Baywatch: Hawaiian Wedding (2003) ☆ 👁

amerikai akciófilm, kalandfilm

1,7
★☆☆☆☆

2017-05-18 21:36:16 Ivan/ (2) #3

Piszok nagy baromság, de nem lehet nem szeretni!

2013-01-24 12:34:52 xjan (3) #2

Ezt a filmet nem nagyon lehet leosztályozni :) annyira rossz, hogy az már zseniális, és perverz :) én legszívesebben nem adnék rá semmilyen osztályzatot, mert nem tudok. Épp most olvastam, hogy 2013 végére elkészül egy teljes estés film a Baywatch-ból, nah, remélem mindenkit felvillanyozott a hír. :) oksa, akkor ez itt, kap egy hármast, mert nem akar más lenni ez a film, mint ami: giccsparádé, eperszósszal. És ez a mai filmek közt óriási erénynek számít, mármint az, hogy nem próbál "mondanivalót" árasztani magából az amiben nincs semmi.

2010-08-30 22:01:30 Il Matto (1) #1

Ez egy igazi bűnös élvezet volt. Sok lassított futás piros fürdőreszben lengő mellplasztika reklámokkal, Pamela Anderson színrelépésekor remek softporno stílusú felvezető jelenettel. A Baywatch védjegyet meg nem hazudtoló történet az elvárt szinten gagyi és az akciójelenetek is kellőképp röhejesek. Hoff semmit sem vesztett varázsából és a nagyon gonosz és ijesztő főgenyát se felejtsük ki, aki nemes vonásai alapján mintha Danny Trejo japáni kiadása lenne.