Hellraiser III: Hell on Earth (1992) ☆ 👁

(Anthony Hickox)

amerikai-angol fantasy, horror

2,9

2020-06-28 21:01:20 GothMan (3) #5

Pinhead kicsit tényleg túltolta a kretént, de nekem ez a film még bőven belefér a szórakoztató, nézhető kategóriába.

2018-02-10 19:39:59 BonnyJohnny (1) #4

A második rész által kreált felesleges mitológia tovább korcsosul, az addig is felesleges eredettörténet tovább bővül, a titokzatos cenobitából pedig a harmadik részben egy minden érdekességétől megfosztott, ripacskodó, tizenkettő egy tucat slasher gonosz lett. A film a harmadik részére eljutott oda, amitől az első rész különbözni akart.
Ja, és már sehol az első két részre jellemző (és a második részt némileg mentő) zene és hangulat. Sőt, az első harmad kifejezetten unalmas.

2014-07-08 13:29:42 tomside (2) #3

Ez a fogócskázás iszonyat bénára sikerült.

2011-02-04 02:51:11 lizardking (3) #2

Ebben a részben kezd kicsit kifordulni önmagából a széria. A story kezd elbutulni, pl:Pinhead halandó valójában Terri álmában jelenik meg és ott kommunikálnak, ezen kicsit ráncoltam a homlokomat, hogy, hogy is van ez...Aztán, hogy az utca kellős közepéről, éber állapotban Terri és Pinhead, hogyan kerülnek be Terri álmába, ahol Pinhead saját, korábbi önmagával találja szembe magát, aki elvileg csak az álomvilágban létezik. Érdekes dolgok voltak ezek, de még megbocsátottam őket egy hármas erejéig. Pinhead még mindig "jó arc" és itt-ott azért még visszaköszön a Hellraiser hangulat.

2009-07-27 12:37:02 Olórin (2) #1

Azt hiszem, itt végeztem a sorozattal. Pinhead egy ripacs, hisztérikusan röhögő Freddy-klónná degradálódott, a sztori rémes, a főszereplő semmilyen, a gore röhejes, az egész egy fabatkát sem ér.
Egy baromi jó templomi jelenet miatt jár csak a kegyelemkettes.