sleepingdancer (#31)

2011-07-04 11:11:21 sleepingdancer (1) #31

Két és fél órán keresztül lényegében ugyanazt a látványt kaptam, kb.15 percig percig érdekes is volt.

2011-07-04 08:33:48 Ptrskay (2) #30

Nem vártam semmit a látványon kívül, szóval nem csalódtam. Meg is kapja a megérdemelt kettest.

2011-07-04 06:35:49 David (4) #29

Könnyen lehet a filmtörténelem leglátványosabb mozija de minden más téren gyakorlatilag egy nagy nulla ( a második résznél persze azért így is klasszisokkal jobb). Egyébként a látvány majdnem mindenért kárpótol, szóval bőven-bőven nézhető kategória. Nem is értek itt egyes véleményeket, mégis mit vártak amikor beültek a moziba??!! Mert én egy felejthetetlen 3D-s élményt, egy látványorgiát...és ezt megkaptuk azt hiszem, panaszunk nem lehet! A helyén kell kezelni a filmet. Nem kell mást várni egy nyári látványfilmtől mint ami az valójában és akkor elmaradnak a csalódások és a fikázó kommentek.

2011-07-03 19:46:44 "L" (2) #28

same shit, ami várható volt, de mégis picit csalódott vagyok, mert bíztam benne, hogy lehet jobb, mint a 2. rész, hiszen az első rész is jó volt. nem lett sajnos, úgyhogy a Transformers saga nálam már csak a Transformers film marad. :)

2011-07-03 03:51:55 svili (1) #27

Ez egy gyerekfilm. Nem bírom elhinni hogy 16 éves kor fölött egy bárkit is szórakoztatni tud

2011-07-03 00:00:25 [: Azuroo andrew :] (2) #26

Michael Bay, az "önplagizáló" ;)

előzmény: Zalaba Ferenc (#12)

2011-07-02 23:16:17 sleepingdancer (1) #25

Nem szeretem a dirr-durr filmeket, na de ez a végtelenségig önismétlő ostobaság, ami saját maga paródiájaként is nézhetetlen, minden általam eddig látott gagyifilmet alulmúlt. Rémes.

2011-07-02 18:50:18 simijohnny (1) #24

Beleleshettem ma, egy amolyan, nevezzük így, "igénytelen kiadásba", úgy jó 30 percre és elgondolkoztam, kell e ez nekem. Bay-nek valóban filmelőzetesek kellene rendeznie. Remélem azért egy kettesre elég lesz, egy ezrest viszont nekem nem ér meg.

2011-07-01 23:58:42 Xaxofon (5) #23

ízlések és pofonok :)

előzmény: Ivan/ (#22)

2011-07-01 23:38:12 Ivan/ (?) #22

Speciel engem. Szeretem, ha egy film nem csak a látvánnyal akar megvenni kilóra és azt leszámítva amúgy meg kong az ürességtől. Mondjuk az más kérdés, hogy én a Transformers látványvilágától se essem hasra azért…

előzmény: Xaxofon (#21)

2011-07-01 23:10:53 Xaxofon (5) #21

Kit érdekel a sztori, ha ennyire lebilincselő a látván? ;) Nekem nagyon tetszett.

2011-07-01 21:26:01 unfamous (2) #20

"rendezte, michaal bay. producer steven spielberg".....az eloallitasara forditott penzbol ha barmit vettek volna, is elobbre lenne az emberiseg. Igy marad ez a borzalom, teli pocsek szineszekkel, ostoba jelenetekkel, es majd par ev mulva kapcsolhatom el a tv-t,mikor majd ez megy, ahhhh

2011-06-30 22:09:07 Gasz András (1) #19

Húha Rottenen már csak 36%-on áll. A Top kritikusoknál csak 28% húha lehet, hogy negatív rekordot dönt? :)

2011-06-30 20:59:40 Zalaba Ferenc (2) #18

Srácok, ne legyetek már ennyire elnézők. Végtére is nem egy nehéz körülmények között összehozott, kényszerű megszorításokkal, tragédiákkal és egyebekkel megbirkózni kénytelen gerillaprodukcióról van szó. :)

2011-06-30 15:46:04 deathcode (2) #17

Volt pár képregényem a 90-es évek elején és bírtam őket. Úgyhogy ha látom a vásznon amint, egy fórumozó szavaival élve "giant robots fuck shit up", akkor végülis én boldog ember vagyok :)
De ugyanakkor igazi hálivúdi foskazán, és így lesz hármas. Csak ez már 3D-ben kazán.

