The Sorcerer's Apprentice (2010) ☆ 👁

A varázslótanonc

(Jon Turteltaub)

amerikai akciófilm, fantasy, kalandfilm, vígjáték

2,7

2013-05-18 17:18:41 BonnyJohnny (3) #13

Nem gondoltam, hogy 2005 után készült filmre ezt mondaom, de Nick Cage dob a filmen. És persze Alfred Molina hozza a tőle elvárható szintet.
Miattuk hármas. Amúgy gyenge disney eresztés.

2011-01-07 13:07:48 Cifó (3) #12

Semmit nem vártam ettől a filmtől. Gyenge sztori, nincsenek megeröltetve a színészek sem, a lehető legjobban összecsapott nyitott megoldás = gyerekmese. Ennek ellenére a látvány és a trükkök miatt,
egy unalmas délelőttre ajánlanám, mozizásra semmiképp. Sztem Belucci is egy nulla volt a filmben.
Gyenge 3-as.

2010-12-28 21:18:35 Gasz András (2) #11

A varázslótanonc:

Szegény Disney egyre lejjebb és lejjebb teszi a mércét a filmjeit illetően. Én is alig tudtam végignézni, ezt a filmet. Olyan mintha egy D kategóriás gagyi paródia film lenne, amolyan a Csajozós film féle. Iszonyat szörnyű története van, főleg a film első 20 percében a felvezetéskor. A CGI rusnya, szar, jó régen láttam egy 100 milliós filmben ilyen szar CGI-t. Jay Baruchel pedig szinte egy az egyben hozza a Túl jó nő a csajom karakterét, egy kalandfilmbe ami már inkább egy szánalmas paródia mintsem akció-fantasy stb., amit itt és sok helyen jeleznek. Szóval nagy csalódás volt. Kár, hogy Disney az Alicenél is gyerekesebb viccekkel és történettel na meg CGI-vel áldotta meg ezt a filmet. Cage és főleg Molina miért vállaltátok el ezt a fércművet? Persze sok pénzt kaptatok gondolom érte, de hát e film szerencsére sokat nem keresett a készítőinek.

2010-12-16 23:39:07 Enzo Cortello (1) #10

Nem tudtam végignézni...

2010-12-09 14:48:10 Rorschach (4) #9

Nem volt ez rossz, de az milyen már, hogy ha Cage nem keresi az utódot, soha nem nyílik ki a baba és nem is lenne szüksége rá?

2010-11-29 12:31:45 BlackCherry (4) #8

lehetett volna jobb is látványilag és történetileg, de azé jó volt na.

2010-11-23 18:37:08 VVega (2) #7

Úristen....

2010-11-13 19:01:53 Gidus (4) #6

Szeretem a Disney meséket :) Jópofa, látványos kis valami, ami szerintem szórakoztató volt. Vasárnap este kellett volna megnéznem. Kicsit talán túl egyszerű lett, de nem annyira, hogy zavart volna. Gyenge 4-es.

2010-10-02 22:49:09 danadina (4) #5

Könnyed gyerekfilm,nekem tetszett,bár a történet és a karakterek kidolgozatlanok voltak.Látványvilága és a humora nagyon jó.Benne volt az egyik kedvenc zeném,méghozzá nagyon jól tálalva!

2010-10-02 22:16:06 2Astalavista (2) #4

Pár jó poénon és a látványon kívül nem sokat nyújt ez a film. A történet borzasztó sablonos, az érzelmek nagyon felületesek. A "rejtett" reklámoktól meg a falra mászok:P Úgy éreztem mintha hülyének néznének és csak a bevételre hajtottak volna a készítők.

2010-08-08 12:13:30 Daemiaen (3) #3

Jópofa semmiség hol jobb, hol gyengébb jelenetekkel. A kellemes idézgetéseknek hála több egyszerű Disney-mesénél, de azért nem sokkal ám.

2010-08-06 22:51:42 carmine (3) #2

Egy egyszer simán nézhető látványos kis nyári film. A történet végtelenül egyszerű és butácska. Ám pont ettől a könnyedségtől válik nézhetővé. A trükkök is jók és pár jó duma is van benne."Nem ezeket a droidokat keresik. :) A kicsit hasonló műfajú Léghajlítóra köröket ver a film. Mondjuk Bellucci kisasszonyt én is szívesen néztem volna még többet. :) Közepes, de erős közepes.

2010-08-06 22:48:06 opposition (3) #1

Közepes. Uncsi. Bellucci kisasszony meg nagyon keveset van vásznon... :-(