The Back-up Plan (2010) ☆ 👁

(Alan Poul)

amerikai szerelmi történet, vígjáték

2,6

2010-12-17 17:19:32 Gina_88 (3) #9

Hasonlóan gondolom. Az enyhíti a dolgot, hogy néha valóban lehetett rajta nevetni.
Az általam eddig látottak/olvasottak ellentmondanak annak, hogy egy férfi ilyen kitörő lelkesedéssel fogadjon két khm... idegen babát. Még a sajátjukat is nehezen tolerálják...
De vannak csodák.

előzmény: dnico (#1)

2010-06-11 10:02:38 Daemiaen (1) #8

Örülnék, ha a kánikula ellenére minél többen választanák a hűs mozitermeket. Szombat és vasárnap délelőtt mi is azt fogjuk tenni. :) Mert 13.30 után ez már kivitelezhetetlen. :)

előzmény: The Hungarian (#7)

2010-06-11 09:53:53 The Hungarian (?) #7

A még nem végleges budapesti csütörtöki adatok szerint egyelőre fej-fej mellett halad a két film. De ez inkább az Ilyen a formámnak rossz hír, mint a Rémálomnak jó. Bár ki tudja....hétfőn majd megírom, mint mindig. :)

előzmény: Daemiaen (#6)

2010-06-11 09:47:17 Daemiaen (1) #6

Sajnos a ritka kivételek egyike. Amúgy bármennyire rossz is az új Rémálom, nem kellene szegény horrort a földbe döngölni, legalább egy ilyen műfajú film elérhetne némi sikert kishazánkban, hogy legyen a zsánernek jövője. Persze a várható siker nem e hétvégén fog bekövetkezni, amikor 35 fok és vb is van. Amúgy pont a vb miatt tudtam jó ideig utoljára este mozizni. :)

előzmény: The Hungarian (#5)

2010-06-11 09:44:37 The Hungarian (?) #5

Hát, a Rémálom azért megkapta a magáét. :)

előzmény: Daemiaen (#4)

2010-06-11 09:39:48 Daemiaen (1) #4

De ugye Te is tudod, hogy ott nem nagyon szabad kemény szavakat használni? :)

előzmény: The Hungarian (#3)

2010-06-11 09:33:07 The Hungarian (?) #3

Kemény szavak. Pedig az Exitben "Gossip Guy" azt írta, "klasszikus romantikus komédia, amely azokat az időket idézi, mikor még egy mókás sztori, egy csinos lány és egy sármos pasi is elég volt egy film sikeréhez."

;)

előzmény: Daemiaen (#2)

2010-06-11 08:45:58 Daemiaen (1) #2

Az igazi élettelen szarkupac, amiben semminek sincs jelentősége. Fikarcnyi műgond nélkül ekészített édes kis semmiség, amit talán szánt szándékkal a kuka legmélyére szántak igényes kiötlői.

2010-05-20 08:19:59 dnico (3) #1

Indulni, jól indult. Még a közepével sem volt nagy baj. Sőt, azt kell mondjam néhol egészen vicces volt, jobban mint vártam :). DE aztán a vége felé már nagyon kezdett romlani, és ez csaknem odáig vezetett, hogy majdnem 2-est adtam. Mert a vége egy totál-tömény szokásos nyáltenger, NO életszerűség, vagy józan ész, vagy legalább eredetiség, vagy akármi.