2011-06-30 15:17:12 BonnyJohnny (2) #16

Hát ez mi a rossebet jelent? :)

előzmény: deathcode (#15)

2011-06-30 15:14:38 deathcode (2) #15

Iszontré. A leglúzerebb hármas. Meh.

2011-06-29 00:08:40 Daemiaen (3) #14

A franchise, ami maga alá temette Michael Bayt, még ha időlegesen is. Önmaga paródiája, egy korszak hollywoodi definíciója a Transformers, amelynek megalomán - és tökéletes - látványvilága, ugyanakkor megfoghatatlan forgatókönyve őrületes kettősséggé alakul a vásznon. Már csak ezért is egy különálló műfaj az, hogy "Michael Bay-film".

2011-06-28 14:05:56 sep (2) #13

Mér? Tényleg "sötétebb" lett az előző részeknél.

előzmény: Zalaba Ferenc (#12)

2011-06-28 13:38:19 Zalaba Ferenc (2) #12

Michael Bay, a hazudós.

2011-06-21 14:04:20 limupei (?) #11

Az Ain't It Cool-nak a Sucker Punch is tetszett:) Azt hiszem ők voltak az egyetlenek.

előzmény: simijohnny (#10)

2011-06-21 12:56:33 simijohnny (1) #10

Csak naiv kisfiúként olvasgatom az IMDb-t, az abszolút 100%-ban megbízható, feddhetetlen filmadatbázist és az Ain't It Cool-t. :D

2011-06-21 12:54:03 limupei (?) #9

Hogy mik jönnek?:)

előzmény: simijohnny (#8)

2011-06-21 12:18:09 simijohnny (1) #8

... és csak jönnek és jönnek a pozitív kritikák... egyre inkább érdekel ez a film.

2011-06-19 14:17:01 carmine (3) #7

Én várom a filmet. Mondjuk az első kettővel sem volt komoly bajom. De azért bízom benne, hogy most nem akarják megdönteni, az egy percre eső legtöbb vágás rekordját.

2011-06-19 13:50:10 limupei (?) #6

Szerintem neki trailereket kéne rendeznie. Mert szinte száz százalékig biztos vagyok benne, hogy ugyanaz lesz mint a múltkor. A bemutatóban bedobott zúzás kitesz vagy 20 percet a filmből, a maradék 100 percben meg élvezhetitek a "forgatókönyv" csendesebb pillanatait:)

2011-06-19 13:38:16 BonnyJohnny (2) #5

Én az eredeti Bayt kedveltem (Bad Boys, The Rock), aztán a grandiózus, nyálas, patetikus, giccses popcornmozijaitól kezdve nem kedvelem (Armageddon, Pearl Harbour). A Bad Boys felesleges és erőltetett folytatás, ami közelébe sem ér az első résznek. A Sziget viszont tetszik tőle. Érzésre valahogy a kétféle Bay közé helyezném azt a filmet. Aztán a Transformers első részével is elvoltam, de a második rész nézhetetlen lett. A harmadiktól semmit se várok. Ha JeszKar említette új évtized, új Bay összejön, meglepődök.

2011-06-19 13:12:33 simijohnny (1) #4

Elvileg, ez most tényleg olyan lesz. Elvileg. Én megelégednék, ha Bay meg tudná közelíteni végre az Armegeddon színvonalát és végre készítene egy tisztességes popcornmozit, ami az elejétől a végéig 100%-on pörög. De rég óta várok már egy olyan filmre, talán ez lesz az. Talán (nem).

2011-06-19 13:12:04 JeszKar (?) #3

Új évtized, űj Bay? Remélem.

2011-06-19 13:05:53 BonnyJohnny (2) #2

Szerintem az előzetesekkel egyik rész esetében sem volt hiba.Különösen a második résznél, ami egy sötétebb hangulatú, akciódús filmet ígért, aztán mi lett belőle.

előzmény: simijohnny (#1)

2011-06-19 12:49:50 simijohnny (1) #1

Nem különösebben szeretem a Transformers-t, de ez az előzetes nagyon kemény, műanyag okádás ide vagy oda...