Return to Sleepaway Camp (2008) ☆ 👁

(Robert Hiltzik)

amerikai horror, thriller, vígjáték

2,5

2021-01-13 19:14:20 GothMan (2) #4

Javítottam a stáblistát, így legalább az utánunk következők nem futnak bele a poénba. Bár, őszintén szólva nem volt annyira megnyerő az a maszk, hogy az ember ne kezdjen el gyanakodni a kicsi, nőies mozgású rendőrre... Az viszont valahol respect, hogy visszahozták az eredeti Angelát és a rendezőt is. Meg talán egy-két más régi szereplőt is? Tudja a fene. Mindenesetre a film azért nem nyűgözött le. Nem lett volna ez rossz, mert a nyolcvanas évek hangulat abszolút megvolt, de olyan szinten volt MINDEN szereplő ellenszenves, hogy szinte fizikailag fájt végignézni. A gyilkosságok is erőltetettek voltak, de legalább a végére próbálták összeszedni magukat. A másik három folytatásnál jobb, de még így is gyenge sajnos.

2014-05-01 19:11:53 dikalosz (3) #3

HAHÓÓ STÁBLISTA URAIM!! MI EZ A SPOILER???

2013-07-29 12:27:36 BonnyJohnny (2) #2

Nem tudtam eldönteni, hogy ez folytatás, vagy remake. Kicsit megidézi az első részt, és csavart is tesz bele. Hasonlót, mint az első rész, de ezt megfejeli azzal, hogy itt a gyilos kiléte felé is félrevezet. És ezért továbbra is állítom, hogy a szereplőlista erősen spoiler, mivel mindkét csavart tönkre teszi. És abban igaza van Ivannak, hogy az első rész ismeretében ez nem akkora spoiler, de lehetnek, akik csak ezt a pár éves filmet ismerik, és nem foglalkoznak egy 30 éves eredetivel.

2010-04-28 00:16:25 Ivan/ (3) #1

Jó kis beteg folytatás, ami ugyan nem körözi le a ’80-as évekbeli részek színvonalát azért partiban van velük. A gyilkolászások ötletesek és ugyan a gyilkost kilétét szerintem mindenki őt perc után sejteni fogja a befejezés még így is kellően félelmetes. A stáblista utáni bónusz jelenet pedig szintén mókás!