Tomorrow, When the War Began (2010) ☆ 👁

Holnap, amikor elkezdődött a háború

(Stuart Beattie)

amerikai-ausztrál akciófilm, dráma, kalandfilm

3,1

2013-07-26 23:12:43 franktom (3) #5

Sajnos egyet kell értsek veled. Az elején jól be van mutatva a "tipikus" tini szórakozás, gyökérkedés, aztán átvált ilyen "adjunk nekik hua" lagymatag, erőltetett, kamu akciófilmbe. Természetesen ettől eltekintve simán egyszer nézhetős, de sokat ne várjon senki tőle.

előzmény: valis (#3)

2012-06-26 01:34:19 Ninety-Four (4) #4

A történet naiv és butácska, a karakterek kétdimenziósak, de valahogy nem tudtam nem szeretni ezt a filmet. A tempó jó, a visszafogott tini szappanoperázást elég jól kompenzálja a szereplő viselkedésük változása (pl. a főszereplő kiscsaj egyik pillanatban még romantikázik, a következőben teljesen eldurran az agya és majdnem lelövi a srácot, aki elaludt az őrségben). Technikailag korrekt, bár nem kiemelkedő. Igazából nem tudnám megmondani, miért, de bejött, pedig egy kicsit középszerű az egész. Viszont Caitlin Stasey az egyik kedvenc eyecandym lett :)

2011-03-01 19:50:56 valis (2) #3

amilyen jól kezdődött, olyan szar lett a vége

2011-01-14 16:16:55 Karin (3) #2

Én jóiedieg ingadoztam a hármas és a négyes között.
Viszonyítás(ami a friss scifiket, tini-akciófilmeket illeti) plusz látvány-hangulat alapján.

De az utolsó két perc tényleg annyira, de annyira röhejesre sikerült, hogy egyből megoldotta a gondomat.

2010-12-26 22:12:29 HejjaX (3) #1

egyszer nézhető, unalmas estéken pont meg is teszi szórakozásnak, de ennél semmivel sem több. voltaképpen annyira naiv, hogy néha röhögni kéne rajta.
ahogy a két csaj a felfegyverzett katonák közül kilopja a benzinszállítót, vagy ahogy a hidat felrobbantják, s utána a kiscsaj hátulról kinyír 5-6 állig felfegyverkezett katonát, egyszerűen szánalmas. ahogy pedig a végén "harcba indulnak", mint valami ninja sereg...
az alapötlet amúgy remek, a látvány sem rossz, a többi azonban kissé nevetséges.