Due Date (2010) ☆ 👁

(Todd Phillips)

amerikai vígjáték

3,0

2011-11-26 17:31:08 Danesz99 (4) #17

Másnaposok 3-at vagy Terhes társaság 2-t.

2011-11-26 16:12:08 ChrisAdam (2) #16

Todd Philipsnek volt egy jó ötlete 2009-ben a Másnaposokkal. De ez a film is kábé másolata a Másnaposoknak, sok eleme hasonló (például Zach ugyanolyan idegesítő). Ugyanaz a lemez megy, jövőre mit fog az asztalra dobni?

2011-10-11 21:36:27 dmbm (2) #15

Mi a francnak néztem meg egyáltalán??? ROSSZ!!!!!!!!!!!!!

2011-06-18 18:25:32 PhilipMorris (?) #14

Ha vígjátékról van szó Todd Phillips nálam az egyik befutó . Másnaposok,Cool túra,Starsky és Hutch mindegyik filmjét bírom . A terhes társaságal sem vagyok másképp. Hiába szinte ugyanaz a séma mint a másnaposoknál itt még nem ismétli önmagát és egy jó vígjátékot sikerült összehoznia.8/10.

2011-04-10 22:18:24 BlackCherry (1) #13

szenvedés volt végignézni...

2011-03-08 12:35:04 bruce (2) #12

Ez egy tupikusan olyan film ahol a kevesebb több lett volna.

2011-02-26 22:44:35 zeddi (2) #10

Mialatt néztem a filmet, többször felötlött bennem, hogy mikor lesz már vége, és hogy végig sem nézem. Ilyenkor mindig ellőttek valami olyan poént, ami adott további 10 perc esélyt neki. De alapvetően unalmas volt.

2011-02-26 22:44:35 zeddi (2) #11

2011-02-22 22:13:44 Csende Kristóf (2) #9

nagyon gyenge lett. a plains trains and automobiles sokkal jobb.

2011-02-20 13:53:08 Rorschach (1) #8

Ez egyszerűen borzasztó. Egy normálisan megírt szereplő, vagy esemény sincs. Downey Jr. karakterén és a reptéri jeleneten már a film első tíz perce alatt annyira felb*sztam magam, hogy az szinte lehetetlenség-számba megy. Annyi marhaság van a Due Date első tíz percében, mint amennyi más filmben vagy nincs, vagy ha van, 120 percre elosztva.
A tolószékes-viperás veteránig bírtam, az tette be a kaput.

2011-02-02 18:04:45 [: Azuroo andrew :] (4) #7

A Másnaposok rendezője nem volt könnyű helyzetben amikor a sikerfilmjét követő produkciót kellett elkészítenie. Egyrészt ilyenkor mindig ott lebeg a direktor feje fölött az önismétlés vádja, illetve az is hogy közel sem lesz annyira vicces, friss a filmje mint mondjuk előző munkája volt.
A Terhes társaság nem esik bele az első hiába, viszont a mondtat második része sajnálatosan teljesen igaz rá. A film lagymatag 90 perc, mely sokszor teljesen ötlettelen, és nem egyszer erőltetett. A két fő karakter közel sem olyan érdekes hogy elvigyék a hátukon a roadmovie-t, a velük megtörténő események pedig a fentemlített ötlettelenség ékes bizonyítékai.

2011-01-09 14:58:45 Nellory (2) #6

imádom mikor mindent beletömörítenek a trailer-be, amit esetleg poénnak szántak... semmi új, semmi meglepő, semmi fordulat... amiket talán nem is várna el az ember, ha szórakoztató lenne valamilyen formán. unalmas, felejthető és kínos.

2010-11-12 21:17:33 Kremy (3) #5

A felénél ki akartam menni,de egyrészt volt még popcornom,másrészt szerelmes vagyok Robert Downey Jr.-ba,így végigszenvedtem.De tényleg szenvedtem,talán kétszer nevettem fel. Downey is csak sínylődött ebben a borzalmasan megírt szerepben,egy normális karakter nem volt az egészben,teletöltötték felesleges dialógusokkal,rendes,nevettető poént meg keresve sem találni benne. Remélem,a Másnaposok 2. nem lesz ekkora csalódás..

2010-11-08 18:58:41 deviant (3) #4

őszintén szólva nem is emlékszem az előzetesére, annyira semmitmondó volt. egyszer azért bőven nézhető film.

előzmény: Kremy (#3)

2010-11-06 18:02:42 Kremy (3) #3

Érdekes vélemények. Nekem a trailer is baljós,ha ezek a legjobb poénok a filmben,akkor meg sem nézem.Mondjuk annyit már most tudok,hogy a szinkronos változatot kihagyom..

2010-11-05 08:39:27 Daemiaen (2) #2

Szinte katasztrofális alkotás egy olyan embertől, aki a Másnaposok után azt készíthetett volna, amit akart, erre egy négy "író" által összetákolt, minden pozitívumtól mentes forgatókönyvből készít el egy kétszereplős road moviet, amelyben a színészek nem tudnak semmit tenni azért, hogy egy picit is vicces legyen a végeredmény.

2010-11-04 23:50:08 deviant (3) #1

végletes komédia: néha benne van egy komolyabb film iránti vágyódás, máskor meg annyira alpári, hogy már egy KICSIT SEM VICCES, hanem konkrétan SZAR, de azért alapvetően szerethető humorú cucc. érdekes, hogy robert downey jr., aki azért valljuk be nagyon karizmatikus színész itt most csak ritkán tudja vinni a prímet (kis túlzással most ő hozza luke wilson karakterét). galifianakis, ha ügyes, akkor komoly színészi karriert csinálhat, mert a show-t általában ő nyúlja le. a legnagyobb vicc, hogy todd philips ötödször is megrendezte ugyanazt a filmet, és még mindig szórakoztató tud lenni. 7/10