Marmaduke (2010) ☆ 👁

(Tom Dey)

amerikai vígjáték

2,1

2010-08-13 14:11:24 bodzasfanta (1) #7

az egyik legrosszabb film amit eletemben lattam

2010-08-10 18:43:32 puttancsospeti (2) #6

"Ez a kutyaszerelem visz majd a bajba engem!"

Ahogy a Költő mondotta aztat! :-DDD
A film igencsak pocsékba ment.

2010-08-10 18:40:57 zéel (2) #5

Első felindulásomban közepesre minősítettem. Nyilván romlik az én ízlésem is. Mert hol vannak ezek a mai amerikai, családinak nevezett vígjátékok a 70-es, 80-as évek magyar családi vígjátékaitól (Égig érő fű, Szeleburdi család stb.)!?
Azt már lassan megszokom, hogy egy amerikai "vígjátékban" vmi bélműködéssel kapcsolatos "poén" biztos lesz. De hogy egy családi vígjátékban is? (Egyébként a film a korrekt fogyasztói "álmot" propagálja: nagyobb ház, medencével meg céges autó.)

2010-08-08 20:18:32 Hannibal Lecter (1) #4

Borzalom borzalom hátán. Nálam az idei év egyik legrosszabb darabja, nem sok hiányzott az 1-eshez.

2010-06-14 10:28:23 Caararuuku (3) #3

Sosem gondoltam volna, hogy egy oylan film rossz lehet, amiben egy beszélő szörföző napszemüveges kutya a főszereplő, persze tévedtem.
Azért a beszélő szörfözó napszemüveges kutya főszereplő miatt megér egy hármast.

2010-06-13 16:48:32 Daemiaen (2) #2

Kb. ugyanakkora tisztelettel nyúlt a Fox a Marmaduke-hoz is, mint anno a Garfieldhoz, azaz semekkorával. A konfliktusok leegyszerűsítettek, a gyerekek - szokás szerint - hamis valóságot látnak, viszont valahogy jópofa lett maga Marmaduke. Igaz, már a Cartoon Networkön is az volt.

2010-06-13 16:01:48 Ivan/ (1) #1

Azért felettébb örvendetes, hogy az ilyen kiváló imdb-s átlaggal bíró remekművek nem kerülik el kishazánk mozi termeit.