Anne of Green Gables: A New Beginning (2008) ☆ 👁

Anna - Az új kezdet

(Kevin Sullivan)

kanadai dráma

3,0
Anne of Green Gables: A New Beginning (2008)

Attól a pillanattól fogva, hogy Anne Shirley megérkezett a Zöld Orom-ba, a képzelőereje és szíve foglyul ejtette az egész világot. De mi alakította Anne-t ilyen kedvessé, ahogyan mi megismertük?

Most, a hatvanas éveiben lévő csüggedt Anne visszatekint gyerekkorára, hogy ihletet nyerjen abból. A Zöld Orom padlódeszkái alatt elveszített, most felfedezett titkok magyarázzák zaklatott gyerekkorát és a szívét tépő bánatot.

Anne Shirley, egy tanító lányaként gyakran menekült az irodalmi világ ábrándjaiba. Azonban Anne megkezdi saját kalandjait, amikor egy baleset sújtja családját, árvaként hagyva őt ebben a világban. A bánattal teli Anne sok változáson megy keresztül, miközben kegyetlenséggel, bizonytalansággal, kétségbeeséssel harcol.

Utazásai közben Anne a legkülönlegesebb emberekkel találkozik: egy bogaras öregemberrel, egy határozott üzletasszonnyal, egy reménytelen özveggyel, és egy férfival, aki azon igyekszik, hogy az apja legyen. Ahogy a dolgok egyre nyilvánvalóbbak lesznek Anne előtt, rájön, hogy ő egy "gyalog" egy törvényes csatában. Csak a múltja elfogadásával képes Anne elég reményt összegyűjteni ahhoz, hogy szembe tudjon nézni a jövővel. A halvány emlékek segítenek neki, hogy el tudja fogadni az életét és ráébredjen, milyen fontos az.

Anne Shirley-filmek

Anne otthonra talál
2016 ?

Bemutató

Szavazatok összes > összes v

Ki akarja megnézni? összes > összes v

Ajánlott filmek

Film Átlag
The Secret Life of Walter Mitty (2013)
Walter Mitty titkos élete
3,4
11:14 (2003)

Where the Truth Lies (2005)
Az igazság fogságában
3,5
Closing the Ring (2007)
A szerelem gyűrűje
3,5
Anne of Green Gables: The Continuing Story (2000)
3,7
Joan of Arc (1999)
Szent Johanna
3,3
Daydream Nation (2010)
Szerelmi háromszög
3,1
The Stranger Beside Me (2003)
A Ted Bundy sztori
2,9
Catch Me If You Can (2002)
Kapj el, ha tudsz
4,2