Little Fockers (2010) ☆ 👁

(Paul Weitz)

amerikai vígjáték

2,7

2016-11-25 09:46:46 Dezsmant (3) #14

A történet sajnos már elfáradt így a 3dik részben, azért meg lehetett nézni.

2013-01-11 20:56:37 convar (?) #13

Úgy, hogy jobbat nem kap, amit kap azt meg (van olyan hülye hogy) elvállalja.

előzmény: Killjoy (#11)

2011-11-04 15:28:40 Bruce94 (2) #12

Amikor kb 2 éve halottam, hogy folytatása lesz a z Apádra ütök, s a Vejedre ütök szériának örültem, s eldöntöttem, ezt a moziban kellene megnézni. Aztán ahogy hallottam a negatív kritikákat, s úgy gondoltam valamikor majd csak megnézem, s ez tegnap jött el. Az első részt imádom, remek vígjáték, néhány jó poénnal, s egy jól működő De Niro Stiller párossal, a második rész valamivel gyengébb lett, de azon is el lehetett röhögni nem egyszer, s Dustin Hoffman és Barbra Streisand jelenléte sem tett rosszat a filmnek, sőt csak emelte azt. De ez... Már az előzetese is sokat elárul a poénok milyenségéről, s akkor még nem is láttuk a filmet. [Oké az első, és második részben is voltak altesti poénok, de nem ennyi.] Stiller ripacskodik, mint szinte mostanában mindig, tőle nem is vártam többet. Ám De Niro, aki 1 évvel korábban az évtizedben a legjobb alakítását nyújtotta a Mindenki megvan című filmben itt komplett hülyét csinál magából, s azért egy színészóriás ne menjen le erre a szinte. Jó azért elismerem, neki volt egy-két jó pillanata. Dustin Hoffman, nem szerepelt annyit, s a szerepe sem volt annyira gázos. Harvey Keitel-t mi a jó égnek kellett beleírni kb 2 percre nem tudom , Jessica Alba pedig bármilyen jó nő, attól még pocsék színésznő. Owen Wilsont pedig akinek bírom a hülyeségeit, miért kellett főszereplőként szerepeltetni, szívem szerint felnégyeltem volna a karakterét annyira idegesített.
Gyenge pénzszagú folytatás, inkább az első két részt ajánlom azok mérföldekkel jobbak.

Apádra ütök 10/9
Vejedre ütök 10/8
Utódomra ütök 10/3

2011-06-23 20:54:38 Killjoy (2) #11

Felesleges, unalmas és még nem is igazán vicces. Amíg az elsőn sokat, a másodikon pedig még épp eleget röhögtem, addig ezen szinte semmit. Kár érte. Viszont egyet nem értek. Jessica Alba hogy kerül mindig ennyire pocsék szerepekbe az utóbbi időben?

2011-04-26 17:49:55 Horváth Szabolcs (2) #10

egy teljesen felesleges folytatás

2011-03-26 22:59:01 Corey (2) #9

Az ötlettelenség, az igénytelenség és a pénzéhség tökéletes példája ez a film.
Ötlettelen, mert szinte az összes poén arra próbál épülni, hogy hozzuk kínos helyzetekbe a szereplőket, aztán valaki kapja rajta őket.
Igénytelen, mert az első részből kimaradó altesti poénok itt sajnos igen gyakoriak.
És pénzéhes, az élen Dustin Hoffmannal, akinek csak tudtak annyi pénzt ajánlani, hogy végül elvállalta önmaga újabb leégetését.
Összességében mégis jobb egy fokkal a sorozat második darabjánál, mégpedig azért, mert az első részben remeklő De Niro, ha csak néhány jelenet erejéig is, de újra humoros.

2011-01-05 02:32:09 teebchee (4) #8

Nekem tetszett nagyjából,csak kicsit De Niroban csalódtam,hogy olyan poénokhoz adja a nevét,amihez nem gondoltam,hogy a nevét fogja adni valaha is,gondolok itt az injekció az álló farkába pl

2010-12-30 21:45:05 Bowman (3) #7

Én most néztem meg. Hát, nekem nem tetszett, szerintem erőltetett, Hiányzik belőle az eredetiség, valahogy mindenről akart szólni egyszerre,de semmiről sem szólt igazán. Sok volt benne a közönséges humor, ami még kevésbé tette élvezhetővé. A testnedvek nem viccesek, már negyedikben sem, hát még felnőtt emberek számára. Nem tudtam rajta nevetni, egy fontosabb momentumot sem tudok kiemelni. Szerintem a megszokott figurákat se hozták a színészek, valahogy nem volt elég erős a forgatókönyv, hogy beleélhessék magukat(?). Nem tudom hogy ez most inkább a színészek,a rendezés vagy az író hibája volt-e.

2010-12-27 20:42:23 k3pl3r (?) #6

Sajnos elmarad az első két rész szinvolnalától, de azért nézhető darab. A színészek most is baromira jók, de nem ártott volna egy egyedi történet, új poénokkal, nem pedig az első két rész átírása a jól bevált poénokkal. Bár ha abból indulok ki, hogy azok a poénok voltak jók, amiket már korábban is halottunk, az újjak meg mind siralmasak voltak, lehet mégiscsak jobb lett volna, ha semmit sem újjítanak.

2010-12-23 14:21:24 Daemiaen (2) #5

Elképesztő szereplőgárda agonizálása ez egy gőzölgő pöcegödörben, ami nagyon hiányzott a palettáról. Hogy lenne így teljes ez a szarkupac trilógia? Jessica Alba viszont tündéri.

2010-12-21 22:37:57 Vikuska (3) #4

a poénok másak, a konfliktusok is átalakulnak, de szerethető, vicces film. érdemes megnézni.

2010-12-18 19:08:29 Corey (2) #3

Több pénzből hozzunk be még több új karaktert,akikben persze semmi érdekesség és pláne eredetiség nem található...eközben a főszereplők,akik miatt az első rész olyan jó volt,egyre kevesebb időt kapnak.Ezért volt már az előző rész is szörnyű és valószínűleg ez is az lesz.Ugyan látatlanban mondom ezt,de hát elég az előzetest megnézni,vagy a rendező korábbi munkáit.

2010-12-18 18:16:34 Zoliz (?) #2

Szerintem is elcseszik, mint minden folytatást manapság. Az első rész zseniális dialógusait messze nem lehet meghaladni, de még megközelíteni sem. Más kort élünk már..

Mindenesetre annyit megér majd, hogy megnézzük mellé az Apádra Ütököt ismét, mert a nosztalgia nem káros, az újdonságok meg csalódást okoznak.

2010-11-24 21:32:06 matykocska (4) #1

Na erre a filmre kíváncsi leszek, bár ahogy Paul Weitz előéletét nézem, nem sok jóra számíthatunk :( .